8 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Gnitz
Gutshaus Neuendorf - Eiland Usedom
Het landgoed Neuendorf op het eiland Usedom biedt veel ruimte om te ontspannen en te genieten van de zon in de natuur en onze 16 gezellige appartementen.
Gezellige halfvrijstaande woning aan het Achterwasser
Vakantiewoning in een schilderachtige omgeving aan het Achterwasser, in Lütow, bij de Oostzeebadplaats Zinnowitz op het mooie eiland Usedom. De vakantiewoning kan het hele jaar door gehuurd worden.
Halfvrijstaand huis op een afgelegen perceel op het zonnige eiland Usedom - 75m² op 2 verdiepingen - 3 kamers, badkamer, woonkeuken met alle apparatuur en zonnig terras
Nostalgische sfeer in boerderij met tuin
Accommodaties in de buurt van Gnitz
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis "Lilly# in Lütow op Usedom: 65 m² woonoppervlak, 1 kamer, plaats voor maximaal 4 personen.
Het huis biedt u 2 slaapkamers met elk twee tweepersoonsbedden, een grote woonkamer met open haard, badkamer met grote douche, een weelderig terras met Hollywood-schommel
Vakantiehuis "Krüger´s Auszeit" in Zinnowitz, Usedom, 115m² voor maximaal 7 personen, 3 kamers.
Riet huis 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard,
Vakantiehuis met rieten dak voor 8 personen aan het Achterwasser 4 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, grote serre, WLAN, 3 TV's, XBOX, wallbox, kindvriendelijk, huisdieren toegelaten
5% Vroeg 03-01-2028 - 09-01-2028
Vakantiehuis onder riet voor 6 volwassenen, terras, tuin, sauna, open haard, WLAN
Nieuw vakantiehuis met rieten dak aan het Achterwasser in Zinnowitz op het eiland Usedom
3 slaapkamers voor 6 personen + 1 slaapbank voor de 7e persoon,1 kinderbed,2 badkamers douche/wc,sauna,open haard,vloerverwarming
3 slaapkamers, 7 personen, 2 badkamers douche/WC, sauna, open haard, vloerverwarming
Rieten vakantiehuis met panoramisch uitzicht over het natuurgebied, het Achterwasser en de haven van Zinnowitz. 136m² , licht , comfortabel ingericht huis .
7 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, kinderbed, sauna,
Villa Sorgenfrei is geschikt voor gezinnen met kinderen en grootouders of koppels die samen reizen. Het biedt plaats aan 7 volwassenen + 1 baby.
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Huis met 3 kamers, 2 badkamers, sauna, open haard, tuin met gazebo, buitenzwembad, WiFi, uitzicht op het Achterwasser