1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor een vakantie zonder drempels in Kortgene
Gelukkig chalet in Bonn, Noordrijn-Westfalen, met 36m² woonoppervlak, ruimte voor 4 personen, 1 kamer.
Accommodaties in de buurt van Kortgene
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning dichtbij de Noordzee, het Veerse Meer, Oosterschelde. Uitstekende plek voor ontspanning, frisse lucht, wandelen, fietsen, voor de natuur, strand, sportliefhebber
Duurzaam
Freistehendes Ferienhaus in Kamperland
Vrijstaand vakantiehuis op een rustige locatie met prachtig uitzicht over de velden
Klein juweeltje met historische charme op een rustige locatie voor maximaal 9 personen
Ontspannende vakantie in kunstenaarswoning aan het Veerse Meer - ideaal voor rustzoekende stellen en kleine gezinnen: VERHUUR ALLEEN PER WEEK
5-sterren 180 m2 luxe zeer goed uitgeruste vrijstaande vakantiewoning. 2 minuten van roompot strand. Verschillende airconditioners daar
Duurzaam
Het vakantiehuis Novi is nieuw sinds eind maart 2021, van alle gemakken voorzien en stijlvol ingericht. Geschikt voor 3-4 personen met eigen terras, parkeerplaats en overdekte fietsenstalling
Onze bungalow - gelegen in het park Rancho Grande, te midden van weiden en dijken, en grenzend aan het Veerse Meer - is de ideale spot voor wandelaars, fietsers, en waterfanaten.
Chalets te huur op Vakantiepark Stelleplas (Heinkenszand). Strand, water en veel uitjes zijn in de buurt. Dus: Ontspanning voor de ouders, spel en plezier voor de kinderen!
Tiny Zen House in Heinkenszand with private sauna, airco, outdoor swimming pool, WiFi and 2 bedrooms
Tiny Zen House in Heinkenszand met sauna, zwembad, WiFi en 2 slaapkamers.
Winter in Tiny House Sari Beach
Nieuw in januari 2024: Gezellig vakantiehuis in Heinkenszand, Zuid-Beveland. Ruimte voor 4 personen, 40m². Dichtbij zee, midden in de natuur.
Vakantiewoning - vakantiehuis - Ferienhaus
Onze studio in Kamperland (Zeeland) biedt ruimte aan 2 personen met een grote tuin en ligt op loopafstand van het Veerse Meer, een van de grootste meren van Zeeland.
Luxe 7 persoonsvilla bij het Veerse Meer. Tuin van 728 m2 met maximale privacy. Incl. gebruik van 2 e-bikes, 2 kajaks, surfplank, tandem, bedlinnen. Dicht bij Noordzee strand.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Veere
Gezellig vakantiehuis in Veere bij de Noordzee voor 2 personen. Geniet van een heerlijke vakantie in een prachtige omgeving.
Zeer duurzaam