117 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Krummhörn
Ferienwohnung MeerWeh Greetsiel
Fewo MeerWeh Greetsiel: 70 m², 2 slaapkamers, 2 badkamers, 4 personen – Geniet van vakantie in Oost-Friesland!
10% Last minute
Friesenliebe Het huis met hart
Liefdevol ingericht Noordzee-vakantiehuis met plaats voor maximaal 6 personen nabij Greetsiel.
Zeer duurzaam
Onze speciaal voor honden ingerichte vakantiewoning is rustig gelegen op de vakantieboerderij aan de Siel (paardenboerderij) bij het oude Greetsieler Sieltief. Honden zijn van harte welkom!
Fries Huis" Düwels Hus" Greetsiel
Comfortabel, afgesloten vakantiehuis (75m²) bij de dijk op 2 verdiepingen voor 4 personen, plus baby.
10% Last minute
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 01-10-2026 - 14-10-2026
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Gezinsvriendelijke cottage voor maximaal 6 personen (+1 peuter) met twee omheinde tuinen en prachtig uitzicht over de velden...geen seizoensverschillen.
Zeer duurzaam
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
10% Actie 13-09-2026 - 19-09-2026
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
Halfvrijstaande vakantiewoning in Greetsiel met elk 95m² woonoppervlak
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
6% Actie 08-09-2026 - 19-09-2026
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Greetsiel Emshörn in Greetsiel biedt ruimte aan 6 personen op 130m² met 3 slaapkambers en een whirlpoolbad.
Licht en vriendelijk vrijstaand vakantiehuis net achter de dijk op een rustige locatie in Greetsiel. Op loopafstand van de Kutterhafen en de historische binnenstad.
U houdt van modern, maar ook van traditioneel Oost-Fries? Dan zal ons nieuwe vakantiehuis Jan, dat direct tegenover het oude Greetsieler Sieltief ligt, u bevallen.
10% Last minute
Exclusieve, moderne, hoogwaardig ingerichte nieuwe benedenwoning op toplocatie, strandstoel, vloerverwarming, WLAN, entertainment-elektronica, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Gezinsvriendelijke vakantiewoning op de begane grond met open haard op een rustige maar centrale locatie. Zuidwestelijk terras met strandstoel (april tot oktober) en zonnescherm.
Duurzaam
Vakantiehuis Hexenhäuschen in Rysum
Pure rust en ontspanning! Dat vind je in Rysum, het mooiste terpdorp van de Krummhörn. Geniet van de rust in ons hoogwaardig ingerichte vakantiehuis Hexenhäuschen.
Het gelijkvloerse appartement, ingericht in een moderne landhuisstijl, heeft twee slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met gelijkvloerse douche en whirlpool.
Moderne ruime zolderflat in landhuisstijl met groot balkon
20% Last minute 08-09-2026 - 18-09-2026
Greta am Siel: open haard op de begane grond, tuin
Quaint-romantisch vakantiehuis in de parel van Oost-Friesland: rustige centrale ligging Greetsiel: appartement à max. 4 pers.
Vergeet het dagelijkse leven en geniet van de rust van een rustiek dorp in de buurt van Greetsiel, ver weg van het massatoerisme.