2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Neuenweg
Modern ingerichte, gezellige vakantiewoning op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Gazon om te zonnen, wandelpaden, beek, bergen, prachtig uitzicht
Modern ingerichte, gezellige vakantiewoning op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Gazon om te zonnen, wandelpaden, beek, bergen, prachtig uitzicht
Accommodaties in de buurt van Neuenweg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Onze vakantiewoning "Tanne" op de 1e verdieping van ons vakantiehuis is comfortabel en modern ingericht. Het is ideaal voor 2 (tot max. 4) personen.
gezellige vakantiewoning voor 7 personen. Ideaal voor gezinnen, bevriende stellen of kleine groepen.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Fam. Schneider Ried
Moderne en hoogwaardig gerenoveerde vakantiewoning op de bovenste verdieping, 100 m², 2 tweepersoonskamers, grote woon-eetkamer met kookeiland, badkamer met regendouche en aparte wc bovendien
Huis-Bettina Münstertal Zwarte Woud
Ons liefdevol onderhouden huis, omgeven door vele bloemen, gezellige zithoekjes en het prachtige uitzicht vanaf het balkon nodigen uit tot een ontspannen vakantie.
Duurzaam
Haus Thiel in Todtnau Todtnauberg, 70m², voor 2 personen in het mooie Zuid-Zwarte Woud.
Vakantiewoning Lind Badenweiler
73m² in KORTE ZONE 1 met 35m² groot terras
Vakantiewoning Haus Ditfurth in Staufen im Breisgau, zuidelijk Zwarte Woud, is een gezellig klein appartement voor 2 personen. Goed uitgerust; rustig gelegen boven het stadje Staufen.
Bijzonder duurzaam
Terraswoning aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud met uitzicht op de Rijnvlakte tot aan de Vogezen en de Schloßberg op een rustige toplocatie.
Een warm welkom Ons vakantiehuis ligt 7 km van het centrum van de stad Schopfheim in het district Enkenstein in het Kleines Wiesental, direct aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud.
Vakantiewoning/vakantiehuis in Breisgau/Zuidelijk Zwarte Woud
Gemütliche FeWo am Bach und neben Skipiste
FeWo in Todtnau, 22m², voor 4 personen, aan de beek en skipiste.
3-sterren comfort vakantiewoning, absoluut rustig gelegen, fantastisch uitzicht, zonnig balkon, gratis WLAN, TV, eetkeuken met nieuw keukenblok (2016), 2 slaapkamers, 2 WC... GRATIS bus/trein