252 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels aan de Schlei
Vakantiehuis met volledig omheinde tuin, overdekt terras en balkon, sauna, 2 open haarden. 2 min lopen naar de Schlei en 10 min naar het strand
15% Last minute
Vakantieappartement met tuin voor 6 personen in rustige ligging, 800 m van het strand, 250 m van de Ostseefjord Schlei. Honden en kinderen van harte welkom!
15% Last minute
Huis met rieten dak Old Cartwright's
Idyllisch huis met rieten dak uit 1860 met serre en verreikend uitzicht - 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, terras, gezellige, comfortabele boerderij op zeer rustige locatie
Duurzaam
Huis met rieten dak LÜTT HUUS met tuin
Dicht bij de Oostzee en het Schlein Met groot terras en omheinde tuin voor uitgebreide ontspanning. Stranddagen, stedentrips, alles is mogelijk! Nieuw: snel internet via glasvezel
Moi Maison * geïsoleerd in het bos
Kuschelhaus Port Olpenitz: 80 m², 3 kamers, tot 6 personen – Geniet van vakantie direct aan de Schlei!
30% Actie 16-04-2026 - 18-04-2026
Een huis direct aan zee! Vakantiehuis op toplocatie voor maximaal 12 personen met whirlpool en sauna
15% Last minute
Moderne vakantiewoning tussen Schlei & Oostzee
vrijstaand vakantiehuis onder riet met garage, gezinsvriendelijk en dicht bij de natuur, geschikt voor 2-4 personen
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Olpenitz
Bijzonder duurzaam
20% Actie 16-04-2026 - 25-06-2026
Vakantieappartement Schleitochter in Kappeln, 86 m², voor max. 4 personen + 1 klein kind, 3 slaapkamers, woonkamer met eethoek, keuken, badkamer en balkon.
Strandlöper in Schönhagen: 58 m² vakantiewoning, 2 kamers, plaats voor maximaal 4 personen, dicht bij zee!
Oud vissershuis met uitzicht op de Schlei nieuw leven ingeblazen. Uw perfecte vakantiewoning direct aan de Schlei. Geschikt voor gezinnen, stellen, kleine reisgroepen.
Liefdevol ingericht appartement op idyllische landelijke locatie, slechts 3km naar de Schleistadt Kappeln, 5km naar het Oostzeestrand
Perfect voor een ontspannende vakantie - vakantiehuis op een rustige locatie aan de Oostzee en Schlei, in de buurt van Kappeln. Vakantie met de hele familie!
10% Last minute
Gezellige, rustig gelegen halfvrijstaande woning bij het Schleistadje Kappeln. Slechts 3 km naar de Oostzee en de Schlei.
10% Last minute
Comfortabel vakantiehuis met zeezicht op een rustige locatie in de Oostzeebadplaats Schönhagen met WLAN en omheind terrein
Gezellig, kindvriendelijk vakantiehuis in Schönhagen aan de Oostzee en Schlei. 380 m² omheind perceel met haag. Strand ca. 700m, houtkachel en sauna.
Duurzaam
4 sterren penthouse appartement voor 2-3 personen en honden met groot dakterras & geweldig uitzicht op de Oostzee, slechts 300m van het witte Oostzeestrand!
15% Last minute
Droomhuis op een droomlocatie direct aan de Schlei Oostzee fjord met een groot, volledig omheind perceel. Gezinnen, kinderen en honden zijn welkom!
15% Last minute