11 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels aan de Beneden Elbe
Vakantiewoning in rieten huis direct achter de Elbedijk. 2 kamers - keuken - douche bad - wintertuin - terras - tuin - eigen parking - rustig gelegen
Stijlvol ingerichte 3-kamerwoning;''Perfect gelegen'' om het centrum van Hamburg snel te bereiken met de trein of de auto. Winkels voor de dagelijkse behoeften zijn op 5 minuten loopafstand
Gun uzelf een beetje geluk, want niet alleen Fortuna uit Glückstadt, maar ook de schoorsteenveger, die zijn kantoor op de begane grond heeft, begeleidt uw vakantie.
Gezellig gelijkvloers vakantiehuis met open haard, sauna, grote tuin, vlakbij de rivier de Elbe
Duurzaam
Vakantiewoning "Hamburger Speicherstadt" in Halstenbek, 56m², 2 kamers, max. 6 personen.
GästeKate in Wevelsfleth: 240m², Vakantieappartement | Seminarhuis & Retreats met open haard en buitensauna.
Vakantiewoning aan de Elbedijk
Vakantiewoning direct aan de Elbe dijk. Rustig gelegen 4-sterren vakantiewoning voor 2 personen met een prachtig uitzicht op velden en zeeschepen.
Gezellige vakantiewoning in Kollmar aan de Beneden-Elbe - direct achter de dijk. Ruime tuin, directe toegang tot de dijk om naar de schepen te kijken. Strand en haven in zicht.
Zeer duurzaam