20 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Fjord-Noorwegen
Ausevikvegen 961, Stavang, Noorwegen
Vakantiehuis direct aan de Høydalsfjord
Vakantiehuis Stabben met boot 2
Vakantiehuis aan de kust, in prachtige natuur
Familieflat met twee verdiepingen. Totaal ca. 200 m2. 4 slaapkamers. 2 woonkamers, keuken en badkamer. 2 da. Omheinde tuin. 200 m van steiger. Boot. Øien 18 voet. 40 ph.
Duurzaam
Groot vakantiehuis voor vissers en gezinnen met aparte rookruimte binnen!!!
Duurzaam
Huis incl. boot aan de Trondheimsleia. Voor 2 (+2) personen.
5 slaapkamers, grote keuken, woonkamer en ruime badkamer, douche en wasmachine en centrale verwarming. Wij zijn een geregistreerd toeristisch visserijbedrijf
Appartement voor 2 (+2) personen. Alles inclusief.
FeWo Mevika (de begane grond) met aluminium boot. Geschikt voor 6 personen.
Een vakantieparadijs direct aan de rand van de fjord, gelegen in het romantische Hardangerfjord aan de voet van de fjord. Rustig, ongestoord en met prachtige natuur rondom. Eigen saunahuis.
Bijzonder duurzaam
Huis Mevika 1e verdieping voor 2-6 pers
Geschikt voor 2-6 personen. Kindvriendelijk. Zeer geschikt voor vissers.
Dit kleine, gezellige en goed uitgeruste vakantiehuis met een fantastisch uitzicht ligt aan een rustig privéstrand met een steiger aan de Freifjord bij Kristiansund.
Verblijf in Småstranda Fjord Lodge in Åheim, Fjord-Noorwegen: 5-kamer vakantiehuis voor 10 gasten, 150m² woonruimte. Voor gezinnen en andere gasten. Hier kan dere senke skuldrene og fin
Nieuw gerenoveerd en modern huis op slechts 30m van de fjord. Geschikt voor 2-5 personen.