39 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Callantsoog
Gezellige, mooie duurzame vakantiewoning met plaats voor 4 personen in Callantsoog.
Duurzaam
Beach-Apartment 30 Dünenrose 4 *
Appartement 'Dune Rose' centraal gelegen aan duin-strand en de oceaan Slechts 100m naar Hauprstrand
Bungalow voor 1- 6 pers op slechts 100 meter van het strand en de zee.
Nieuw: appartement dicht bij het strand (450 meter) en het centrum van Callantsoog (600 meter). Eigen terras en buiten zitten in de tuin.
Bijzonder duurzaam
De Jutter (de wrakstukken rovers)
In de natuur, op 300 meter van het strand! Van 28 oktober 2016 tot en met 3 maart 2017, voor 2 personen, 30% korting op de huurprijs !!
Bijzonder duurzaam
Gezellig, zeer goed onderhouden, vrijstaand huisje voor max. 5 personen op omheind perceel. Slechts 800 meter naar een van de mooiste en breedste stranden van Noord-Holland.
In de natuur, op 300 meter van het strand!
Bijzonder duurzaam
Zeer rustige ligging, 5 m. van strand, gratis Wi-Fi, huisdieren welkom
Het vakantiehuis voor uw strandvakantie. In Callantsoog aan zee.
In de natuur, op 300 meter van het strand!
Zeer duurzaam
Vakantiewoning aan zee, stijlvol ingericht en geschikt voor 4 personen.
Bungalow voor 1-6 pers op slechts 100 meter van het strand en de zee.
6pers. Ferienwohung het Noordzeestrand met Wifi
Zeer duurzaam
20% Last minute
Tiny House in de natuur en 900 meter van het strand.
Zeer duurzaam
De lichte, comfortabele Xl Villa Sandy 53 is geschikt voor grote groepen. Rustig, goed onderhouden park. Vrijstaand met een terras aan de zuidkant.
Op slechts 500 meter van het strand ligt vakantiehuis Happy. Laat uw auto maar staan deze vakantie, u wandelt zo naar het strand en centrum!
Zeer duurzaam
De lichte, comfortabele Xl Villa Beach 36 is geschikt voor grote groepen. Rustig, goed onderhouden park. Vrijstaand met een terras