725 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Noord-Holland
Vakantiehuis 'Beachhouse Wijk aan Zee!' in Noord-Holland, 35m² voor 2 personen.
De Jutter (de wrakstukken rovers)
In de natuur, op 300 meter van het strand! Van 28 oktober 2016 tot en met 3 maart 2017, voor 2 personen, 30% korting op de huurprijs !!
Duurzaam
Goed onderhouden woning op de bovenste verdieping, met uitzicht op de duinen en dicht bij het strand.
Op loopafstand van strand, de zee en het centrum van Callantsoog. Vanuit het appartement en het terras uitzicht op de duinen!
In de buurt van het strand, familievriendelijk, 4 sterren Vanaf Pasen 2016 een wasmachine.
Comfortabel en modern familiehuis met mooie tuin en goede locatie. Het strand (Bergen aan Zee) ligt op slechts 5 km afstand!
Hoge kwaliteit en stijlvol hoekappartement in een rustige locatie. Het mooie zandstrand ligt op slechts 400 meter van het appartement.
Nieuw: appartement dicht bij het strand (450 meter) en het centrum van Callantsoog (600 meter). Eigen terras en buiten zitten in de tuin.
Bijzonder duurzaam
Welkom bij U bent op zoek naar rust en ontspanning, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Ontspan op deze unieke plek. Neem plaats op het mooie terras en luister naar de geluiden van de duinen en de natuur.
Duurzaam
Dünenpark - Sauna/BBQ/Tuinhuisje
Ontspanning voor ouders, avontuur voor kinderen: zonnige tuin, sauna, barbecues en tuinhuis in het kindvriendelijke Duinenpark.
| Zee en Zo | bij strand & duinen
Deze gezellige 4 pers vakantiewoning Zee en Zo is een fantastische plek om uw vakantie door te brengen! Heerlijk uitwaaien aan de kust, wandelen of fietsen in de prachtige duinen.
Duurzaam
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Prachtig atelier van een voormalige kunstenaar in Bergen (Noord-Holland). Op slechts 4 minuten lopen naar het centrum van Bergen! Dichtbij het strand, bos en duinen.
-10% Korting 01-06-2025 - 26-06-2025
Deze gezellige en compleet gerenoveerde bungalow voor 8 personen is gelegen op het rustige bungalowpark De Keizerskroon in Julianadorp. Dit huis is perfect voor gezinnen!
5 sterren vakantiehuis in het bungalowpark Strandslag, Julianadorp voor 5 personen, Niet rokers huis
-10% Korting 28-06-2025 - 12-07-2025
Duurzaam
Luxus Apartment für 4 Personen
nieuw appartement,4 pers,elke slaapkamer eigen badkamer,gratis wifi,vloerverwarming,100 meter van het strand,op 2 verdiepingen,keuken met vaatwasser,oven+micro combi,nespresso,tv met duitse pogr
Zeer duurzaam
Mooie vrijstaande vakantiewoning in Lemmer
-15% Korting 05-07-2025 - 12-07-2025
Zeer duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met 3 slaapkamers met goed onderhouden keuken en badkamer. Omheinde, groene tuin met overdekt terras.