178 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Friesland
Ontspan in ons luxe 4-persoons vakantieappartement Olivier met sauna in Nes AMELAND :)
Plattedijk 2.0 Lekker Ontspannen
In ons vakantiehuis Plattedijk 2.0 kunt u genieten van een ontspannen vakantie met de hond en het hele gezin.
Plattedijk 3.0 Een Oase van Rust
Plattedijk 3.0 is een vakantiehuis dicht bij het strand met panoramisch uitzicht, waar uw trouwe viervoeter zeer welkom is.
Beachbungalow aan IJsselmeer 39 26
Direct aan het IJsselmeer! De bungalow heeft een prachtige ligging op het zuiden, nabij zwemsteiger en strand. Met eigen parkeerplaats. Incl. schoonmaak, gas, wifi en elektra.
EG Ferienwohnung Amelander Kapp
Gerenoveerd appartement op de begane grond in Amelander Kaap, met restaurant, zwembad, sauna, tennisbanen. Gebruik van het binnenzwembad gratis, tennisbanen en veel meer.
28% Last minute
Modern, vrijstaand vakantiehuis in Lemmer met een 450,00 m² grote tuin. Direct aan het Nederlandse IJsselmeer.
Prachtige vrijstaande strandbungalow op een perceel van 666 vierkante meter en in 2022 volledig gerenoveerd op een unieke locatie aan het IJsselmeer.
10% Last minute
Appartement Amelander Paradijs 18
2 beach-front appartement Ameland, Wifi, reiswieg en kinderstoel zijn gratis beschikbaar!
20% Actie 30-10-2026 - 31-10-2026
T Beaken is een vrijstaande vakantiewoning voor 4 personen, gelegen in het duingebied tussen Nes en Buren op 1500 m2 eigen grond op maar 200 meter van het strand en de zee.
Seulle State is een monumentale luxe villa met gym, jacuzzi,massagestoel,stoomdouche, airhocky en pooltafel . Het ligt bij het Waddengebied en zeer geschikt voor grote groepen.
Aan het water gelegen bungalow met steiger, zonnig gelegen met hoekperceel. Ideaal vakantiehuis voor zeil-, fiets- of visvakanties.
Chalet Livslyst op het IJsselmeer
Gezellig en liefdevol ingerichte Chalet met een gezellige woon / eetkamer, 1 Slaapkamer bed 140x200, 1 Slapkamer 80x190, badkamer met douche / toilet en wastafel
10% Last minute 30-10-2026 - 13-11-2026
Ankerplatz Makkum ⚓️☀️ / 6 P (+) - Sauna Outdoor
Vakantiehuis met serre met sauna en eigen steiger direct aan het water Beoordelingen tot nu toe op Traum-Ferienwohnungen.de zie -> ankerplatz-makkum.de
10% Last minute
De Terschellingse boerderij De Lytse bevindt zich in Formerum op het Waddeneiland Terschelling. Het vakantiehuis voor 5 personen is gelegen aan een weg zonder doorgaand verkeer.
15% Vroeg 28-01-2027 - 18-03-2027
Heerlijke vakantiebungalow op park
Uw hond is welkom! Gezellige sfeervolle vrijstaande bungalow ideaal op rustig & verkeersluw park.
Luxe vakantiehuis met sauna midden in de natuur, hier vindt u comfort, idylle en oog voor detail. Welkom!
Ferienhaus Heimatliebe am Ijsselmeer
Modern huis*direct aan het water*Ijsselmeer*Strand op 500m*eigen steiger+Kano*uitgebreide kinderuitrusting*Familievakantie*Vissers*incl. beddengoed/handdoeken
Het voormalige 'Kerkje van Peins' is omgetoverd naar een romantische plek voor 2 personen. Hier vindt u luxe en comfort. Het kerkje is gelegen in de weilanden van het dorpje Peins.
Appartement Kluut is een eenvoudig appartement voor 2 personen op het mooie eiland Terschelling. Het is rustig gelegen aan de Waddenzee kant in het poldergebied van Landerum.
Luxe 6pers villa aan open water in Friesland. 825m2 oppervlakte, 220m2 woonoppervlakte, 40m oever, 4 terrassen, 5pers jacuzzi. Op 2km van centrum en het strand van Lemmer.
Kievit is een eenvoudig vakantieappartement voor 2 personen op Terschelling.
10% Last minute
Liberty Glo is een vakantiehuis voor 5 personen en ligt midden in het prachtige duingebied van Midsland aan Zee op het Waddeneiland Terschelling. Dit is een toplocatie!