1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie in de bergen in Dömitz
Klein gezellig vakantiehuis op idyllische en rustige locatie.
Accommodaties in de buurt van Dömitz
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Elbferienhaus am See zonder bovenverdieping
** Huurcontract van een jaar mogelijk, zonder opzegtermijn** Biosfeerreservaat in het Lenzerwische OT Wootz, Elbtalaue/ Brandenburgse Meren/ Berlijn - 4 personen, 2 slaapkamers
** Huurcontract van een jaar mogelijk, zonder opzegtermijn** Midden in het groen voor max. 2-4 pers., 2 slaapkamers, groot zonneterras met grote tuin, huisdier welkom
Duurzaam
Beleef ontspannende dagen in de prachtige natuur in het landhuis "Kleine Welt" - gebouwd in 1863 - gerenoveerd in 2021. Hier kunt u genieten van ruimtelijkheid en vrijheid die zelden te vinden zijn.
Bijzonder duurzaam
Landhuis "Kleine Welt" - Vakantiehuis
Beleef ontspannende dagen in de prachtige natuur in het landhuis "Kleine Welt" - gebouwd in 1863 - gerenoveerd in 2021. Hier kunt u genieten van ruimtelijkheid en vrijheid die zelden te vinden zijn.
Bijzonder duurzaam
Voor de veeleisende gast: 200 m2 oase van welzijn in ecologische constructie - baksteen buiten, klei binnen + wellness
Duurzaam
Vakantiehuis te midden van weiden en bossen in de Elbtalaue
Het huis heeft vloerverwarming en biedt op 100 m² 3 slaapkamers met 2 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoonsbedden, 2 badkamers, 1 keuken-woonkamer met en open haard en een grote tuin.
Vakantie op de boerderij Onze smaakvol ingerichte vakwerk vakantiewoning vormt een rondhuis aan de rand van Marleben op een rustig natuurperceel met 4 andere.
Mod. Vakantiewoning in Hitzacker/Elbe, Elbtalaue, Wendland,
Finn cottage uitzicht op het meer
** Huurcontract van een jaar mogelijk, zonder opzegtermijn** UNESCO Biosfeerreservaat Elbe rivierlandschap in Lenzen/ Brandenburgse Meren/ Berlijn - voor max 4 personen direct aan het meer
Duurzaam
Een gezellig ingericht vakantiehuis in Deense stijl. Het open karakter van de keuken, eethoek en woonkamer draagt bij aan de gezelligheid. Bosrijke omgeving, 5 min. naar het meer.
Idyllisch vakantiehuis voor 4 personen in Deense stijl midden in een vakantiedorp op een rustig perceel van 500 m²
Duurzaam