10 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Herzberg am Harz
Vakantiewoning Gästehaus Harzklause 3: Gezellig 45m², 2-kamer appartement voor 4 personen in Herzberg, Harz.
Flat 2 in Herzberg OT Sieber is volledig gerenoveerd en liefdevol ingericht en uitgerust in een moderne stijl en biedt ruimte voor maximaal 4 personen.
Vakantiewoning Gästehaus Harzklause 2: Gezellig 55m² appartement in Herzberg am Harz voor maximaal 4 personen.
Welkom in onze moderne en stijlvol ingerichte vakantiewoning. Het appartement biedt ruimte voor maximaal 6 personen op ongeveer 120 m².
Parterre: (woonkamer(TV(kabel, satelliet), zithoek, radio), keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch)
Tussenetage: (keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), woon/eetkamer(TV(satelliet)
Op de 2e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer)
De flat is zeer rustig gelegen in het oude stadsgedeelte, heeft 2 slaapkamers 1 grote woon-eetkamer en een goed uitgeruste keuken. De kleine tuin hoort alleen bij dit appartement
Accommodaties in de buurt van Herzberg am Harz
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Bad Lauterberg im Harz
Het vakantieappartement "Lilly 2" in Bad Lauterberg in de Harz biedt met een 1500 m² grote, omheinde tuin een ideaal vakantieoord voor hondenbezitters. 6 honden gratis.
Earl's Lane - Schottland im Harz
Vakantiewoning 'Earl's Lane - Schotland in de Harz' in Bad Lauterberg "Cedric" (65 m², 1 kamer, max. 2 personen)
Zeer duurzaam
Familie Heinrich met Wlan beschikbaar
Geniet van een ontspannen vakantie in een 2, familie huis, ook met barbecue, comfortabel genieten van de tuin Desgewenst kan ook een logeerbed worden bijgeplaatst.
Vakantiehuis Am Linnebach in Wollershausen: 80 m², 3 kamers, plaats voor maximaal 6 personen.
Ferienwohnung "Traum am Paradies"
Vakantieappartement "Droom bij het Paradijs", 70 m², max. 3 personen, 3 kamers, badkamer en apart toilet. Lift, verwarmd binnenzwembad, fitnessruimte met tafeltennistafel, eigen parkeerplaats.
Ideaal voor maximaal 3 personen (tweepersoonsbed in de slaapkamer, slaapbank in de woonkamer) Vakantiewoning met lift en een prachtig uitzicht op de vallei
Vakantiehuis Im Himmelreich (Sauna)
Parel van Osterode am Harz. 5 slaapkamers, 3 badkamers en 2 woonkamers.
20% Actie 23-01-2026 - 01-04-2026
appartement met 3 kamers op de begane grond, zeer goed uitgerust. Geschikt voor 3 personen of 2 volwassenen en 2 kinderen. Huisdieren welkom!
Groepshuizen van 10 tot 120 pers.
Groepswoningen van 10 tot 120 personen Vakantiehuizen in de zuidelijke Harz, idyllisch gelegen in het bos met tuin of in de stad.
Groepshuis voor maximaal 24 personen in de Harz
Vakantiehuis voor familiereünies met kinderen tot 24 personen Groot vakantiehuis met 8 slaapkamers, 3 badkamers. Douche/wc, gastentoilet, woonkamer met balkon, eetkamer met terras en tuin
Gezellig vakantieappartement voor 4 personen in het hart van de Harz.
Vakantieappartement Abendsegler, Sankt Andreasberg, Harz. 60 m² voor 4 personen, 3 kamers.
De flat is onlangs gerenoveerd en biedt ruimte voor 2 personen. Het is gelegen in een zeer rustig huis. Huisdieren zijn NIET toegestaan!
Geweldig vakantiehuis voor 12 pers.
Boek snel ! Geweldig modern vakantiehuis met grote tuin (10 x slaapkamers, 5 badkamers, 1 x woonkamer, 1 x keuken, 1 x eetkamer) wacht op u in de Oberharz!