1.416 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in de Harz
Solide moderne blokhut, licht en open met twee slaapkamers, twee badkamers, eilandkeuken met topapparatuur wellnessruimte, open haard, volledig gemeubileerd terras.
Bijzonder duurzaam
Ferienhaus zur Taube - ons gezellige vakantiehuis in de Oberharz. Het vakantiehuis is 120 m² groot en biedt plaats aan maximaal 6 gasten.
Vakantiehuis met 200 m² woonoppervlak en een eigen binnenzwembad en terras. Geschikt voor senioren zonder trappen en treden. Gelegen direct aan de rand van het bos en ideaal voor hondenbezitters.
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers & Thermomix - stijlvol ingericht, met ruimte voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met zuidelijke ligging en barbecue, privé parkeerplaats
4-Sterren Premiumfewo | Köhnke 2
4-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 54 lichte m², grote woon/eetkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met bad/WC, ingerichte keuken, twee zonneloggia's
Bijzonder duurzaam
Moderne, gezinsvriendelijke 49 m² niet-roken vakantiewoning op de 9e verdieping van het appartementencomplex Panoramic Hohegeiß op een fantastische locatie op het zuiden. We kijken uit naar uw bezoek!
Duurzaam
Anneliese gezellig zoals thuis
De flat is erg gezellig met een prachtig uitzicht in de verte. Beide slaapkamers hebben ramen. Een gezellige eethoek met volledige kitchenette. Doucheruimte met verhoogd toilet.
Duurzaam
5-sterren luxe appartement | Köhnke 7
5-sterren luxe appartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 85 lichte m² voor 4 personen, woon/eetkamer, 2 slaapkamers, boxspringbedden, 2 badkamers, sauna, 3 balkons
Bijzonder duurzaam
NIEUW: Stijlvolle en volledig gerenoveerde vakantiewoning met hoog wooncomfort, groot balkon op het zuiden en fantastisch panoramisch uitzicht over Braunlage op een centrale, rustige locatie in de heuvels.
Ruim vakantiehuis op 200 m² met zwembad (overdekt) en sauna. Rolstoeltoegankelijk zonder trappen en treden. Gelegen direct aan de rand van het bos en op 10 minuten lopen van het centrum.
3-sterren comfort appartement | Köhnke 6
3-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 34 lichte m², woon/slaapkamer, eethoek, doucheruimte/toilet, open ingerichte keuken, serre/balkon
Bijzonder duurzaam
Pas gerenoveerd appartement met hoogwaardige inrichting aan de rand van de oude binnenstad van Goslar. Middenin en alles voor de deur, maar toch rustig gelegen. Website: kinas-suiten.de
Onze lichte en vrolijke vakantiewoning biedt alles om u thuis te laten voelen tijdens uw verblijf in het bewogen Harzgebergte We kijken uit naar uw boeking.
Zeer duurzaam
Mountain Forest Lodge Verre Uitzicht
Exclusieve blokhut op een zuidhelling bij een beekje met groot terras, sauna en houtkachel. Voor 7 - 8 personen, 3 slaapkamers + stapelbed Energiekosten van boekingen v. incl.
Bergwaldlodge Eye-Catcher - 5 STERNE
5-sterren blokhut op een dromerige locatie in de heuvels maakt indruk met een luxe inrichting in een trendy mix van stijlen. Hoogste comfort: sauna, 2 badkamers, oven, groot terras en eilandkeuken
Hemlock appartement, Hahnenklee, WLAN
Gezellige vakantiewoning in het Ferienpark Hahnenklee - met balkon, woonkamer, kitchenette met eethoek, 2 slaapkamers, badkamer met douche, lift, gratis WiFi & kabel-tv.
Duurzaam
5-sterren luxe appartement | Köhnke 5
5-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 74 lichte m², woon/eetkamer, slaapkamer, bad met bad en douche/wc, open ingerichte keuken, balkon, parkeerplaats, sauna
Bijzonder duurzaam
Kickels Hus Neuwerk bij Brocken
Kickels Hus ligt in het kleine en zeer rustige Harz dorp Neuwerk in de Bode vallei bij Rübeland, dicht bij Wernigerode, Quedlinburg, de Brocken regio en de Rappbode Dam
Vakantiewoning 'Uhlenhorst' - uw woonplaats voor een geslaagde vakantie.
Zeer duurzaam
5-Sterren Premiumfewo | Köhnke 1
5-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 54 lichte m², grote woon/eetkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, moderne doucheruimte, moderne ingerichte keuken, balkon!
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning ❤Gaby en Peter❤
Centraal, maar toch rustig gelegen 2-kamer appartement in het hart van Braunlage! 1-3 personen (2 pers. slaapkamer / 2 pers. slaapbank woonkamer) Modern en zeer gezellig ingericht!
Feha Sequoia, Hahnenklee, WLAN
79 - 99 m², 1-3 slaapkamers; volledig ingerichte keuken met eethoek, vaatwasser, elektrisch fornuis & oven; badkamer met douche & bad, gastentoilet, wasmachine, WLAN, tuin, centraal, zonder verkeerslawaai
Zeer duurzaam
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met uitzicht op het zuiden en barbecue, eigen parkeerplaats
Ontdek de idyllische rust en charme van de Harz met een verblijf in het appartement Kleine BergZeit in Sankt Andreasberg.
Duurzaam
Vakantiehuis Im Himmelreich (Sauna)
Parel van Osterode am Harz. 5 slaapkamers, 3 badkamers en 2 woonkamers.
5% Last minute 02-09-2026 - 02-10-2026