1.306 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in de Harz
Ferienhaus zur Taube - ons gezellige vakantiehuis in de Oberharz. Het vakantiehuis is 120 m² groot en biedt plaats aan maximaal 6 gasten.
Ruim vakantiehuis op 200 m² met zwembad (overdekt) en sauna. Rolstoeltoegankelijk zonder trappen en treden. Gelegen direct aan de rand van het bos en op 10 minuten lopen van het centrum.
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers & Thermomix - stijlvol ingericht, met ruimte voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met zuidelijke ligging en barbecue, privé parkeerplaats
Vakantiehuis Im Himmelreich (Sauna)
Parel van Osterode am Harz. 5 slaapkamers, 3 badkamers en 2 woonkamers.
20% Actie 29-07-2026 - 30-08-2026
3-sterren comfort appartement | Köhnke 6
3-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 34 lichte m², woon/slaapkamer, eethoek, doucheruimte/toilet, open ingerichte keuken, serre/balkon
Bijzonder duurzaam
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met uitzicht op het zuiden en barbecue, eigen parkeerplaats
****Vakantiehuis Blauvogel60, Harz gebergte
Gezelligheid? word onze gast! ..comfortabel, kindvriendelijk en W-LAN, gratis toegang tot het Waldseebad
Zeer duurzaam
Ontdek de idyllische rust en charme van de Harz met een verblijf in het appartement Kleine BergZeit in Sankt Andreasberg.
Duurzaam
Vakantiehuis "Kleine Heks" Stolberg
Vakantiehuis "Kleine Hexe" (kleine heks) in het schilderachtige Stolberg in het Harz gebergte (zuidelijke Harz) Gerenoveerd rustiek huisje om te ontspannen, centraal en rustig gelegen in het dorp. Kasteelzicht inbegrepen.
Duurzaam
Bergchalet - Wildemann 200 m² vrijstaand vakantiehuis voor 17 pers. met sauna, open haard, tafelvoetbal, terras, barbecuehaard, weide + barbecueplaats, speelhuisje en parkeerplaatsen voor de woning
145 m² vrijstaand vakantiehuis voor 10 personen direct aan het bos met sauna, houtkachel, buitenzwembad met ligweide, terras met barbecuehaard, trampoline, parkeerplaatsen bij het huis
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met uitzicht op het zuiden en barbecue, eigen parkeerplaats
Groepshuizen van 10 tot 120 pers.
Groepswoningen van 10 tot 120 personen Vakantiehuizen in de zuidelijke Harz, idyllisch gelegen in het bos met tuin of in de stad.
Het vakantiehuis Villa Familienglück ligt in de Oberharz aan de rand van Altenau, omheind terrein, direct aan de Oker met een eigen toegang, omgeven door bos, beken en vijvers.
Het kleine maar leuke 1 kamer appartement met extra keuken ligt in het hart van Hahnenklee met uitzicht op de Bocksberg.
Waldsee Heksenhuis met open haard
Slechts 200 m van de Waldsee, gezellige vakantiewoning in moderne chaletstijl! Met open haard, wifi en veel aandacht voor detail!
Halfvrijstaande vakantiewoning met 2 badkamers, WLAN - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras op het zuiden, barbecue en vrij uitzicht op het platteland
Dit in 2010 gebouwde vakantiehuis (Honka blokbouw - ronde pijlers) ligt op een droomlocatie onder de Brocken en biedt zijn gasten topfaciliteiten en een sauna.
Feha Sequoia, Hahnenklee, WLAN
79 - 99 m², 1-3 slaapkamers; volledig ingerichte keuken met eethoek, vaatwasser, elektrisch fornuis & oven; badkamer met douche & bad, gastentoilet, wasmachine, WLAN, tuin, centraal, zonder verkeerslawaai
Zeer duurzaam
Familievakantie op het platteland - Fantastisch, onlangs gerenoveerd en nieuw ingericht vakantieappartement met ruime tuin
Bijzonder duurzaam
4-Sterren Premiumfewo | Köhnke 2
4-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 54 lichte m², grote woon/eetkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met bad/WC, ingerichte keuken, twee zonneloggia's
Bijzonder duurzaam
Midden in het groen en direct aan de Selke wacht u een fris gerenoveerde vakantiewoning.
Onze lichte en vrolijke vakantiewoning biedt alles om u thuis te laten voelen tijdens uw verblijf in het bewogen Harzgebergte We kijken uit naar uw boeking.
Zeer duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis gerenoveerd volgens de laatste normen (7/2018) op een perceel van ca. 500 m², aan de rand van het dorp, met terras en uitzicht op weilanden en bossen, ligweide, parkeerplaats.
Duurzaam
Vakantiehuis Bambi Bad Harzburg WLAN
3*** vrijstaand vakantiehuis midden in het groen en dicht bij het centrum, tot 5 personen, gratis WLAN, huisdieren welkom