51 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Dresden & omgeving
Kleinopitz is een rustig dorpje aan de rand van het Tharandtbos. Ons vakantiehuis staat in de tuin van ons landgoed. Dresden is met de auto in ongeveer 20-25 minuten te bereiken.
5% Vroeg 21-10-2026 - 23-07-2028
Modern vakantiehuis om te ontspannen op het platteland zeer centraal ten opzichte van de deelstaathoofdstad Dresden
Vakantiewoning Lindenheim in Dresden
Vakantiehuis in Dresden toplocatie met eigen tuin en terras Je woont alleen in een onafhankelijk volledig uitgerust huis.
Vakantiewoningen met open haard en grote tuin in Pillnitz
Zeer rustige locatie in het westen van Dresden, goede verbindingen met het openbaar vervoer.
Moderne 2-kamer vakantiewoning in het hart van Dresden. U kunt alle bezienswaardigheden gemakkelijk te voet bereiken. Je woont direct in de stad Dresden. Voor maximaal 3 personen
Comfortabel vakantiehuis voor 2 tot 4 personen op het platteland. Het huis ligt vlakbij de barokstad Dresden, in een woonwijk in de wijk Radeberg in Liegau-Augustusbad.
Vakantiehuis met moderne inrichting, voor max. 3 personen, in het oosten van Dresden. Het ligt op een apart, zonnig perceel, in een kleine privétuin.
De lerarenwoning werd in 1929 gebouwd door Alwin Schulze, een oudere leraar uit Gittersee, en charmeert nu met de charme van zijn geschiedenis en moderne voorzieningen.
Zeer duurzaam
Häusl am Waldrand mit Südblick
10% Last minute 23-07-2026 - 28-07-2026
De zeer rustige vakantiewoning met eigen ingang in de EFH ligt aan de zuidoostelijke groene rand van Dresden en wordt gekenmerkt door een goede infrastructuur
comfortabel vakantiehuis tot 4 personen_modern, gezellig, centraal
Ruime 3-kamer flat in Pillnitz Palace Park
Duurzaam
Vakantiewoning - Regio Dresden
Kleinopitz is een wijk van Wilsdruff. Het centrum van Dresden is met de auto in 20 tot 25 minuten te bereiken. De zolderflat van ons huis is te huur.
5% Last minute 23-07-2026 - 31-07-2026
Het lichte appartement (220 m²) is gelegen in de mooiste villawijk van Dresden op een zeer rustige locatie op de 2e verdieping van een villa uit 1898 met een ongelooflijk uitzicht!
Ruime stijlvolle rustige vakantiewoning voor alleengebruik
Duurzaam
Mooie tuinflat in een groene binnenplaats, centraal in Dresden
mooie tuinflat, dicht bij het centrum...
mooie tuinflat dicht bij het centrum met een klein terras omgeven door groen, 5 bedden in twee verschillende kamers
Vakantieappartement Gezinsvakantie Freital
Het appartement heeft een slaapkamer, een woonkamer/keuken, een badkamer en een hal. Alle kamers zijn apart bereikbaar vanuit de hal. In totaal 3 bedden.
Vakantieappartement Jäkel in het zuiden van Dresden, Saksen, 45m², max. 3 personen, 2 kamers.
Comfortabele twee- tot vierkamerwoning kan worden geboekt vanaf vrijdag of zaterdag
Appartement voor installateurs en vakantiegangers
Zonnig en rustig 3 kamers, badkamer en kitchenette... met zitje in de tuin, parkeren in de straat geen probleem. Speciale prijzen mogelijk voor volledige bezetting en meer dan 7 dagen boeking!
Vakantieappartement Gezinsvakantie Freital
Gezellige vakantiewoning voor 1 tot 5 personen, centraal gelegen, veel winkels / eetgelegenheden op loopafstand, met het openbaar vervoer vanuit Dresden 10-15 min naar het hoofdstation, parkeerplaatsen voor het huis.