Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
30 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 12 Jaren online
Beschrijving
De vakantiewoning bevindt zich met een aparte ingang op de begane grond van een vrijstaand huis met een tuin en een klein buitenzitje
De gecombineerde woon- en slaapkamer is ongeveer 23 m², heeft een tweepersoonsbed (2 bedden kunnen ook worden gecombineerd) en een zithoek die snel en gemakkelijk kan worden omgezet in een of twee extra bedden (1mX2,20m of 2mX2,20m, kernmatrassen). Een babybedje kan gratis worden bijgeplaatst
In de keuken-woonkamer, gescheiden door een deur, kunt u uw eigen maaltijden bereiden
Aangrenzende mini-badkamer met douche en toilet.
Wi-Fi is beperkt beschikbaar.
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Skilift 30 kilometer
30 kilometer
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Bus 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Luchthaven 17 kilometer
17 kilometer
Station 6 kilometer
6 kilometer
Snelweg-afrit 3 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De lichte en rustige vakantiewoning ligt op de hoge locatie van Freital (Windberg) op 300 m van de stadsgrens van Dresden, waarvan het centrum met de auto in ca. 13 minuten te bereiken is. De stadsbus brengt u in 17 minuten naar het centraal station van Dresden. In 3 minuten lopen bereikt u bushaltes naar Dresden, Freital, Bannewitz of Possendorf. Er is een bakker, een restaurant, een café, een huisarts, een supermarkt in 4 minuten met de auto (boodschappenservice is mogelijk op afspraak) en de snelweg A17, die naar Praag leidt, in 8 minuten.
Wandelingen zijn mogelijk naar het nabijgelegen bos van de Windberg, de Kaitzbachgrund, de spoordijk. Freital is een kleine stad, die direct aan Dresden grenst en 38000 inwoners telt. Er is een cultureel centrum, een recreatie sportpark (overdekt zwembad met glijbaan, sauna, tennis, ijsbaan, bowling, fitness), 2 buitenzwembaden, kasteel Burgk met mijnbouw- en kunstmuseum, ziekenhuis. U kunt de door stoom aangedreven smalspoortrein nemen door de schilderachtige Rabenauer Grund naar de Malter dam en terug wandelen langs de Weisseritz rivier.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 20 % |
| Resterend bedrag: | bij aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| voor 1 of 2 personen 1 tot 3 nachten: 49,00€ per nacht vanaf 4 nachten : 44,00€ per eerste nacht vanaf de 8e nacht: 41,00€ voor elke volgende nacht en slechts 5,00€ voor een extra persoon (Maximale bezetting: 4 personen, kinderen tot 2 jaar gratis) Prijsvermindering als u uw eigen beddengoed en handdoeken meebrengt |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 3 dagen voor de aankomstdatum.
Neem contact op:
6km naar het centraal station van Dresden, 7km naar de golfbaan of de molen in Possendorf, 2km kinderbelevenissen in "Oskarshausen", 4km naar de binnenspeeltuin in Bannewitz, ca. 25km naar skiliften en langlaufloipes in het Osterzgebirge, ca. 30km naar Saksisch Zwitserland,
Verdere bestemmingen voor uitstapjes: Dresden (veel aanbiedingen voor cultuur, kunst, wetenschap, natuur), Meissen, Moritzburg, Praag, bosbotanische tuin Tharandt en nog veel meer.
Routebeschrijving:
Met de auto: via A13, A4, A17,
Vliegveld: Dresden-Klotzsche,
Trein: stations in Freital of Dresden
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 21-02-2026
15 Beoordelingen
Totale beoordeling
September 2025
Rolf F. uit Stadtroda
Uhlaub
Zeer mooi en schoon, altijd weer graag.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Romantische vakantie
Antwoord van Mevr. A. Richter:
Lieber Herr F.
Es freut mich, dass Sie sich in Dresden, Freital, der Umgebung und vor allem in meiner Ferienwohnung wohl gefühlt haben.
Bleiben Sie gesund und Alles Gute wünscht Ihnen und Ihrer Frau Angelika Richter
Januari 2024
Jörg S. uit Prerow
Kleinood met uitzicht
Wie op zoek is naar nabijheid van de natuur en tegelijkertijd naar de bruisende grote stad, is hier aan het juiste adres.
Vanuit het raam heeft u al een prachtig uitzicht over de uitgestrektheid van het "Freitaler Tals", en slechts een paar minuten naar de bus die u in minder dan 20 minuten naar het centraal station van Dresden brengt, of in minder dan 10 minuten naar het regionale treinstation Deuben. Hier bent u op de juiste plek, op slechts een paar meter van de Windberg of de route van de voormalige "Semmeringbahn".
Comfortabel en smaakvol ingericht, boxspringbedden voor een ontspannen slaap en rust...
Of u nu als "slaapgast" bent tijdens een familiebezoek in de omgeving, op zakenreis bent, of op zoek bent naar ontspanning voor een avontuurlijke vakantie, dit adres moet u onthouden.
En een gastvrouw die u met vriendelijkheid en goede tips zal verwelkomen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie
Antwoord van Mevr. A. Richter:
Ich freue mich sehr, Herr S., dass es Ihnen in meiner Ferienwohnung so gut gefallen hat und Sie auch die Vorzüge der Lage schätzen!
Danke vielmals und Alles Gute!
A. Richter
Augustus 2021
Alina *. uit Saerbeck
Individueel en vreedzaam
We hadden een heel fijn verblijf. De flat is klein maar fijn en uitgerust met alles wat je nodig hebt. Het is gelegen in een zeer rustige en mooie wijk van Freital.
Mevrouw Richter is zeer vriendelijk en doet veel moeite om het verblijf van de gasten zo aangenaam mogelijk te maken
Als u Dresden en omgeving niet kent, is mevrouw Richter de juiste persoon voor insider-kennis (cultuur, evenementen, musea of excursies)
We hebben erg genoten van ons verblijf en bedanken haar voor de heerlijke 4 dagen!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie
November 2019
Janina uit bremen
Een ontspannend weekend
Een zeer mooie vakantie in het appartement! Ik was daar in november met mijn vriendin om het mooie Dresden te verkennen. Alles wat je nodig hebt is ter plaatse. Een kamer met tv biedt voldoende ruimte voor 2 personen, de badkamer is wat klein maar fijn. De keuken is volledig uitgerust met servies en huishoudelijke apparaten. De bushalte is niet ver weg en in ongeveer 15 minuten ben je in Dresden. Alles was perfect. Bedankt, mevrouw Richter, en groeten uit Bremen. Fijne kerstdagen van Janina en Antonina.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie
September 2019
Pia W. uit Berlin
Mooie locatie
We hebben ons erg op ons gemak gevoeld. Geweldige bedden! De kleine keuken heeft ook alles wat je nodig hebt. Geweldige berglocatie. Dresden is snel te bereiken vanaf hier. Maar ook hier ontdek je pareltjes zoals kasteel Burgk, kasteel Weesenstein en de Rabenauer Grund met het uitstekende restaurant in de Rabenauer Mühle. De gastvrouw is zeer aangenaam en behulpzaam. Geeft goede regionale tips.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Romantische vakantie
Contact
Bedrijf FeWo ARi Windberg
Mevr. A. Richter
Gastvrouw sinds: 19-03-2013
antwoordpercentage: 90%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 54895
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Dresden, Saksen, Duitsland
Bannewitz, Saksen, Duitsland
Freital, Saksen, Duitsland
Neem contact op
privé-website:
Vakantiewoning ARi Windberg
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Saksen
Advertentienummer: 54895
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 12 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/54895.htm
www.FeWo-ARi-Windberg.de
Mevr. Angelika Richter
Bernhardts Weg 16
01705 Freital
0049(0) 017662923215
«Vakantiewoning ARi Windberg» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.