Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 134 € per nacht.
Vakantiewoning Familie Hillert in Görlitz: 63m², ruimte voor 4 personen, 2 kamers.
Het lichtovergoten vakantiehuis ligt op een terrein van 650 m² aan het meer met privéstrand, whirlpool en biedt een fantastisch panoramisch uitzicht over het meer Mühlfeld.
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Oybin
Onze vakantiewoning "Hochwald" bevindt zich in het dorpscentrum, aan de voet van de berg Oybin - in het voormalige schoenmakershuis. Gun jezelf een pauze en geniet van de prachtige natuur.
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, kabel TV en gratis WiFi. Gunstig gelegen bij het stadscentrum en het Völkerschlachtdenkmal.
10% Last minute 05-11-2026 - 25-11-2026
Droomhuis Zonnebloem aan het meer
Droomhuis aan het meer 160m² 6 personen,3 slaapkamers,2 badkamers,sauna,bad,open haarden,terrassen,tuin,lounge,barbecueplaats,uitzicht op het meer,Sky TV,in de buurt van Leipzig
20% Actie 05-11-2026 - 21-12-2026
Ruime vakantiewoning op een rustige locatie in Saksisch Zwitserland, ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers, nabijgelegen populaire excursiebestemmingen zijn Pirna, Dresden, Tsjechië
Vakantiehuis Wolf in Bad Elster
Ruime bungalow op 800 m² omheind terrein direct zeer rustig gelegen en op slechts 3 km van het kuuroord Bad Elster.
Moderne 2-kamer vakantiewoning in het hart van Dresden. U kunt alle bezienswaardigheden gemakkelijk te voet bereiken. Je woont direct in de stad Dresden. Voor maximaal 3 personen
Bergvilla Bad Brambach: 240 m² vakantiewoning met 2 kamers voor maximaal 4 personen.
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, whirlpool, 3 slaapkamers, 2 badkamers, ruimte voor 6 personen en een hoogwaardige inrichting
Voor vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen. Ons vakantiehuis bestaat uit drie aparte vakantiewoningen voor respectievelijk 4, 4 en 6 personen.
De lerarenwoning werd in 1929 gebouwd door Alwin Schulze, een oudere leraar uit Gittersee, en charmeert nu met de charme van zijn geschiedenis en moderne voorzieningen.
Vakantiehuis Wolf in Bad Elster
Bungalow met houtkachel op 600 m² omheind terrein direct zeer rustig gelegen naast het bos en op slechts 3 km van het kuuroord Bad Elster.
Rohkostlinge 105m² tot 7 pers.
Ruim 5-kamerappartement voor 2-6 personen, 100 m² woonoppervlak met uitzicht op de nabijgelegen bergen
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
20% Actie 05-11-2026 - 21-12-2026
Vakantiehuis op de Glöcknerhof
Vakantiehuis op de Glöckner vakantieboerderij Erzgebirge / Vogtland Het liefdevol ontworpen vakantiehuis biedt drie afzonderlijke vakantiewoningen. Verdere informatie:
2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer (douche), balkon, privé parkeerplaats, kabel TV en gratis WLAN. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
10% Last minute 05-11-2026 - 25-11-2026
Droomhuis Zonsopgang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
20% Actie 05-11-2026 - 21-12-2026
Groot nieuw gerenoveerd vakantiehuis voor veel kinderen en volwassenen in een gehucht tussen Torgau en Wittenberg of tussen de Elbe en de Dübener Heide met sauna en veel natuur
Vakantiewoning Leipzig Noord-Oost
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, lift, kabel TV en gratis Wi-Fi. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
10% Last minute 05-11-2026 - 25-11-2026
Volledig gescheiden vakantiehuis en vakantiewoningen
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
Vakantiewoning Umgebinde aan de Wesenitz
Mooie, nieuw ontworpen vakantiewoning in een oud vakwerkhuis voor maximaal zes personen bestaande uit een keuken-woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, WC, tuin, parkeerplaatsen
Ruime 3-kamer flat in Pillnitz Palace Park
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 111€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 128€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 58% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 32% vrij
119€ voor 07 nov. - 14 nov.
134€ Jaarlijks gemiddelde
61% voor 07 nov. - 14 nov.
44% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 134 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde en Mijn BEACHHOUSE nader bekijken.
In Saksen zijn er 762 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Erzgebirge, Oberlausitz Lower Silesia en Saxon Switzerland.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox