Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 134 € per nacht.
Welkom op uw vakantie! MY BEACHHOUSE - een luxe vakantiehuis van 160m², met exclusief privéstrand, uitzicht op het meer SZ, open haard, panoramische sauna, boot en alles wat uw hartje begeert.
Vrijstaand rustiek ingericht vakantiehuis in het Osterzgebirge. Ca. 80 m² bebouwde oppervlakte, begane grond, bovenverdieping en verdieping.
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Vakantiewoning Umgebinde aan de Wesenitz
Mooie, nieuw ontworpen vakantiewoning in een oud vakwerkhuis voor maximaal zes personen bestaande uit een keuken-woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, WC, tuin, parkeerplaatsen
Droomhuis Zonneschijn aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand, wellnessruimte met sauna en bubbelbad, open haard, balkon, groot terras, TV, met eigen boot, 4 slaapkamers, 2 badkamers nabij Leipzig.
20% Actie 22-10-2026 - 21-12-2026
Vakantiehuis Wolf in Bad Elster
Ruime bungalow op 800 m² omheind terrein direct zeer rustig gelegen en op slechts 3 km van het kuuroord Bad Elster.
In het prachtige Ertsgebergte, aan de rand van het bos van de Gleesberghelling 450m boven de zeespiegel, in een rustig, verzorgd recreatiegebied, staat ons vakantiehuis "Fernblick", op een terrein van 500m²
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, kabel TV en gratis WiFi. Gunstig gelegen bij het stadscentrum en het Völkerschlachtdenkmal.
10% Last minute 22-10-2026 - 11-11-2026
Het lichte appartement (220 m²) is gelegen in de mooiste villawijk van Dresden op een zeer rustige locatie op de 2e verdieping van een villa uit 1898 met een ongelooflijk uitzicht!
Droomhuis Zonnebloem aan het meer
Droomhuis aan het meer 160m² 6 personen,3 slaapkamers,2 badkamers,sauna,bad,open haarden,terrassen,tuin,lounge,barbecueplaats,uitzicht op het meer,Sky TV,in de buurt van Leipzig
20% Actie 22-10-2026 - 21-12-2026
Vakantiewoning Lindenheim in Dresden
Vakantiehuis in Dresden toplocatie met eigen tuin en terras Je woont alleen in een onafhankelijk volledig uitgerust huis.
Vakantiewoning op driezijdige boerderij met uniek uitzicht
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Fasa Lodge in Oberwiesenthal: 300m², plaats voor 19 personen, 9 kamers.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Oybin
Onze vakantiewoning "Hochwald" bevindt zich in het dorpscentrum, aan de voet van de berg Oybin - in het voormalige schoenmakershuis. Gun jezelf een pauze en geniet van de prachtige natuur.
Groot nieuw gerenoveerd vakantiehuis voor veel kinderen en volwassenen in een gehucht tussen Torgau en Wittenberg of tussen de Elbe en de Dübener Heide met sauna en veel natuur
Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde
Wij verhuren een vakantiehuis voor 4-6 personen aan vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen midden in de natuur met uitzicht op de hoogste berg van Oberlausitz.
2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer (douche), balkon, privé parkeerplaats, kabel TV en gratis WLAN. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
10% Last minute 22-10-2026 - 11-11-2026
Ruime vakantiewoning op een rustige locatie in Saksisch Zwitserland, ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers, nabijgelegen populaire excursiebestemmingen zijn Pirna, Dresden, Tsjechië
Droomhuis aan het Hainermeer bij Leipzig
Vakantiehuis (120m² woonoppervlak) in luxe inrichting aan het water met groot terras aan het meer en zwemplatform, ideaal voor 4 personen, 6 personen mogelijk.
Droomhuis Zonsopgang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
20% Actie 22-10-2026 - 21-12-2026
Vakantiehuis Wolf in Bad Elster
Bungalow met houtkachel op 600 m² omheind terrein direct zeer rustig gelegen naast het bos en op slechts 3 km van het kuuroord Bad Elster.
Vrijstaande, comfortabel ingerichte vakantiewoning op groot perceel met mooie tuin en 2 terrassen- 4 slaapkamers, 5 sterren classificatie door de DTV
Idyllisch vakantiehuis in Zuid-Vogtland
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 111€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 128€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 58% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
oktober - slechts 31% vrij
124€ voor 24 okt. - 31 okt.
133€ Jaarlijks gemiddelde
34% voor 24 okt. - 31 okt.
44% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 134 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde en Mijn BEACHHOUSE nader bekijken.
In Saksen zijn er 748 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Erzgebirge, Oberlausitz Lower Silesia en Saxon Switzerland.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox