Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 131 € per nacht.
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Vrijstaand rustiek ingericht vakantiehuis in het Osterzgebirge. Ca. 80 m² bebouwde oppervlakte, begane grond, bovenverdieping en verdieping.
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
20% Actie 21-09-2026 - 21-12-2026
Vakantiewoning Leipzig Noord-Oost
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, lift, kabel TV en gratis Wi-Fi. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Duurzaam
moderne appartementen op 2km van het centrum
2-kamer appartement 2 km van Augustusplatz, centraal station en stadscentrum, WLAN Tram ongeveer 200m elke 10 minuten volledig ingerichte keuken of kitchenette Badkamer met douche, sommige met bad
2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer (douche), balkon, privé parkeerplaats, kabel TV en gratis WLAN. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Duurzaam
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, kabel TV en gratis WiFi. Gunstig gelegen bij het stadscentrum en het Völkerschlachtdenkmal.
Duurzaam
Twee-onder-een-kapwoning 2 verdiepingen / Vakantiewoning in Thekla voor 3 tot 4 personen / Terras met zichtbescherming.
Bijzonder duurzaam
Droomhuis Zonnebloem aan het meer
Droomhuis aan het meer 160m² 6 personen,3 slaapkamers,2 badkamers,sauna,bad,open haarden,terrassen,tuin,lounge,barbecueplaats,uitzicht op het meer,Sky TV,in de buurt van Leipzig
20% Actie 21-09-2026 - 21-12-2026
Studio te huur op korte termijn
Ruime atelierunit in een oud fabriekspand, met name verhuurd aan kunstenaars, kunstverzamelaars en kunstliefhebbers
Vakantiewoning Lindenheim in Dresden
Vakantiehuis in Dresden toplocatie met eigen tuin en terras Je woont alleen in een onafhankelijk volledig uitgerust huis.
Vakantiehuis Sole Mio - Mühlfeldsee
Nieuwe verhuur vanaf 2020!!! Een mooi vakantiehuis met eigen zandstrand - 3 slaapkamers, 2 badkamers, wifi, zonneterras etc. - Tijd voor vakantie!
Duurzaam
Oude kleermakerij (Rochlitzer Mulde)
Huis met veel ruimte voor alleengebruik in het Rochlitz Muldetal, voor 2-3 gezinnen of groepen vrienden, buitenzwembad 2 km, stabiel WLAN, wellness, wallbox 11KW, tafelvoetbal
Zeer duurzaam
Voor vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen. Ons vakantiehuis bestaat uit drie aparte vakantiewoningen voor respectievelijk 4, 4 en 6 personen.
Zeer duurzaam
Huis aan het meer met privéstrand Nordic
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, 6 slaapkamers, 3 badkamers, ruimte voor maximaal 12 volwassenen en 6 kinderen en een hoogwaardige inrichting
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, whirlpool, 3 slaapkamers, 2 badkamers, ruimte voor 6 personen en een hoogwaardige inrichting
Comfortabel vakantiehuis voor 2 tot 4 personen op het platteland. Het huis ligt vlakbij de barokstad Dresden, in een woonwijk in de wijk Radeberg in Liegau-Augustusbad.
Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde
Wij verhuren een vakantiehuis voor 4-6 personen aan vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen midden in de natuur met uitzicht op de hoogste berg van Oberlausitz.
Volledig gescheiden vakantiehuis en vakantiewoningen
Vakantieappartement op de 1e verdieping, ca. 100 m², woonkeuken, badkamer, hal, 2 slaapkamers met ruimte voor 4 personen, extra bed mogelijk, Terras in de binnenplaats met tuinmeubilair
Vakantiehuis met moderne inrichting, voor max. 3 personen, in het oosten van Dresden. Het ligt op een apart, zonnig perceel, in een kleine privétuin.
Ruime vakantiewoning op een rustige locatie in Saksisch Zwitserland, ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers, nabijgelegen populaire excursiebestemmingen zijn Pirna, Dresden, Tsjechië
Duurzaam
Vakantiehuis op de Glöcknerhof
Vakantiehuis op de Glöckner vakantieboerderij Erzgebirge / Vogtland Het liefdevol ontworpen vakantiehuis biedt drie afzonderlijke vakantiewoningen. Verdere informatie:
Een vakantiehuis met een eigen strand. 3 slaapkamers kunnen geboekt worden. De open keuken naar het eetgedeelte en de woonkamer kijken direct uit op het meer van Hain.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 111€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 128€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 58% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 26% vrij
126€ voor 19 sep. - 26 sep.
114€ Jaarlijks gemiddelde
34% voor 19 sep. - 26 sep.
43% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 131 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Sächsisches Burgenland Heideland of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde en Mijn BEACHHOUSE nader bekijken.
In Saksen zijn er 762 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Erzgebirge, Oberlausitz Lower Silesia en Saxon Switzerland.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox