Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 132 € per nacht.
Twee-onder-een-kapwoning 2 verdiepingen / Vakantiewoning in Thekla voor 3 tot 4 personen / Terras met zichtbescherming.
Bijzonder duurzaam
Vakantie te midden van een uniek landschap van weiden en bossen
Vakantiehuis voor 2 tot 3 personen
We hebben 4 FH FH 1 = 2 aparte slaapkamers, 2 tot 4 pers. FH 2 = 2 aparte slaapkamers 2 tot 4 pers. FH 3 = 1 aparte slaapkamer 2 pers. + een extra bed FH 4 = 3 aparte slaapkamers 8 pers
Oude kleermakerij (Rochlitzer Mulde)
Huis met veel ruimte voor alleengebruik in het Rochlitz Muldetal, voor 2-3 gezinnen of groepen vrienden, buitenzwembad 2 km, stabiel WLAN, wellness, wallbox 11KW, tafelvoetbal
Zeer duurzaam
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
Omgeven door bos en natuur is ons huis idyllisch gelegen in de Oybin "hel" met uitzicht op de op één na hoogste berg van het Zittauer gebergte, het Hochwald.
Duurzaam
Groot nieuw gerenoveerd vakantiehuis voor veel kinderen en volwassenen in een gehucht tussen Torgau en Wittenberg of tussen de Elbe en de Dübener Heide met sauna en veel natuur
Zeer duurzaam
Exclusieve vakantiewoningen in Saksisch Zwitserland. Onze vakantiewoning 1 "Tanzplan" is momenteel door de DTV geclassificeerd met "4 sterren" - geldig tot november 2022!!!
Duurzaam
Voor vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen. Ons vakantiehuis bestaat uit drie aparte vakantiewoningen voor respectievelijk 4, 4 en 6 personen.
Zeer duurzaam
Ons vakantiehuis heeft twee appartementen, die apart of samen gehuurd kunnen worden. Nu ook met WLAN, telefoon en wasmachine.
Droomhuis Zonnebloem aan het meer
Droomhuis aan het meer 160m² 6 personen,3 slaapkamers,2 badkamers,sauna,bad,open haarden,terrassen,tuin,lounge,barbecueplaats,uitzicht op het meer,Sky TV,in de buurt van Leipzig
20% Actie 16-08-2026 - 06-09-2026
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
20% Actie 15-08-2026 - 06-09-2026
Vakantiewoning Umgebinde aan de Wesenitz
Mooie, nieuw ontworpen vakantiewoning in een oud vakwerkhuis voor maximaal zes personen bestaande uit een keuken-woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, WC, tuin, parkeerplaatsen
Droomhuis Zonneschijn aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand, wellnessruimte met sauna en bubbelbad, open haard, balkon, groot terras, TV, met eigen boot, 4 slaapkamers, 2 badkamers nabij Leipzig.
20% Actie 12-08-2026 - 06-09-2026
Vakantiewoning op driezijdige boerderij met uniek uitzicht
Exclusieve vakantiewoningen in Saksisch Zwitserland.
Duurzaam
Vakantiewoning Leipzig Noord-Oost
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, lift, kabel TV en gratis Wi-Fi. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Duurzaam
Vrijstaande, comfortabel ingerichte vakantiewoning op groot perceel met mooie tuin en 2 terrassen- 4 slaapkamers, 5 sterren classificatie door de DTV
Vakantieappartement Hainer See Oase aan de Hainer See, 41m², 1 kamer, max. 2 personen.
Zeer duurzaam
Rustige 2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer, balkon, kabel TV en gratis WiFi. Gunstig gelegen bij het stadscentrum en het Völkerschlachtdenkmal.
Duurzaam
Neem een vakantie waar u rustig kunt slapen met de ramen open - in onze rookvrije vakantiewoning met 2 slaapkamers, sauna en fietsen in de wijk Holzhau.
2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer (douche), balkon, privé parkeerplaats, kabel TV en gratis WLAN. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Duurzaam
Huis aan het meer met privéstrand Nordic
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, 6 slaapkamers, 3 badkamers, ruimte voor maximaal 12 volwassenen en 6 kinderen en een hoogwaardige inrichting
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
augustus - Ø 108€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 128€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 27% vrij
123€ voor 08 aug. - 15 aug.
116€ Jaarlijks gemiddelde
26% voor 08 aug. - 15 aug.
42% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 132 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Sächsisches Burgenland Heideland of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde en Mijn BEACHHOUSE nader bekijken.
In Saksen zijn er 693 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Erzgebirge, Oberlausitz Lower Silesia en Saxon Switzerland.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox