Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 126 € per nacht.
FerienhausKleinhennersdorf Sperling
Vakantiehuis voor maximaal 10 personen kan ook gehuurd worden als vakantiewoning voor 4 personen (begane grond) of voor 6 personen (bovenverdieping+begane grond)
Studio te huur op korte termijn
Ruime atelierunit in een oud fabriekspand, met name verhuurd aan kunstenaars, kunstverzamelaars en kunstliefhebbers
Modern vakantiehuis om te ontspannen op het platteland zeer centraal ten opzichte van de deelstaathoofdstad Dresden
moderne appartementen op 2km van het centrum
2-kamer appartement 2 km van Augustusplatz, centraal station en stadscentrum, WLAN Tram ongeveer 200m elke 10 minuten volledig ingerichte keuken of kitchenette Badkamer met douche, sommige met bad
Droomhuis Zonnebloem aan het meer
Droomhuis aan het meer 160m² 6 personen,3 slaapkamers,2 badkamers,sauna,bad,open haarden,terrassen,tuin,lounge,barbecueplaats,uitzicht op het meer,Sky TV,in de buurt van Leipzig
15% Actie 07-01-2026 - 31-01-2026
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, whirlpool, 3 slaapkamers, 2 badkamers, ruimte voor 6 personen en een hoogwaardige inrichting
Vakantiewoning voor ontspanning in een landelijke idylle
Zeer duurzaam
Ruime vakantiewoning op een rustige locatie in Saksisch Zwitserland, ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers, nabijgelegen populaire excursiebestemmingen zijn Pirna, Dresden, Tsjechië
Het lichtovergoten vakantiehuis ligt op een terrein van 650 m² aan het meer met privéstrand, whirlpool en biedt een fantastisch panoramisch uitzicht over het meer Mühlfeld.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Görlitz
Dit appartement bevindt zich op de 2e verdieping in het oostelijke deel van het fabrieksgebouw, waar maximaal 6 personen comfortabel kunnen wonen.
Groot nieuw gerenoveerd vakantiehuis voor veel kinderen en volwassenen in een gehucht tussen Torgau en Wittenberg of tussen de Elbe en de Dübener Heide met sauna en veel natuur
Zeer duurzaam
Nieuw ingerichte vakantiewoning in Thekla voor 3-4 personen, tweepersoonsbed en slaapbank. Natuurlijk zwembad Noordoost en sauna in de directe omgeving, goede vervoersverbindingen.
Zeer duurzaam
Een vakantiehuis met een eigen strand. 3 slaapkamers kunnen geboekt worden. De open keuken naar het eetgedeelte en de woonkamer kijken direct uit op het meer van Hain.
Omgeven door bos en natuur is ons huis idyllisch gelegen in de Oybin "hel" met uitzicht op de op één na hoogste berg van het Zittauer gebergte, het Hochwald.
Duurzaam
Liefdevol ingerichte 4-kamer flat voor 2-4 personen. Woonkamer, keuken, badkamer, 2 slaapkamers, loggia, satelliet TV en gratis WiFi. Parkeerplaats voor het pand.
Duurzaam
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Vakantiewoning op driezijdige boerderij met uniek uitzicht
De lerarenwoning werd in 1929 gebouwd door Alwin Schulze, een oudere leraar uit Gittersee, en charmeert nu met de charme van zijn geschiedenis en moderne voorzieningen.
5 * Vakantiehuis Berghütte Vogtland
5-sterren bergchalet aan de rand van het bos op 750 m hoogte in Klingenthal/Vogtland op een heerlijke zonnige locatie, direct aan een langlaufloipe met een infrarood wellnessruimte.
Vakantiehuis Vivaldi in het Ertsgebergte
vrijstaand familiehuis op een zeer rustige en landelijke locatie aan de rand van het bos. Gratis annulering in geval van verblijfsverbod.
Bijzonder duurzaam
Droomhuis Zonneschijn aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand, wellnessruimte met sauna en bubbelbad, open haard, balkon, groot terras, TV, met eigen boot, 4 slaapkamers, 2 badkamers nabij Leipzig.
15% Actie 07-01-2026 - 31-01-2026
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Vakantiehuis voor 2 tot 3 personen
We hebben 4 FH FH 1 = 2 aparte slaapkamers, 2 tot 4 pers. FH 2 = 2 aparte slaapkamers 2 tot 4 pers. FH 3 = 1 aparte slaapkamer 2 pers. + een extra bed FH 4 = 3 aparte slaapkamers 8 pers
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
15% Actie 07-01-2026 - 31-01-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 108€/nacht
Duurste maand:
oktober - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 30% vrij
111€ voor 10 jan. - 17 jan.
123€ Jaarlijks gemiddelde
65% voor 10 jan. - 17 jan.
41% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 126 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis op de boerderij en Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde nader bekijken.
In Saksen zijn er 529 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Oberlausitz Lower Silesia, Saxon Switzerland en Leipzig vicinity.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.