Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 126 € per nacht.
Vakantieappartement Neukirch Lausitz: ideaal voor 2 personen in het hart van Neukirch Lausitz.
Vakantiehuis Johne in Bielatal, ca. 80m² woonoppervlak, 2 slaapkamers, woonkamer, keuken, badkamer, extra apart toilet, max. 6 personen.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Oybin
Onze vakantiewoning "Hochwald" bevindt zich in het dorpscentrum, aan de voet van de berg Oybin - in het voormalige schoenmakershuis. Gun jezelf een pauze en geniet van de prachtige natuur.
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer (douche), balkon, privé parkeerplaats, kabel TV en gratis WLAN. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Duurzaam
FeWo Märzenbecher en Polenztal
2 vakantiewoningen in een oude boerderij in Saksisch Zwitserland, voor de kleine familie of groep tot 6 pers. + 1 extra bed (slaapbank), evenals wandelaars en motorrijders.
Zeer duurzaam
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
De Mühlenhof is een voormalige boerderij met 2 prachtige wooneenheden voor in totaal 13 personen op een prachtige, rustige locatie in het dal van de Wilde Weißeritz bij het kuuroord Altenberg
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, whirlpool, 3 slaapkamers, 2 badkamers, ruimte voor 6 personen en een hoogwaardige inrichting
Groot nieuw gerenoveerd vakantiehuis voor veel kinderen en volwassenen in een gehucht tussen Torgau en Wittenberg of tussen de Elbe en de Dübener Heide met sauna en veel natuur
Zeer duurzaam
Ferienhaus Keppler im Erzgebirge
Ferienhaus Keppler in het Erzgebirge voor maximaal 8 personen
Vakantiewoning voor ontspanning in een landelijke idylle
Zeer duurzaam
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
Het lichtovergoten vakantiehuis ligt op een terrein van 650 m² aan het meer met privéstrand, whirlpool en biedt een fantastisch panoramisch uitzicht over het meer Mühlfeld.
Een vakantiehuis met een eigen strand. 3 slaapkamers kunnen geboekt worden. De open keuken naar het eetgedeelte en de woonkamer kijken direct uit op het meer van Hain.
Vakantieappartement Hainer See Oase aan de Hainer See, 41m², 1 kamer, max. 2 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis "An der alten Linde "
Ons vakantiehuis voor maximaal 6 personen ligt in het centrum van Hörnitz, aan de voet van het Zittauer gebergte. Ideaal voor familievakanties, wandelen, zwemmen en ontspannen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Sole Mio - Mühlfeldsee
Nieuwe verhuur vanaf 2020!!! Een mooi vakantiehuis met eigen zandstrand - 3 slaapkamers, 2 badkamers, wifi, zonneterras etc. - Tijd voor vakantie!
Duurzaam
Vakantiehuis Wolf in Bad Elster
Bungalow met houtkachel op 600 m² omheind terrein direct zeer rustig gelegen naast het bos en op slechts 3 km van het kuuroord Bad Elster.
Zeer duurzaam
15% Last minute 08-06-2026 - 13-06-2026
Modern feel-good huis in de prachtige Oberlausitz
Modern vakantiehuis om te ontspannen op het platteland zeer centraal ten opzichte van de deelstaathoofdstad Dresden
Vakantiehuis Seepferdchen Hainer See
Vakantiehuis IN het meer met boot voor max. 5 personen. Het huis is gebouwd op palen, half in het water en half op het land. Volledig uitgerust als een gezinswoning en met boot.
Zeer duurzaam
Droomhuis Zonsopgang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
15% Actie 03-06-2026 - 30-06-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
augustus - Ø 108€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 128€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 26% vrij
128€ voor 06 jun. - 13 jun.
120€ Jaarlijks gemiddelde
26% voor 06 jun. - 13 jun.
40% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 126 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 39 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde en Mijn BEACHHOUSE nader bekijken.
In Saksen zijn er 646 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Oberlausitz Lower Silesia, Saxon Switzerland en Leipzig vicinity.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox