Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 124 € per nacht.
Huis aan het meer met privéstrand Nordic
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, 6 slaapkamers, 3 badkamers, ruimte voor maximaal 12 volwassenen en 6 kinderen en een hoogwaardige inrichting
Het perfecte vakantiehuis om tijd door te brengen met familie, kinderen, vrienden en honden. Ons vakantiehuis wordt in 2023 heropend na volledige modernisering.
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, whirlpool, 3 slaapkamers, 2 badkamers, ruimte voor 6 personen en een hoogwaardige inrichting
Recreatie met en zonder hond in het bos
Liefdevol ingerichte cottage met open haard, omgeven door bos, water en vele wandelpaden. Haal diep adem, vertraag en schakel uit. Perfect om te wandelen met uw viervoeter.
Zeer duurzaam
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Comfortabel vakantiehuis voor 2 tot 4 personen op het platteland. Het huis ligt vlakbij de barokstad Dresden, in een woonwijk in de wijk Radeberg in Liegau-Augustusbad.
Droomhuis Zonsopgang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
20% Actie 31-01-2026 - 01-04-2026
5 * Vakantiehuis Berghütte Vogtland
5-sterren bergchalet aan de rand van het bos op 750 m hoogte in Klingenthal/Vogtland op een heerlijke zonnige locatie, direct aan een langlaufloipe met een infrarood wellnessruimte.
Haus of Lords in Gohrisch: 60 m² vakantieappartement, droomuitzicht en plaats voor maximaal 4 personen.
10% Vroeg 01-05-2026 - 08-11-2026
Het lichtovergoten vakantiehuis ligt op een terrein van 650 m² aan het meer met privéstrand, whirlpool en biedt een fantastisch panoramisch uitzicht over het meer Mühlfeld.
Vakantiehuis Seepferdchen Hainer See
Vakantiehuis IN het meer met boot voor max. 5 personen. Het huis is gebouwd op palen, half in het water en half op het land. Volledig uitgerust als een gezinswoning en met boot.
Zeer duurzaam
Omgeven door bos en natuur is ons huis idyllisch gelegen in de Oybin "hel" met uitzicht op de op één na hoogste berg van het Zittauer gebergte, het Hochwald.
Duurzaam
Herberg Landstreicher, 5 FeWos
De herberg Landstreicher, centraal en toch rustig gelegen aan de ruisende beek, biedt 5 vakantiewoningen in verschillende groottes en een gemeenschappelijke ruimte direct aan de Malerweg.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Fritzsch Falkenstein
Vakantiewoning voor max. 3 volwassenen (+2 kinderen) in een rustige omgeving dicht bij het bos met slaapkamer, woonkamer, eetkeuken, badkamer. Huisdieren zijn welkom en verblijven gratis.
Duurzaam
Groot nieuw gerenoveerd vakantiehuis voor veel kinderen en volwassenen in een gehucht tussen Torgau en Wittenberg of tussen de Elbe en de Dübener Heide met sauna en veel natuur
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Oybin
Onze vakantiewoning "Hochwald" bevindt zich in het dorpscentrum, aan de voet van de berg Oybin - in het voormalige schoenmakershuis. Gun jezelf een pauze en geniet van de prachtige natuur.
Neem een vakantie waar u rustig kunt slapen met de ramen open - in onze rookvrije vakantiewoning met 2 slaapkamers, sauna en fietsen in de wijk Holzhau.
Volledig gescheiden vakantiehuis en vakantiewoningen
Oude kleermakerij (Rochlitzer Mulde)
Huis met veel ruimte voor alleengebruik in het Rochlitz Muldetal, voor 2-3 gezinnen of groepen vrienden, buitenzwembad 2 km, stabiel WLAN, wellness, wallbox 11KW, tafelvoetbal
Duurzaam
Vakantiewoning Umgebinde aan de Wesenitz
Mooie, nieuw ontworpen vakantiewoning in een oud vakwerkhuis voor maximaal zes personen bestaande uit een keuken-woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, WC, tuin, parkeerplaatsen
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
FeWo Märzenbecher en Polenztal
2 vakantiewoningen in een oude boerderij in Saksisch Zwitserland, voor de kleine familie of groep tot 6 pers. + 1 extra bed (slaapbank), evenals wandelaars en motorrijders.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Bad Schandau
Idyllisch, hoogwaardig uitgerust vakantiehuis, 2 p 56 m², open ruimte met slaapverdieping, keuken en badkamer
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 108€/nacht
Duurste maand:
oktober - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 31% vrij
111€ voor 31 jan. - 07 feb.
120€ Jaarlijks gemiddelde
53% voor 31 jan. - 07 feb.
42% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 124 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis op de boerderij en Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde nader bekijken.
In Saksen zijn er 531 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Oberlausitz Lower Silesia, Saxon Switzerland en Leipzig vicinity.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.