Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 126 € per nacht.
Ferienhof Hering-nieuw sinds 04/17
Gezinsvriendelijke, gezellige, liefdevol gerenoveerde vakantiewoning in een oude boerderij midden in Saksisch Zwitserland, honden welkom
Studio te huur op korte termijn
Ruime atelierunit in een oud fabriekspand, met name verhuurd aan kunstenaars, kunstverzamelaars en kunstliefhebbers
Ruime vakantiewoning op een rustige locatie in Saksisch Zwitserland, ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers, nabijgelegen populaire excursiebestemmingen zijn Pirna, Dresden, Tsjechië
Ferienhaus Keppler im Erzgebirge
Ferienhaus Keppler in het Erzgebirge voor maximaal 8 personen
Groot nieuw gerenoveerd vakantiehuis voor veel kinderen en volwassenen in een gehucht tussen Torgau en Wittenberg of tussen de Elbe en de Dübener Heide met sauna en veel natuur
Zeer duurzaam
Droomhuis Zonnebloem aan het meer
Droomhuis aan het meer 160m² 6 personen,3 slaapkamers,2 badkamers,sauna,bad,open haarden,terrassen,tuin,lounge,barbecueplaats,uitzicht op het meer,Sky TV,in de buurt van Leipzig
Vakantiehuis van de "Villa Elsa" Dresden
Vakantiehuis in de tuin van Villa Elsa in Dresden-Blasewitz voor maximaal 5 personen, met buitenruimte. Rookvrij appartement, gratis WiFi.
Duurzaam
Vakantiehuis voor 2 tot 3 personen
We hebben 4 FH FH 1 = 2 aparte slaapkamers, 2 tot 4 pers. FH 2 = 2 aparte slaapkamers 2 tot 4 pers. FH 3 = 1 aparte slaapkamer 2 pers. + een extra bed FH 4 = 3 aparte slaapkamers 8 pers
*****Compleet ingericht HUIS, rustig gelegen, in de buurt van Dresden Pillnitz en Saksisch Zwitserland, zwemmeer in de directe omgeving W-Lan, vaatwasser,
Huis aan het meer met privéstrand Nordic
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, 6 slaapkamers, 3 badkamers, ruimte voor maximaal 12 volwassenen en 6 kinderen en een hoogwaardige inrichting
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
15% Actie 04-06-2026 - 30-06-2026
Vakantiewoning vakantiedroom in Königstein: 43m², 3 kamers, max. 2 personen, Saksen, Sächsische Schweiz
Neem een vakantie waar u rustig kunt slapen met de ramen open - in onze rookvrije vakantiewoning met 2 slaapkamers, sauna en fietsen in de wijk Holzhau.
De lerarenwoning werd in 1929 gebouwd door Alwin Schulze, een oudere leraar uit Gittersee, en charmeert nu met de charme van zijn geschiedenis en moderne voorzieningen.
Zeer duurzaam
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Wolf in Bad Elster
Ruime bungalow op 800 m² omheind terrein direct zeer rustig gelegen en op slechts 3 km van het kuuroord Bad Elster.
Duurzaam
5% Last minute 04-06-2026 - 07-06-2026
FeWo Märzenbecher en Polenztal
2 vakantiewoningen in een oude boerderij in Saksisch Zwitserland, voor de kleine familie of groep tot 6 pers. + 1 extra bed (slaapbank), evenals wandelaars en motorrijders.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Lindenheim in Dresden
Vakantiehuis in Dresden toplocatie met eigen tuin en terras Je woont alleen in een onafhankelijk volledig uitgerust huis.
Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde
Wij verhuren een vakantiehuis voor 4-6 personen aan vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen midden in de natuur met uitzicht op de hoogste berg van Oberlausitz.
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
moderne appartementen op 2km van het centrum
2-kamer appartement 2 km van Augustusplatz, centraal station en stadscentrum, WLAN Tram ongeveer 200m elke 10 minuten volledig ingerichte keuken of kitchenette Badkamer met douche, sommige met bad
2 kamer vakantiewoning met keuken, badkamer (douche), balkon, privé parkeerplaats, kabel TV en gratis WLAN. Gunstig gelegen bij de dierentuin, de handelsbeurs en het stadscentrum.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Oybin
Onze vakantiewoning "Hochwald" bevindt zich in het dorpscentrum, aan de voet van de berg Oybin - in het voormalige schoenmakershuis. Gun jezelf een pauze en geniet van de prachtige natuur.
Stadszicht Königstein: 60 m² vakantiewoning voor maximaal 4 personen in het Saksisch Zwitserland
5% Last minute 04-06-2026 - 14-06-2026
Vakantiewoning voor ontspanning in een landelijke idylle
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
augustus - Ø 108€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 128€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 26% vrij
128€ voor 06 jun. - 13 jun.
120€ Jaarlijks gemiddelde
26% voor 06 jun. - 13 jun.
40% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 126 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 39 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde en Mijn BEACHHOUSE nader bekijken.
In Saksen zijn er 646 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Oberlausitz Lower Silesia, Saxon Switzerland en Leipzig vicinity.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox