Hoe duur is een vakantiewoning in Saksen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 124 € per nacht.
Nieuw ingerichte vakantiewoning in Thekla voor 3-4 personen, tweepersoonsbed en slaapbank. Natuurlijk zwembad Noordoost en sauna in de directe omgeving, goede vervoersverbindingen.
Zeer duurzaam
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
Volledig gescheiden vakantiehuis en vakantiewoningen
Ruime vakantiewoning op een rustige locatie in Saksisch Zwitserland, ideaal voor wandelaars en natuurliefhebbers, nabijgelegen populaire excursiebestemmingen zijn Pirna, Dresden, Tsjechië
Huis aan het meer met privéstrand Nordic
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, 6 slaapkamers, 3 badkamers, ruimte voor maximaal 12 volwassenen en 6 kinderen en een hoogwaardige inrichting
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Vakantiehuis op de Glöcknerhof
Vakantiehuis op de Glöckner vakantieboerderij Erzgebirge / Vogtland Het liefdevol ontworpen vakantiehuis biedt drie afzonderlijke vakantiewoningen. Verdere informatie:
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Vakantiehuis Sole Mio - Mühlfeldsee
Nieuwe verhuur vanaf 2020!!! Een mooi vakantiehuis met eigen zandstrand - 3 slaapkamers, 2 badkamers, wifi, zonneterras etc. - Tijd voor vakantie!
Duurzaam
FerienhausKleinhennersdorf Sperling
Vakantiehuis voor maximaal 10 personen kan ook gehuurd worden als vakantiewoning voor 4 personen (begane grond) of voor 6 personen (bovenverdieping+begane grond)
Omgeven door bos en natuur is ons huis idyllisch gelegen in de Oybin "hel" met uitzicht op de op één na hoogste berg van het Zittauer gebergte, het Hochwald.
Duurzaam
Het lichtovergoten vakantiehuis ligt op een terrein van 650 m² aan het meer met privéstrand, whirlpool en biedt een fantastisch panoramisch uitzicht over het meer Mühlfeld.
Voor vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen. Ons vakantiehuis bestaat uit drie aparte vakantiewoningen voor respectievelijk 4, 4 en 6 personen.
Zeer duurzaam
Het huis van de architect aan het meer biedt een privéstrand, uitzicht op het meer, sauna, whirlpool, 3 slaapkamers, 2 badkamers, ruimte voor 6 personen en een hoogwaardige inrichting
De Mühlenhof is een voormalige boerderij met 2 prachtige wooneenheden voor in totaal 13 personen op een prachtige, rustige locatie in het dal van de Wilde Weißeritz bij het kuuroord Altenberg
Droomhuis Zonneschijn aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand, wellnessruimte met sauna en bubbelbad, open haard, balkon, groot terras, TV, met eigen boot, 4 slaapkamers, 2 badkamers nabij Leipzig.
Vakantiehuis "Bella Vita" Mühlfeldsee
Het prachtige vakantiehuis geeft u dat vakantiegevoel met een eigen strand! - 2 slaapkamers, Wi-Fi, open haard, zonneterras, enz. - gewoon goed voelen en ontspannen!
Duurzaam
Het charmante vakantiehuis Casa del Mio met 160 m² aan de Hainer See is geschikt voor maximaal 7 gasten en is uitgerust met 3 slaapkamers, een keuken-woonkamer en een luxe sauna.
Modern vakantiehuis om te ontspannen op het platteland zeer centraal ten opzichte van de deelstaathoofdstad Dresden
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
De lerarenwoning werd in 1929 gebouwd door Alwin Schulze, een oudere leraar uit Gittersee, en charmeert nu met de charme van zijn geschiedenis en moderne voorzieningen.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Umgebinde aan de Wesenitz
Mooie, nieuw ontworpen vakantiewoning in een oud vakwerkhuis voor maximaal zes personen bestaande uit een keuken-woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, WC, tuin, parkeerplaatsen
Droomhuis Zonsopgang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
25% Actie 16-04-2026 - 30-04-2026
Droomhuis Zonsondergang aan het meer
Droomhuis aan het meer met privéstrand 100m² 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, met sauna, open haard, airconditioning, groot terras, tuin, salon, barbecue, boot, nabij Leipzig
10% Last minute
Tiny House, vakantiehuis in het Sehmatal nabij Oberwiesenthal
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
augustus - Ø 108€/nacht
Duurste maand:
oktober - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 56% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 28% vrij
125€ voor 18 apr. - 25 apr.
122€ Jaarlijks gemiddelde
30% voor 18 apr. - 25 apr.
40% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Saksen is 124 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Erzgebirge of Vogtland. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 38 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Saksen, moet u zeker Vakantiehuis Hanitzsch, Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde en Mijn BEACHHOUSE nader bekijken.
In Saksen zijn er 666 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Oberlausitz Lower Silesia, Saxon Switzerland en Leipzig vicinity.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox