Hoe duur is een vakantiewoning in Oberlausitz in Neder-Silezië?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Oberlausitz in Neder-Silezië is 134 € voor één nacht.
Ferienhaus am Waldsee in Groß Düben biedt ruimte aan 5 personen in een woonkamer, 2 slaapkamers, 1 badkamer, een keuken en een hal op 85 m².
Vakantiehuis Kimbark12 in Panschwitz-Kuckau, Sachsen, 135 m², geschikt voor maximaal 6 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Umgebinde aan de Wesenitz
Mooie, nieuw ontworpen vakantiewoning in een oud vakwerkhuis voor maximaal zes personen bestaande uit een keuken-woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, WC, tuin, parkeerplaatsen
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
Voor vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen. Ons vakantiehuis bestaat uit drie aparte vakantiewoningen voor respectievelijk 4, 4 en 6 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Modern feel-good huis in de prachtige Oberlausitz
3 vakantiewoningen tot 15 personen 3 kamer appartement 1 tot 7 personen met balkon 2 kamer appartement 2 tot 5 personen 1 kamer appartement 3 tot 4 personen
Vakantiehuis voor maximaal 4 personen in Oybin OT Hain ruim 90 m2 met groot terras over 2 verdiepingen.
Liefdevol gerenoveerd Umgebindehaus uit 1768 in het hart van het natuurpark "Zittauer Gebrige". Geniet van de unieke sfeer van dit monument.
Omgeven door bos en natuur is ons huis idyllisch gelegen in de Oybin "hel" met uitzicht op de op één na hoogste berg van het Zittauer gebergte, het Hochwald.
Duurzaam
Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde
Wij verhuren een vakantiehuis voor 4-6 personen aan vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen midden in de natuur met uitzicht op de hoogste berg van Oberlausitz.
Vakantiehuis Edmundshütte in het kuuroord Oybin, Oberlausitz, biedt plaats aan 4 personen.
Zeer duurzaam
8% Last minute 08-06-2026 - 19-06-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Schönau-Berzdorf
Vakantie in het groen Geniet, weg van drukte, lawaai en hectiek, van uw vakantie in ons gezellige vakantiehuis.
Onze mooie vakantiewoning, midden in de natuur, heet u van harte welkom. Wandelen, fietstochten, stedentrips of ontspannende uren aan het zwemmeer, er is voor elk wat wils!
Duurzaam
Umgebindehaus uit de Oberlausitz voor 13 personen
Duurzaam
Gezellig, modern Fins houten huis met open haard, op een zeer rustige locatie direct aan de rand van het bos. Kindvriendelijke inrichting en grote tuin.
Zeer duurzaam
9% Last minute 13-06-2026 - 20-06-2026
Vakantiehuis voor 1 tot 7 personen- Wifi, volledig uitgerust
Vakantieappartement Gezinsvakantie Oybin
Onze vakantiewoning "Hochwald" bevindt zich in het dorpscentrum, aan de voet van de berg Oybin - in het voormalige schoenmakershuis. Gun jezelf een pauze en geniet van de prachtige natuur.
Modern gemeubileerd appartement in een oud gebouw aan een kleine rivier, die je alleen bezet. Een groot terrein, parkeerplaats en overdekt terras erbij horen.
Duurzaam
Vakantiehuis "An der alten Linde "
Ons vakantiehuis voor maximaal 6 personen ligt in het centrum van Hörnitz, aan de voet van het Zittauer gebergte. Ideaal voor familievakanties, wandelen, zwemmen en ontspannen.
Zeer duurzaam
Gemoderniseerd vrijstaand Oberlausitzer vakwerkhuis met kleine tuin Huis voor alleengebruik
Zeer duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met zwembad, buitenhaard en kinderspeelplaats
Vakantiehuis Hilke Henschke in Olbersdorf biedt ruimte voor 8 personen met 150 m² woonoppervlakte en 2 kamers.
Onze, in 2024 nieuw ingerichte vakantiewoning, met aparte ingang, bevindt zich op een zeer rustige locatie, in het plaatsje Olbersdorf, de poort naar het Zittauer Gebergte.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
april - Ø 143€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 37% vrij
132€ voor 13 jun. - 20 jun.
138€ Jaarlijks gemiddelde
39% voor 13 jun. - 20 jun.
51% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Oberlausitz in Neder-Silezië is 134 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Elstra of Görlitz. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 40 € per nacht beschikbaar zijn.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Oberlausitz in Neder-Silezië raden wij u martlhaus, Ferienwohnung im Umgebindehaus en Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Oberlausitz in Neder-Silezië niet achter te laten, want er zijn 218 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Görlitz, Bautzen en Zittauer Gebirge bijzonder comfortabel.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox