Hoe duur is een vakantiewoning in Oberlausitz in Neder-Silezië?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Oberlausitz in Neder-Silezië is 136 € voor één nacht.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Görlitz
Dit appartement bevindt zich op de 2e verdieping in het oostelijke deel van het fabrieksgebouw, waar maximaal 6 personen comfortabel kunnen wonen.
Ferienhaus am Waldsee in Groß Düben biedt ruimte aan 5 personen in een woonkamer, 2 slaapkamers, 1 badkamer, een keuken en een hal op 85 m².
Voor vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen. Ons vakantiehuis bestaat uit drie aparte vakantiewoningen voor respectievelijk 4, 4 en 6 personen.
Zeer duurzaam
Omgeven door bos en natuur is ons huis idyllisch gelegen in de Oybin "hel" met uitzicht op de op één na hoogste berg van het Zittauer gebergte, het Hochwald.
Duurzaam
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde
Wij verhuren een vakantiehuis voor 4-6 personen aan vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen midden in de natuur met uitzicht op de hoogste berg van Oberlausitz.
Vakantiewoning Umgebinde aan de Wesenitz
Mooie, nieuw ontworpen vakantiewoning in een oud vakwerkhuis voor maximaal zes personen bestaande uit een keuken-woonkamer, twee slaapkamers, badkamer, WC, tuin, parkeerplaatsen
Huis van de schoenmaker FeWo "Kasteel
Onze vakantiewoning "Burg" is gelegen in het centrum van het dorp, aan de voet van de Oybin berg - in het voormalige huis van de schoenmaker. Gun uzelf wat vrije tijd en geniet van de prachtige natuur.
Modern feel-good huis in de prachtige Oberlausitz
Vakantiehuis Kimbark12 in Panschwitz-Kuckau, Sachsen, 135 m², geschikt voor maximaal 6 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Edmundshütte in het kuuroord Oybin, Oberlausitz, biedt plaats aan 4 personen.
Zeer duurzaam
7% Last minute 11-04-2026 - 12-04-2026
Umgebindehaus uit de Oberlausitz voor 13 personen
Duurzaam
Umgebindehaus voor maximaal 8 personen (of uitbreidbaar voor gezinnen met kinderen), 2 aparte vakantiewoningen
Gemoderniseerd vrijstaand Oberlausitzer vakwerkhuis met kleine tuin Huis voor alleengebruik
Zeer duurzaam
FH is gelegen aan de rand van het bos op een rustige locatie en toch gemakkelijk bereikbaar vanuit het centrum van het dorp. Geschikt voor maximaal 8 personen, extra bedden mogelijk.
Vakantiehuis "An der alten Linde "
Ons vakantiehuis voor maximaal 6 personen ligt in het centrum van Hörnitz, aan de voet van het Zittauer gebergte. Ideaal voor familievakanties, wandelen, zwemmen en ontspannen.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Oybin
Onze vakantiewoning "Hochwald" bevindt zich in het dorpscentrum, aan de voet van de berg Oybin - in het voormalige schoenmakershuis. Gun jezelf een pauze en geniet van de prachtige natuur.
Vakantiehuis voor maximaal 4 personen in Oybin OT Hain ruim 90 m2 met groot terras over 2 verdiepingen.
Historisch vakwerkhuis om je goed in te voelen
Gezellig, modern Fins houten huis met open haard, op een zeer rustige locatie direct aan de rand van het bos. Kindvriendelijke inrichting en grote tuin.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis bij Picho Vakantiewoning
Het Haus am Picho verwelkomt u in een van de mooiste valleien van de Oberlausitz. Slechts 9 km van de stad Bautzen.
Bijzonder duurzaam
Solide gebouwd vakantiehuis in landhuisstijl met feelgood karakter (bouwjaar 2020)
Vakantiehuis Ingeborg in Oybin, Oberlausitz, 100 m² voor maximaal 6 personen met prachtig uitzicht op de berg Oybin en het Hochwald.
Het Waldhof in het district Steinölsa is rustig gelegen in het natuurgebied "Hohe Dubrau" in het biosfeerreservaat Oberlausitzer Heide en Vijverlandschap, ideaal voor gezinnen met kinderen. Gezinnen met kinderen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 136€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 39% vrij
148€ voor 04 apr. - 11 apr.
141€ Jaarlijks gemiddelde
70% voor 04 apr. - 11 apr.
52% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Oberlausitz in Neder-Silezië is 136 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Elstra of Großharthau. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 39 € per nacht beschikbaar zijn.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Oberlausitz in Neder-Silezië raden wij u martlhaus, Ferienwohnung im Umgebindehaus en Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Oberlausitz in Neder-Silezië niet achter te laten, want er zijn 224 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Görlitz, Bautzen en Zittauer Gebirge bijzonder comfortabel.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox