Hoe duur is een vakantiewoning in het Zittau gebergte?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in het Zittau gebergte is al te boeken vanaf 40 € voor één nacht.
Vakantiehuis voor 1 tot 7 personen- Wifi, volledig uitgerust
Voor vakantiegangers die geïnteresseerd zijn in exclusief wonen. Ons vakantiehuis bestaat uit drie aparte vakantiewoningen voor respectievelijk 4, 4 en 6 personen.
Zeer duurzaam
Omgeven door bos en natuur is ons huis idyllisch gelegen in de Oybin "hel" met uitzicht op de op één na hoogste berg van het Zittauer gebergte, het Hochwald.
Duurzaam
Gemoderniseerd vrijstaand Oberlausitzer vakwerkhuis met kleine tuin Huis voor alleengebruik
Zeer duurzaam
Historisch vakwerkhuis om je goed in te voelen
Pas gerenoveerd vrijstaand vakantiehuis in een omheind bosgebied, 200 m van het dorpscentrum, idyllisch rustig gelegen, panoramisch uitzicht, ideaal voor gezinnen met kinderen en hondenliefhebbers
Umgebindehaus uit de Oberlausitz voor 13 personen
Duurzaam
Ferienwohnung im Umgebindehaus
liefdevol en comfortabel ingerichte vakantiewoningen voor 2 tot 5 personen, extra bed mogelijk. Baby's, kinderen welkom! Grote tuin met speeltuin, extra vakantiewoning voor 2 personen in het huis bij te boeken.
Zeer duurzaam
10% Last minute 19-04-2026 - 21-04-2026
De vakantiewoning Isabelle 2 bevindt zich op de eerste verdieping van het vakantiehuis "Haus Isabelle". Het is geschikt voor maximaal 4 personen, er is 1 slaapkamer en 1 slaap/woonkamer
Gezellig appartement op de begane grond met terras, voor maximaal 4 personen, combinatie met nr. 17074 mogelijk, verdere informatie op de website, let op de bezettingskalender aldaar
familiepension met 9 kamers in het Zittauer gebergte
Leuk, gezellig vakantiehuis voor maximaal 5 personen
Duurzaam
Vakantiehuis en vakantiewoning "Lauscheblick" op het zuiden aan het bos en panoramisch uitzicht
Ferienwohnung Stelzer Olbersdo
Vakantiewoning direct aan het meer van Olbersdorf
FeWo aan de voet van het Zittau-gebergte
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 97€/nacht
Duurste maand:
oktober - Ø 113€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 67% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 42% vrij
111€ voor 25 apr. - 02 mei
111€ Jaarlijks gemiddelde
33% voor 18 apr. - 25 apr.
51% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in het Zittau gebergte is al te boeken vanaf 40 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Großschönau of Olbersdorf bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties martlhaus, Ferienwohnung im Umgebindehaus en Vakantiehuis "Traudl" Hainewalde in het Zittau gebergte het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in het Zittau gebergte niet achter te laten, want er zijn 44 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Großschönau, Olbersdorf en Oybin bijzonder comfortabel.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox