Vakantieappartementen en huizen in Panschwitz-Kuckau-Lehndorf
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Panschwitz-Kuckau-Lehndorf
Accommodaties in de buurt van Panschwitz-Kuckau
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning tot 4 personen in bijgebouw, 1 verdieping met balkon
Duurzaam
Vakantiehuis bij Picho Vakantiewoning
Het Haus am Picho verwelkomt u in een van de mooiste valleien van de Oberlausitz. Slechts 9 km van de stad Bautzen.
Bijzonder duurzaam
Solide gebouwd vakantiehuis in landhuisstijl met feelgood karakter (bouwjaar 2020)
Onze mooie vakantiewoning, midden in de natuur, heet u van harte welkom. Wandelen, fietstochten, stedentrips of ontspannende uren aan het zwemmeer, er is voor elk wat wils!
Duurzaam
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het prachtige Lausitzer merengebied! NOG GEEN VERHUUR / RESERVERING 2023!!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
Hier vindt u een groot vakantiehuis voor 3-5 gezinnen met veel ruimte en de flair van een oude boerderij. Avontuur, natuur en rust wachten op u aan de zonnige kant van de Elbe
Bijzonder duurzaam
Vakantieschuur op de Lilienstein
Vakantiehuis voor een geweldige tijd samen met maximaal 15 vrienden. U vindt natuur, avontuur en rust op een prachtige locatie aan de Elbe tegenover de vesting Königstein
Zeer duurzaam
*****Compleet ingericht HUIS, rustig gelegen, in de buurt van Dresden Pillnitz en Saksisch Zwitserland, zwemmeer in de directe omgeving W-Lan, vaatwasser,
Apartment CANALETTO in Dresden
Gezinsvriendelijk 2 kamer appartement 48m² + patio op de begane grond voor 1-4 personen, prijzen incl. W-LAN, fietsen, wasmachine, lopende kosten, slechts 10 min. lopen naar Frauenkirche & Semper Opera House
Zeer duurzaam
ATTENTIE CAR CHARGING STATION beschikbaar Gelegen op de zolder, kookgelegenheid aanwezig, extra bed voor 3e persoon mogelijk
Vakantiewoning Lindenheim in Dresden
Vakantiehuis in Dresden toplocatie met eigen tuin en terras Je woont alleen in een onafhankelijk volledig uitgerust huis.
De lerarenwoning werd in 1929 gebouwd door Alwin Schulze, een oudere leraar uit Gittersee, en charmeert nu met de charme van zijn geschiedenis en moderne voorzieningen.
Ferienhaus am Waldsee in Groß Düben biedt ruimte aan 5 personen in een woonkamer, 2 slaapkamers, 1 badkamer, een keuken en een hal op 85 m².