Hoe duur is een vakantiewoning in het Oberes Erzgebirge?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in het Oberes Erzgebirge 81 € per nacht.
Vakantiewoningen Reuther in Thum
Twee modern ingerichte vakantiewoningen voor in totaal 9 gasten in het prachtige Ertsgebergte - bijzonder geschikt voor gezinnen en kleine groepen
Vakantiehuis centraal gelegen in het hoger gelegen Ertsgebergte
Accommodaties in de buurt van Upper Ore Mountains
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Avontuurlijke vakantie in het Ertsgebergte op qm eigendom
Deze lichte en mooie vakantiewoning is ideaal gelegen in het recreatiegebied Chemnitz Rabenstein in een rustige omgeving, aan de rand van Chemnitz in Rabenstein.
Ferienwohnung Chemnitz Rabenst
comfortabel ingerichte vakantiewoning in Saksen, Chemnitz, Rabenstein aan de voet van het Ertsgebergte. Rustig gelegen in een doodlopende straat. Overnachting voor max. 3 personen.
Vakantiehuis met 3 vakantiewoningen in de boerderij, rustig gelegen bij het bos 7 slaapkamers met 18 bedden, 2+3+4 slaapkamers, ook kamperen mogelijk
ruime vakantiewoning aan de rand van het centrum van Schwarzenberg
Duurzaam
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
In het prachtige Ertsgebergte, aan de rand van het bos van de Gleesberghelling 450m boven de zeespiegel, in een rustig, verzorgd recreatiegebied, staat ons vakantiehuis "Fernblick", op een terrein van 500m²
Zeer duurzaam
Ons vakantiehuis "Anton" is een hoogwaardig ingericht vakantiehuis in Sosa in het prachtige Ertsgebergte. Het biedt veel ruimte voor ontspanning en gezelligheid.
Opgelucht ademhalen in het Ertsgebergte
Appartement 74m², op de begane grond; bijna drempelvrij; NR; 2 slaapkamers, woonkamer.
Vakantiehuis in het Westerzgebirge en Vogtland
Gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos met aantrekkelijke inrichting
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in het Oberes Erzgebirge 81 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Breitenbrunn of Crottendorf. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 31 € per nacht beschikbaar zijn.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in het Oberes Erzgebirge raden wij u Ferienhaus Othal am Skihang, Ferienwohnung Haus Feig en Gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in het Oberes Erzgebirge niet achter te laten, want er zijn 23 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Annaberg-Buchholz, Crottendorf en Oberwiesenthal bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.