4 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Langenargen
Vakantiewoning familie Moll-Staudt
Ruim en licht appartement (88m²) voor alleengebruik op de bovenste verdieping. Voor 2 tot max. 4 personen. Bezettingsplan: gemola.de/fewo/belegungsplan.html
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Langenargen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhof Marschall in Eriskirch: 90m², 4 kamers, maximaal 9 personen.
-5% Korting 17-07-2025 - 18-07-2025
Duurzaam
Grote vakantiewoning in Kressbronn aan het Bodenmeer
Dicht bij meer, handelsbeurs, haven, oude stad, station, MTU, ZF, Dornier, EADS Veel extra's inbegrepen.
Duurzaam
Kort beschikbaar van 16-08-25 tot 23-08-25! 3-kamer vakantiewoning direct in Friedrichshafen aan de Bodensee
Vakantiehuis Thomas Witzigmann in Wasserburg: 245m² woonoppervlak, 14 personen, 7 tweepersoonskamers in 4 zelfstandige Few0's.
Zeer duurzaam
Charmant huisje op twee niveaus met tuin op charmante locatie tussen het Bodenmeer en Allgäu biedt plaats aan 2-3 gasten
Zonovergoten, echt grote vakantiewoning op de tweede verdieping van een boerderij, veel natuur op een centrale locatie ( Allgäu, Bodenmeer, Oostenrijk ), natuurlijk zwemmeer in de directe omgeving
Volledig ingericht vakantiehuis met aparte ingang, parkeerplaats en tuin op een rustige locatie - maar slechts een paar minuten met de auto van het prachtige Bodenmeer.
Duurzaam
Gezellige, rustige vakantiewoning in het Argental bij het Bodenmeer
Gelegen aan de Way of St James, rustige flat
Gezellig vakantieappartement direct aan het Bodenmeer in Lindau, met uitzicht op het meer en de Zwitserse Alpen. Parkeerplaatsen zijn gratis beschikbaar.