Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Seeblick

Max.  4   gasten
53m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
53m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

87.5% Aanbeveling

78 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 11 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

87.5% Aanbeveling

78 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 11 Jaren online



Beschrijving

Volledig ingerichte vakantiewoning met in totaal 2 slaapkamers bevindt zich op de derde verdieping van een flatgebouw. Eén slaapkamer is ingericht met een lederen tweepersoonsbed (160 cm), de andere met een bed (140 cm). Vanuit de lichte woon/eetkamer heeft u uitzicht op de Bodensee, die in de zomer echter gedeeltelijk door bomen wordt verduisterd. Internetverbinding (60 MB) en een TV-toestel zijn beschikbaar. De kleine badkamer heeft een bad met douchegelegenheid, een wastafel en een WC. De keuken is uitgerust met een 4-pits fornuis, een koelkast, een magnetron, een koffiezetapparaat en serviesgoed.

Beddengoed, 1 handdoek en een grote douchehanddoek zijn voorzien voor elke gast.
Keuken: vaatdoek, handdoek, zeep en afwasmiddel
Badkamer: zeep

Aankomst vanaf 16.00 uur
Vertrek tot 9.00 uur
(Aankomst en vertrek over het algemeen zoals hierboven beschreven, speciale afspraken kunnen worden gemaakt indien mogelijk).

Bij een bezetting van 2 personen (1 slaapkamer) kost het appartement 85,00 Euro per dag in het hoogseizoen, 75,00 Euro per dag in het laagseizoen. Minimum verblijf 5 nachten!

Deze flat kan ook gehuurd worden door studenten of andere woningzoekenden van ca. tot als tijdelijke flat. De maandelijkse huurprijs incl. alle kosten is 1.000,-- Euro. Beddengoed en handdoeken dient u zelf mee te nemen.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Kinderen welkom Kinderen welkom
niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Meer 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.4 kilometer

0.4 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Stadscentrum 0.4 kilometer

0.4 kilometer

Bus 0.03 kilometer

0.03 kilometer

Station 1 kilometer Stadtbahnhof Friedrichshafen

1 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het appartement ligt op slechts ca. 100 meter van de oever van het meer. Naar de jachthaven of het centrum is het ongeveer 300-400 meter lopen. In Friedrichshafen zijn er talrijke gras- en oevergebieden om te zonnen en te baden. U kunt ook naar het nabijgelegen strandbad gaan. Bij koeler weer kunt u een uitstapje maken naar het nabijgelegen thermaalbad/sauna in Friedrichshafen/Sportpark 1, speelplaatsen zijn in de directe omgeving.
Een bushalte is slechts ca. 50 m van het huis verwijderd. Friedrichshafen ligt bij het drielandenpunt Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland, en biedt u daardoor genoeg mogelijkheden voor uitstapjes tijdens uw vakantieverblijf. Friedrichshafen is de stad van de Zeppelin. Dagelijks passeert hij dichtbij het huis. Een mooie promenade langs het meer met talrijke internationale restaurants en ijssalons nodigt uit tot wandelen of vertoeven, met uitzicht op het meer. Een fietsverhuur is schuin tegenover.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Inline skaten
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 100
Aanbetaling: 100 % bij het boeken
Resterend bedrag: bij het boeken

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

De vaste prijs per dag met de bijbehorende seizoensprijs geldt voor een tweepersoonskamer (1-2 personen), woonkamer, keuken en badkamer met WC. De tweede tweepersoonskamer kost 15,-- Euro per persoon (max. 2 personen). De eindschoonmaak voor de boeking met 1 slaapkamer bedraagt 50,-- Euro, voor 2 slaapkamers geldt een toeslag van 10,-- Euro.

meer informatie:

Het appartement bevindt zich op de 3e verdieping van een appartementencomplex zonder lift, dus niet geschikt voor mensen die moeite hebben met trappen lopen.
Sinds 2023 heeft de stad Friedrichshafen een toeristenbelasting ingevoerd voor vakantiegasten. U ontvangt dan tijdens uw verblijf de "Echt Bodensee Card". Hiermee kunt u gratis gebruikmaken van het openbaar vervoer van bus en trein, en profiteert u van voordelen bij meer dan 195 attracties en bezienswaardigheden in de Vierlandenregio Bodensee. Bovendien is er soms korting op veerverbindingen.
Toeristenbelasting van 01. 04. -31. 10.: Volwassenen per nacht 2,80 euro, kinderen en jongeren (6-18 jaar) 1,40 euro
Toeristenbelasting van 01. 11. -31. 03.: Volwassenen per nacht 1,70 euro, kinderen en jongeren (6-18 jaar) 0,85 euro
De toeristenbelasting moet bij reservering worden betaald en moet aan mij worden overgemaakt, om door te geven aan de stad Friedrichshafen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 25-07-2025


8 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
3.5 Inrichting
3.9 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.5 Ligging
4.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Juli 2019

Martin H. uit Heek

1,2
0.5 0.5 0.5 3
Toon Duits

Beoordeling van het vakantiehuis

De hele woning is vrij oud en we vonden het daar niet leuk.
De kookplaat is onvoldoende.
Aanbevelen, nee.

Antwoord van Mevr. A. Augustin:

Das Alter einer Wohnung ist in meinen Augen kein Grund für eine schlechte Bewertung! Die überwiegenden Möbel meiner Wohnung sind vor 4 Jahren neu angeschafft worden und auch sehr hochwertig (echtes Lederbett, echte Ledercouch). Wenn Gäste eine Neubauwohnung beziehen möchten, sollten sie sich die Bilder einer Anzeige genauer durchsehen. Auf den Bildern meiner Wohnung kann jeder erkennen, dass diese schon etwas älter ist. Meine Wohnung wird im Internet genauso fotografiert, wie der Gast diese vorfindet. Der Herd/Backofen funktioniert, ist aufgrund des Alters jedoch langsamer, als ein Cerankochfeld.

Augustus 2018

Isabel F. uit Tübingen

3,7
3 3 3.5 5
Toon Duits

Super locatie

De flat is zeer goed gelegen. Er is een parkeerplaats direct tegenover, voor 4,40€ per dag, en het is maar een paar minuten lopen naar de haven of het voetgangersgebied van Friedrichshafen. De flat zelf heeft helaas enkele gebreken zoals het fornuis is erg oud en werkt niet goed. Maar de flat dient zijn doel.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden

Antwoord van Mevr. A. Augustin:

Wie die Urlauberin geschrieben hat, ist der Herd alt. Dieser, inklusive Backofen, ist aber voll funktionstüchtig! Die Platten werden nicht so schnell heiß wie ein Cerankochfeld. Ansonsten kann ich nicht nachvollziehen, was die Mieterin unter einigen Mängel in der Wohnung versteht. Alles funtioniert hier!

September 2016

Peter C. uit 88090 Immenstaad

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Wonen aan de haven

De verhuurder is erg vriendelijk, de ligging van het appartement is super. Slechts een paar minuten lopen naar de haven, de ferry, en het stadscentrum. Winkelmogelijkheden om de hoek.

Aanbevolen voor: Vakantie zonder auto

Februari 2016

Michael S. uit 73257 Köngen

4,5
4 4 5 5
Toon Duits

Praktische flat op toplocatie

De flat ligt in Friedrichshafen direct aan de jachthaven. Er is zelfs een zijdelings uitzicht op het meer vanuit de woonkamer. Het appartement zelf is functioneel uitgerust. Alles wat je nodig hebt is er. Ik vind het makkelijk voor 3 personen. 4 als de kinderen kleiner zijn
De flat zelf is wat ouder, maar in goede staat
Ik huurde de flat voor zakelijke doeleinden voor een langere periode in de winter. Daarom kan ik het service gedeelte niet echt beoordelen. De verhuurster was echter zeer vriendelijk en loste eventuele problemen direct op, vandaar 5 sterren.

September 2015

Edgar B. uit Mainz

4,8
4 5 5 5
Toon Duits

Gezellig vakantieappartement op een geweldige locatie bij het meer.

Het vakantieappartement is geschikt voor vier personen. Alles is aanwezig wat je nodig hebt.
Het appartement is gezellig ingericht. Het beste is de geweldige locatie, je bent overal binnen 3 minuten (meer, winkelen, etc. top). De verhuurder is erg aardig en we hadden goed contact. Alles zoals het hoort te zijn. Nogmaals bedankt.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. A. Augustin

Mevr. A. Augustin

Beste vakantieganger, aangezien ik werk, kunnen vragen over mijn vakantiewoning het beste per e-mail of per mobiel nummer gesteld worden.


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 64043

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 11 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/64043.htm


«Seeblick» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit