0 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Markt Schwaben
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Accommodaties in de buurt van Markt Schwaben
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Uitzonderlijke, ruime, lichte flat, met tuin
Gezellige, rustig gelegen woning tussen München en Chiemsee, 4-6 personen, BG, terras
Grote, gezellige, rustig gelegen vakantiewoning "Zellbachblick" voor 4 tot 14 personen, tussen München en Chiemsee, gezinsvriendelijk, geschikt voor grote groepen, droomlocatie
Ferienwhg-am-See, uitzicht op het meer & toegang
Exclusief vakantieappartement aan het meer in Opper-Beieren/Inntal op een droomlocatie met uitzicht op het meer & toegang tot het meer.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Lorenz b. Bad Aibling
Hoogwaardig ingericht 5-sterren DTV-appartement met vrij uitzicht op de Alpen, voor rustzoekers en natuurliefhebbers, honden welkom.
Bijzonder duurzaam
Ferienwohnung Lorenz "Wendelsteinblick"
10% Actie 20-02-2026 - 28-03-2026
Vakantiewoning in Histor. Landgoed
Onze 4 kamer vakantiewoning (4 sterren gecertificeerd) is 100 m² groot en bevindt zich op de 1e verdieping met een balkon op het zuiden/oosten met uitzicht op de mediterrane tuin.
Duurzaam
Exclusief vrijstaand landhuis, bij Tegernsee
Vakantiehuis bij Tegernsee in Warngau,Opper-Beieren
Rustige en gezellige vakantiewoning voor 2 tot 3 personen. Er wacht u een idyllische, rustige en ontspannen sfeer.
Direct aan het meer, regio Chiemsee / Chiemgau, 167 m³ woonoppervlak, onvergelijkbaar panoramisch uitzicht, onbeperkt gebruik van hotelfaciliteiten.
Modern, vrijstaand, rustig gelegen vakantiehuis, ver weg van luidruchtige straten in Starnberg/Söcking begroeide tuin, ligweide groot zonneterras, voor maximaal 8 personen
Favoriete regio's en locaties in voor jouw Vakantie in de bergen in Markt Schwaben
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Reisinspiratie in je inbox