1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie in de bergen in Preetz & omgeving
Huisje met rieten dak Schapenweide
Vlakbij Plön in het mooie Holstein Zwitserland vindt u ons ongewone vakantiehuis - een 250 jaar oud rieten huisje dat op de monumentenlijst staat.
Accommodaties in de buurt van Preetz & Umland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
voor 2 volwassenen en 2 kinderen direct aan het meer, 2 terrassen op het zuiden met uitzicht op het meer of aan de oever van het meer, nieuwe badkamer in 2019, boot en 2 fietsen gratis, apart appartement op de begane grond voor max. 2 volwassenen en 2 kin
vakantiewoning "Die Kleine" op de boerderij in Dörnick, met 50m² bewoonbare oppervlakte, 2 kamers, voor 4 personen.
"Zwitserland voor de deur en dicht bij de Oostzee" Vakantiewoning van 80 m² op de eerste verdieping van ons vrijstaande huis in het natuurpark "Holsteinische Schweiz".
Het liefdevol ingerichte vakantiehuis "Petrea" op een rustige afgelegen locatie biedt een ontspannen vakantie in het hart van Holstein Zwitserland
Zeer duurzaam
Het Lindenhaus (tot 4 pers.) uit de jaren 1930 is authentiek gerenoveerd, ingericht in shabby chic stijl en ligt vlakbij de Oostzee in Selent aan het Selentmeer.
Duurzaam
Vakantiehuis Inka aan het meer Gr. Plön
Vier seizoenen top eco-houten huis in mediterrane landelijke stijl met wintertuin, open haard, sauna, tuin, terrassen, buitenhaard, speelhuisje, gratis wifi, strand 200 m
Zeer duurzaam
Vakantiewoning aan het meer van Plön
De vakantiewoning met 2 slaapkamers ligt op de 3e verdieping van een flatgebouw met uitzicht op de Großer Plöner See.
Mooi, ruim appartement voor max. 8 personen, met tuin, in een jugendstil herenhuis uit 1910. Centraal gelegen, Oostzeebaden en natuurstranden zijn in 10 min. te bereiken.
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis MaRi is nieuw gebouwd in 2014 Het is liefdevol ingericht naar een hoge standaard en biedt tot 6 personen voldoende ruimte voor een ontspannende vakantie.
Gastenflats, kamers voor gasten, installateurs, uitzendkrachten, Bel me alsjeblieft op 04353 535 om eventuele vragen te verduidelijken.
Gezellig, rustig gelegen appartement in Heikendorf - Kiel Fjord
chique vakantiewoning voor 2 personen, direct in het centrum
154 m² vakantieappartement op de Rodenkrog boerderij op een fantastische afgelegen locatie tussen de zee en de meren
Bijzonder duurzaam
Ferienwohnung Bosau im Schwedenhaus
Vakantiewoning Bosau in het Schwedenhaus: 45m², appartement, ruimte voor 2 personen in Holstein Zwitserland.
Zeer duurzaam