Vakantieappartementen en huizen in Bergen
Een onvergetelijke vakantie wacht je in dit comfortabele en stijlvol ingerichte vakantiehuis, slechts een steenworp verwijderd van het prachtige strand van Bergen aan Zee.
Bergen nh Rustig gelegen, halfvrijstaand huis, 2 etages, tuin. In de buurt van duinen, bos en het centrum. Strand en zee op 6 km. Kindvriendelijk. Verkeersarme, groene locatie.
Mooi, idyllisch gelegen vakantiehuis op de mooiste locatie in de bergen; grote tuin met speeltuin en prachtig vrij uitzicht. Dicht bij het strand; Welkom!
20% Last minute 02-11-2026 - 05-11-2026
Vakantiehuis in de Schoorlse duinen
Vakantiehuis Duinvallei ligt prachtig in een privé natuurgebied van de duinen. Vanuit het huis kunt je direct naar het strand en de zee lopen.
Villa Topduin, inclusief sauna
Vakantievilla ontspanningsvakantie in Bergen aan Zee: 5 kamers, plaats voor maximaal 8 personen
De vrijstaande 4-sterren vakantie bungalow Catrijp gelegen in de buurt van de duinen en de zee. De bungalow is bijzonder rustig met alle moderne gemakken.
Karakteristiek Hollands, vrijstaand huis met een prachtige tuin en 3 slaapkamers. Het vakantiehuis is rustig gelegen en op slechts 3 minuten lopen van het centrum van Bergen!
Fantastische villa voor 8 personen aan een van de mooiste lanen van Bergen. Een villa met 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Vakantiehuis 'De Serre' is een mooi groot huis, ligt heel rustig en heeft een mooie tuin. Het centrum van Bergen is maar 450m.
Ferienwohnung De Lepelaer in Schoorl: 110 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 5 personen.
Licht familie huis in heerlijke groene omgeving aan de rand van het dorp. Woonkamer, eetkamer, 3 slaapkamers, keuken, badkamer. Tuin is privé en omheind. Max. 6 volw., bv 4 volw en 2 kinderen. Hond.
Villa Sea Breeze in Bergen aan Zee, Noord-Holland, 170 m², voor maximaal 6 personen, 3 slaapkamers en 3 badkamers.
Vakantiewoning Boschlust 5 met 2 slaapkamers. Prachtige vakantiewoning in landhuisstijl. Mooie locatie, op slechts 500 m van het centrum van Bergen (Noord-Holland). Welkom!
10% Last minute 02-11-2026 - 23-11-2026
Mooi en goed uitgerust vakantiehuis met omheind en zonnig terras in het prachtige kunstenaarsdorp Bergen. Van harte welkom!
Vakantiewoning 'Boschlust 2' - prachtige, onlangs gerenoveerde woning in landhuisstijl. Prachtige locatie, slechts 500 m van het centrum van Bergen. Dichtbij het bos en duinen!
Mooi vakantiehuis met overdekte veranda en omheinde tuin. Mooi gelegen, slechts 800 m van het centrum van Bergen en nabij de bosrand. Het strand bereikt u al in 20 fietsminuten.
Comfortabel ingericht vakantiehuis met 3 slaapkamers op slechts 500 meter van het centrum van Bergen. Het strand (Bergen aan Zee) bereikt u al binnen 20 minuten fietsen! Welkom!
Vrijstaand vakantiehuis met een grote, zonnige tuin! Gezellige inrichting en geschikt voor 5 personen.
Idyllisch en mooi ingericht, gelijkvloers vakantiehuis op een prachtige locatie. Prachtige tuin met diverse zitjes.
Gezellige bungalow in de buurt van het strand, bos en duinen. Speeltuin. Huisdieren welkom.
Vakantiehuis 'Chayenne' is een vrijstaand, typisch Nederlands en mooi ingericht vakantiehuis met tuin. De locatie ligt dichtbij het strand, rustig en erg leuk.
Nieuw: Prachtig en zeer comfortabel vakantieappartement (160 m2) met groot zonnig dakterras
Gelegen op slechts 50 m van het strand! Incl. zonnig terras en privéparkeerplaats. Welkom!
Gezellige vakantiewoning nabij de Noordzeekust geschikt voor 6 personen op een boerderij.
Vakantiewoning Boschlust 4 - Prachtige vakantiewoning voor 4 personen inclusief eigen terras. Gelegen op slechts 500 m van het centrum van Bergen en dichtbij het bos en strand!