Vakantieappartementen en huizen in Noord-Holland
Vakantiehuis Garnekuul 94 in Callantsoog, 45m², voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
Mooi vakantiehuis met overdekte veranda en omheinde tuin. Mooi gelegen, slechts 800 m van het centrum van Bergen en nabij de bosrand. Het strand bereikt u al in 20 fietsminuten.
-5% Korting 01-05-2025 - 02-05-2025
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger direct bij het huis. Prachtige tuin met zon- en windscherm en 10 meter lange aanlegsteiger. 3 slaapkamers en huisdieren zijn toegestaan. Dichtbij het strand.
Hoge kwaliteit en stijlvol hoekappartement in een rustige locatie. Het mooie zandstrand ligt op slechts 400 meter van het appartement.
Bungalow voor 1- 6 pers op slechts 100 meter van het strand en de zee.
"Haus Tureluur" in Lemmer: vakantiehuis met 110 m² woonoppervlakte, 2 kamers, 4 personen. Strand in de buurt. 1 huisdier welkom.
Comfortabele vakantiebungalow in een rustig park en dichtbij het strand. Veel privacy, volledig omheind.
Slechts 2000 m door bos/duinen naar het strand! Prachtige penthouse met balkon, sauna en 2 badkamers. Hecht u waarde aan comfort? Hartelijk welkom!
Het Comfort House 284 heeft een prachtige Dünenblick en is afgestemd voor 6 personen. Fi en gratis bellen naar vaste lijnen in Duitsland. 5 fietsen Skateb
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen bij het strand in Julianadorp aan zee
-15% Korting 04-05-2025 - 23-05-2025
Modern appartement, direct aan het strand, op het zuiden grond, rustig gelegen, gerenoveerd, een eigen parkeerplaats direct voor de deur dicht, 1-4 personen plus een baby (tot 2 jaar), gratis Wi-Fi
Welkom bij U bent op zoek naar rust en ontspanning, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
-15% Korting 01-05-2025 - 23-05-2025
De Pondarosa, romantiek a/h water
Rust, ruimte, water en veel groen ! Romantisch en knus chalet met veranda aan het water in de kop van Noord Holland. Geheel privé gelegen. 20 minuten van de Noordzeestranden.
In de buurt van Hoorn , Enkhuizen, Medemblik. Prachtige privé gelegen plek aan vaar en vis water. uitzicht op eilandje, geen inkijk.
Bungalows aan het water met aanlegsteiger voor 4 personen Paradijs voor watersportliefhebbers, zeilen, varen, vissen of fietsen. Breng uw eigen boot mee of huur er een.
Vakantiewoning Boschlust 7 met eigen terras - prachtige vakantiewoning in landhuisstijl. Mooie locatie, op slechts 500 m van het centrum van Bergen. Welkom!
Zeer duurzaam
De Hofstee mei nog 1 week vrij
Gewijzigde annuleringsvoorwaarden. !!!!!!!! Vrijstaand vakantiehuis met een grote, omheinde tuin zodat ook een hond er vrij in kan vertoeven.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Slapen in Schoorl
Vakantiehuis gelegen in Schoorl met veel comfort en omsloten zonnig terras. Het terras biedt ook veel privacy. De ligging is perfect, op slechts 700m van het centrum van Schoorl!
Mooi, idyllisch gelegen vakantiehuis op de mooiste locatie in de bergen; grote tuin met speeltuin en prachtig vrij uitzicht. Dicht bij het strand; Welkom!
-50% Korting 01-05-2025 - 03-05-2025
Vakantiehuis "Het kleine Klompje" in Julianadorp, 70 m² voor maximaal 6 personen, 3 kamers.