Vakantieappartementen en huizen in Damp
Gezellig en liefdevol ingericht vakantiehuis in Ostseebad Damp met grote tuin, dicht bij het strand
10% Last minute 13-05-2026 - 31-05-2026
verzorgd vakantiehuis met TOP uitrusting - dicht bij het strand! - Deense houtkachel - WLAN - parkeerplaats direct bij het huis Deelnemer aan het modelproject Ostseefjord Schlei 19.04.-16.05.2021
Zeer duurzaam
11% Last minute 16-05-2026 - 22-05-2026
Vakantiehuis dicht bij het strand SCHWAN
Vakantiehuis met tentdak aan de Oostzee voor 4 (5) personen - een paar stappen naar het fijne zandstrand
Vakantiehuis Damp met sauna, WLAN
Vochtig vakantiehuis aan de beschermende dijk, dicht bij het strand, buitensauna met buitendouche
Vakantiehuis aan de Oostzee voor 6 personen
Mooi vakantiehuis, Wlan inclusief, compleet ingericht tot 6 personen ook graag met hond, 2 slaapkamers, gr0ße terras, omheinde tuin. Parkeerplaats voor het huis.
Duurzaam
TOP-uitrusting, dicht bij het strand, rustig gelegen aan het kuurbos, grote tuin, WiFi GRATIS, 84 m² tot 5 pers., badzone in het Ostseeresort Damp, parkeerplaats bij het huis, open haard, 2xTV in HD
Zeer duurzaam
Mooi vakantiehuis, wifi inbegrepen, volledig ingericht, tot 6 personen, graag met hond, 2 slaapkamers, groot terras, tuinhuis met handkar en grill. Parkeerplaats bij het huis.
Gezinsvriendelijk vakantiehuis op een rustige locatie in de Oostzeebadplaats Damp, 4 personen + 2 honden, volledig omheind terrein
15% Last minute
Vakantiehuis aan het Oostzeestrand, WLAN!
Zeer dicht bij het strand en toch rustig gelegen vakantiehuis aan de prachtige Oostzee! prachtige Oostzee!
Vakantiehuis Street of Dreams 105
Het vakantiehuis heeft een gezellige woon- en eetkamer, een volledig uitgeruste keuken, een badkamer met douche en twee slaapkamers.
Huis op het dak, ca. 80 m², 4 slaapplaatsen, eventueel 1 kinderbed, begane grond, 1e verdieping, zonneterras met ligstoelen, kleine weide, struiken aan beide zijden, niet omheind
10% Actie 31-05-2026 - 12-06-2026
Vakantiehuis Möwe met sauna, WLAN
Finse barrelsauna in de tuin Vakantiehuis in Damp direct aan de beschermende dijk, W-LAN
Perfect voor uw meest kostbare tijd van het jaar. Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen+baby op een rustige locatie met een beschutte tuin in de populaire Baltische badplaats Damp, op slechts 700m van het strand
15% Last minute
In het condominium "Ostseeresidenz" ligt onze vakantiewoning met uitzicht op de Oostzee op de 5e verdieping in de "Z-as". Geniet van een prachtig, onbelemmerd uitzicht op de Oostzee!
Vakantiehuis in de Baltische badplaats Damp 333
Het vakantiehuis ligt in de Damper vakantieregio. Het strand kan in een paar minuten worden bereikt.
Vakantiehuis Mühlenblick in de Oostzeebad Damp, een tentdakwoning met 84m², 2 slaapkamers, evenals woon- en eetkamer met open haard voor 4+2 gasten en sauna. Honden zijn welkom!
Vakantiehuis Häfen met sauna, WLAN
Huis op het dak in de Baltische badplaats Damp voor max. 5 personen met buitensauna, schommel in de tuin, serre, houtkachel
Pas gerenoveerd vakantiehuis in Damp. Dicht bij het strand. Om te ontspannen, te genieten en tot rust te komen voor u, uw gezin en uw huisdier.
Zeer duurzaam
De "Daktent Oase Damp" biedt je perfecte rust op een unieke locatie direct aan het natuurreservaat.
Duurzaam
Zeer goed uitgerust vakantiehuis aan de Oostzee in Damp met open haard, rustig gelegen direct aan het kuurbos, goed onderhouden terrein, fietsen, WLAN, zwemgelegenheid, spa
Duurzaam
vakantiehuis gerenoveerd in 2015, dicht bij het strand, voor 4 personen, volledig uitgerust met vaatwasser, wasmachine, houtkachel, ca. 70 m², Parkeerplaats bij het huis, apart tuinhuis met bollerw.
Comfort vakantiehuis Ostseebad Damp
voor 4 personen ( kindvriendelijk ingericht )
Vakantiehuis Pirat met sauna, WLAN
Blokhut met ca. 60 m² woonoppervlak met Finse ton - sauna in de buitenruimte