Vakantieappartementen en huizen in het Erzgebirgebergte
Vrijstaand huis en tuin met uitzicht op de ruïne van Kasteel Frauenstein.
Zeer duurzaam
De Mühlenhof is een voormalige boerderij met 2 prachtige wooneenheden voor in totaal 13 personen op een prachtige, rustige locatie in het dal van de Wilde Weißeritz bij het kuuroord Altenberg
Tiny House, vakantiehuis in het Sehmatal nabij Oberwiesenthal
Neem een vakantie waar u rustig kunt slapen met de ramen open - in onze rookvrije vakantiewoning met 2 slaapkamers, sauna en fietsen in de wijk Holzhau.
Het vakantiehuis "Bergblick" ligt in de rustige wijk Holzhau, in de gemeente Rechenberg-Bienenmühle, op een hoogte van 740 m boven de zeespiegel.
Ons ruime en rustig gelegen moderne appartement van 75m² bevindt zich op de begane grond van ons woonhuis met een prachtig uitzicht op het Flöhadal.
Onze nieuw ingerichte niet-roken vakantiewoning met aparte ingang ligt op een rustige, zonnige locatie op het zuiden in de buurt van het bos in de wijk Carlsfeld , Carlsfelder Hauptstraße 7.
Groen Vakantiehuis Nassau Ertsgebergte
vriendelijk, landelijk huis in het hart van het Osterzgebergte
15% Last minute 01-05-2026 - 21-05-2026
"Bergridylle" Vakantiewoning in Oberwiesenthal, 60m² woonoppervlakte, voor max. 4 personen, 3 kamers.
Duurzaam
De vakantiewoning Bergblick ligt in het hoger gelegen Ertsgebergte in Crottendorf. Het is ontworpen voor maximaal 4 personen en dus ideaal voor koppels of gezinnen met twee tot drie kinderen.
Comfortabele, volledig ingerichte vakantiewoning in het Ertsgebergte voor 2 tot 4 personen in het ontspannende vakantieoord Holzhau bij de familie Göhler
Ons vakantiehuis ligt midden in de natuur, omgeven door weilanden en bossen.
Duurzaam
Een top vakantiehuis met veel comfort bij Oberwiesenthal in het Hoge Ertsgebergte
Vakantiehuis in Pockau-Lengefeld met twee slaapkamers op zolder. Geschikt voor vier personen. De woonkamer met open haard heeft veel ruimte voor spelletjes en een grote eethoek.
gezellige Lorenz vakantiewoning in Stollberg voor pure ontspanning met uitzicht op alpaca's
Zeer duurzaam
Het appartement is ontworpen voor maximaal 8 personen en bevindt zich op de begane grond van het vakantiehuis. Het is geschikt voor gezinnen met kindergroepen of ook voor ouderen.
Ons vakantiehuis "Anton" is een hoogwaardig ingericht vakantiehuis in Sosa in het prachtige Ertsgebergte. Het biedt veel ruimte voor ontspanning en gezelligheid.
Ferienhaus Relax in Zwönitz: 130 m², 4 slaapkamers, voor 9 personen – vakantie in het Ertsgebergte!
Duurzaam
Blokhut voor families, koppels en groepen. Vrijstaand bij de ingang van het bergdorp Seyde, omgeven door beekjes en wandelpaden en in de winter langlaufloipes en skiliften.
Landlust, rust, natuur - even weg in een geklasseerde boerderij
Bijzonder duurzaam
moderne, gezellige vakantiewoningen, volledig uitgerust
Onze rookvrije vakantiewoning OT Carlsfeld, Carlsfelder Hauptstr. 7, is een wooneenheid van ons vakantiehuis en ligt op een rustige, zonnige locatie op het zuiden in de buurt van het bos.