Vakantieappartementen en huizen in de Flensburgse Fjord
"Holnis Strandzeit" in Holnis, bij Glücksburg 54m² vakantiewoning met terras, 50 m van het strand en met eigen parkeerplaats, voor twee volwassenen en twee kleine kinderen
Vakantiewoning Wielenberg in Freienwill/OT Wielenberg, 48m², max. 4 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Gendarmenstube - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
Pure ontspanning aan het water en het bos: het vakantiehuis heeft m² woonruimte met een prachtig uitzicht op het water en tot in Denemarken, inclusief sauna en open haard!
Verscholen achter rozen en klimop ligt onze gezellige boerderij aan zee. De prachtige wintertuin biedt u een dromerig uitzicht op de Oostzee.
Gezellig houten huis met hoogwaardig comfort, voorzien van een ruime woonkamer incl. open haard en een wellness badkamer met whirlpool en sauna. Dicht bij het strand
Zeer duurzaam
Smokkelaar's Bunk - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
..Seensucht..... Loop in je badjas over het terras en neem een duik in zee. Vrijstaand, exclusief vakantiehuis dat niets te wensen overlaat. Beste locatie
gezellig vakantiehuisje in het idyllische museumdorpje Unewatt
Duurzaam
Gelegen in de directe nabijheid van het natuurstrand aan het Flensburg Fjord, biedt ons vakantiehuis met grote tuin de beste voorwaarden voor een ontspannende vakantie.
Duurzaam
Vakantiehuis Jerup met uitzicht op het water
Ons luxe vakantiehuis Jerup, in Scandinavische houten constructie, met een droomachtig uitzicht op het water, ligt op slechts 40 meter van het strand en heeft een eigen toegang tot het strand!
Bijzonder duurzaam
Het huis in de heuvels heeft een groot terras aan het meer met een fantastisch uitzicht over het water, een gezellige serre, een sauna en een whirlpool met uitzicht over het meer
Uw flat ligt op een fantastische locatie, in de eerste rij naar het strand. Vanuit de flat en het balkon heeft u een geweldig uitzicht op het Flensburg Fjord.
Luxe huis Randers met uitzicht op het water
Ons luxe vakantiehuis Randers, in Scandinavische houtbouw, met uitzicht op het water, ligt op slechts 50 meter van het strand en heeft een eigen strandopgang!
Bijzonder duurzaam
Onze "Villa Nebenan" is de ideale plek om de ziel te laten bungelen.
Zeer duurzaam
direct aan het strand, Oostzee, max. 8 pers., sauna, houtkachel, panoramavenster
Luxe huis Fjellerup met uitzicht op het water
Ons luxe vakantiehuis Fjellerup, in Scandinavische houten constructie, met uitzicht op het water, ligt op slechts 50 meter van het strand en heeft een eigen toegang tot het strand!
Bijzonder duurzaam
gezellig houten huis in Deense stijl, 150 m van het zwemstrand
Zeer duurzaam
Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie en een exclusief vakantiehuis in een maritieme sfeer? Vlakbij het strand en rustig gelegen. Met zon overgoten flat.
Vakantiehuis "Alter Fritz" biedt plaats aan 2 personen (max. 4 personen) 1x tweepersoonsbed slaapkamer, 1x slaapbank woonkamer, HUURPRIJS: 90€/nacht plus 60€ eindschoonmaak
Duurzaam
Vakantiehuis Kuhrt in Glücksburg, 58 m², 4 kamers, max. 5 personen. Ons vakantiehuis ligt in het natuurgebied Halbinsel Holnis. Geniet van het prachtige uitzicht op de fjord.
Ferienwohnung Solitüde Strandnah
68 m² vakantieappartement voor maximaal 7 personen, 3 kamers, nabij het Solitüde Strand in Flensburg.
Mooie, heldere, gezellige vakantiewoning Glücksgriff met houten terras in Glücksburg 58m², maximaal 4 personen, 2 kamers Kinderen tot 6 jaar gratis. Huisdier- en rookvrij, geschikt voor allergiepatiënten.
Bijzonder duurzaam