Vakantieappartementen en huizen in Gelderland
Huis aan het meer in Lathum: 100 m², plaats voor 8 personen – vakantie direct aan het water! Huisdieren toegestaan
Modern vakantiehuis "Zuiderzee 5" in Europarcs Bad Hoophuizen, Hulshorst, Nederland, 60 m², 2 kamers, max. 5 personen.
Bosrijk genieten met z’n zessen – 3 slaapkamers, ensuite badkamers en volop comfort.
Luxus Chalet Ijssel Cube mit Sauna
10% Actie 17-03-2026 - 20-03-2026
In onze mooie jachthaven hebben we ligplaatsen voor ruim 300 boten, zowel vaste ligplaatshouders als passanten welkom!
Geniet van een gezellige groepsvakantie in de Familielodges van Recreatiepark De Boshoek, met 6 slaapkamers, volledig ingerichte keuken en ruime veranda.
Comfortabele Veluwelodge XL voor 6 personen met hottub, overdekt terras en moderne keuken, gelegen op de Veluwe bij Recreatiepark De Boshoek.
Familiehuis voor 3 generaties
Wellnessvilla met privé zwembad, sauna en bubbelbad – indrukwekkend genieten met 12 personen.
Geniet van een unieke groepsvakantie in het Tiny Hofje op Recreatiepark De Boshoek, met drie knusse lodges voor 12 personen op de Veluwe.
Groots genieten in luxe – met spa, 5 slaapkamers en plek voor 12 personen.
Optimaal genieten van de natuur!
Wellness in het bos: hottub, sauna en luxe voor 8 personen met 4 suites.
Wellness, ruimte en luxe onder één dak – voor 10 levensgenieters.
Riante villa voor 18 personen met privé zwembad
Luxe villa met privé zwembad, sauna en 5 suites – wellness op topniveau voor 8 personen.
LuxChalet "VAJU Lathum" aan het meer Zwembad
Een vakantiepark zoals het hoort! In het recreatie- en recreatiepark "Rhederlaagse Meren" vindt u alles waar u van droomt voor uw vakantie: rust, ontspanning en recreatie
Zeer duurzaam
Onze luxe, sfeervolle en vrijstaande vakantievilla’s voor 4 personen zijn voor 95% voorzien van een uniek uitzicht op het water en/of één van de jachthavens.
Maya's vakantiehuis aan het meer
Modern chalet voor maximaal 4 personen met tuin & uitzicht op verlichte fontein
Zeer duurzaam
Luxe geschakelde vakantiewoning op een unieke plek!
Deze luxe, sfeervolle en vrijstaande vakantievilla’s voor 4 personen zijn allemaal voorzien van een uniek uitzicht op het water en/of één van de jachthavens.
Luxe Vide woning op een bijzonder unieke locatie!
Luxe geschakelde vakantiewoning op een unieke plek!