Huisje Weidezicht Achterhoek
Achterhoek
en commissies
Beschrijving
Huisje Weidezicht is in Saksische stijl gebouwd en van alle moderne gemakken voorzien. Het huisje wordt verwarmd met warmtepompen/airco's. Samen met de zonnepanelen maakt dit de woning energieneutraal. Ook op een koude winterdag is het aangenaam warm in ons huisje. Voor de gezelligheid en liefhebber is er een houtkachel in de woning. Ook buiten kunt u een vuurtje maken en/of BBQen. Gekloofd hout is ruim voorradig en kunt u vrij gebruiken. Uiteraard kunt u in de zomer het huisje met de aircofunctie lekker koel houden. De bedden zijn altijd netjes opgemaakt en fiets- wandelroutes liggen voor u klaar. Voel u thuis en geniet van de mooie Achterhoek!
Indeling huisje
Op de begane grond is de woonkamer met open keuken gesitueerd. De openslaande deuren geven een mooi zicht op de boomgaard en de achterliggende weide en bosrand. Op de begane grond bevindt zich tevens de eerste tweepersoonsslaapkamer, de badkamer (met inloopdouche), het toilet en de bijkeuken (met wasmachine en droger). Op de bovenverdieping bevinden zich de andere 2 tweepersoonsslaapkamers.
Het zonneterras ligt vol op het zuiden en is aan voorzien van tuinmeubilair (loungebank, eethoek en ligstoelen). De oprit heeft plaats voor drie auto’s. De vakantiewoning is geschikt voor 2 tot 6 personen en ligt op een eigen perceel van 600m2.
Altijd wat te doen voor jong en oud. Dichtbij of wat verder weg
Direct vanuit het huisje loop je zo de bossen in. Het is een goed startpunt voor gevarieerde wandel- en fietstochten. Het huisje ligt precies tussen de wandelknooppunten V30 en V70. Via de naastgelegen voetgangers- en fietsersparkuitgang ga je rechtsaf voor V30 en linksaf voor V70. Ook fietsknooppunt 33 is dichtbij. Hiervoor gaat u bij de naastgelegen parkuitgang linksaf de Flierdijk op. Bij de eerste grotere afslag is het linksaf de Pastoor Scheepersstraat op en vervolgens deze blijven volgen tot aan het spoor. Hier bevindt zich knooppunt 33.
Binnen- en buiten speeltuin Megapret ligt op fietsafstand evenals de Boerengolf bij Kaasboerderij Weenink. Openluchtmuseum "Erve Kots" ligt op 3 kilometer. Hier kun je het boerenleven van vroeger beleven en pannenkoeken eten. Onderweg kun je zomaar een melktappunt tegenkomen of een rustpunt bij de boer met koffie en gebak. Ekoboerderij Arink ligt op loopafstand en hun bio-winkel is op vrijdag- en zaterdagmiddag geopend. In de Achterhoek vind je inmiddels veel landwinkeltjes waar ambachtelijke streekproducten worden verkocht.
Voor wie wat verder gaat zijn de Flamingo's bij het Zwillbrockervenn (Duitsland) een aanrader of het klimbos in Winterswijk of Ruurlo. Eenmaal daar kun je naar het grootste doolhof van Nederland en naar Museum MORE in Kasteel Ruurlo. Een andere leuke uitstapje is het pittoreske Bredevoort met tal van antiquariaten en tweedehandsboekenwinkels. Zutphen is met de auto evenmin ver. Deze Hanzestad heeft een zichtbaar rijk handelsverleden en is zeker een bezoekje waard. Ook Kasteel Vorden is een aanrader. Voor meer zie “Locatie & tips”
Kijk ook op onze social media onder de naam "Huisje Weidezicht".
Wij wensen u alvast een fijn verblijf! ?
Overige informatie:
- Huisdieren niet toegestaan.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Meer 2 kilometer
2 kilometer
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 4 kilometer
4 kilometer
Bus 2 kilometer
2 kilometer
70 kilometer
2 kilometer
2 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Routebeschrijving
Volg vanaf de N18 (afslag Lievelde) de toeristische bordjes '"Belegh van Groll en/of “Onthaasten in de Achterhoek”.
Lievelde beschikt over een treinstation (station Lichtenvoorde-Groenlo) en een busstation. Vanaf het trein- en busstation is het ongeveer 15 minuten lopen naar onze vakantiewoning. Indien gewenst kunnen wij zorgen voor vervoer vanaf het station.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 7 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 84 dagen voor de aankomstdatum.
Gratis annuleren mogelijk tot 84 dagen voor de aankomstdatum.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-11-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Huisje Weidezicht
Mevr. G. Beusink
Wij wonen in Den Haag en zijn graag bij familie in de Achterhoek in Nederland, ook voor (mantel)zorg. Richard komt van oorsprong uit Margraten (Zuid-Limburg) en Gerlinde uit Lievelde. Gerlinde kan veel informatie geven over Lievelde en omgeving. Richard kent diverse mooie wandel-, gravel-, en fietsroutes in de Achterhoek. Deze liggen in het huisje voor u klaar. Wij staan op afstand klaar voor een onbezorgd verblijf in de mooie Achterhoek! Bij urgente zaken regelen wij dat de beheerder even langskomt.
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Advertentienummer: 4781192
Laatst bijgewerkt: 05.11.2025
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4781192.htm
en commissies