Vakantieappartementen en huizen in de Geltinger Baai
Peters Hus in Esgrus: 144 m² woonoppervlak, 3 kamers, plaats voor maximaal 6 personen – uw vakantiebestemming!
20% Last minute 27-06-2026 - 02-07-2026
FeWo dakterras in Gelting: 60 m², 2 kamers, keuken, douchebad tot 5 pers – Geniet van een vakantie aan de Oostzee!
Bijzonder duurzaam
Laat u betoveren door de prachtige rustige natuur en de flair van onze Oostzeestranden.
Pas gerenoveerd vakantiehuis op een afgelegen locatie met een grote omheinde tuin. Uw vakantiehuis met sauna en open haard. Honden zijn welkom!
Vakantiehuis Sternenwiese Hundeurlaub
groot vakantiehuis aan de Geltinger Baai, op slechts 300m van het natuurstrand met 3 slaapkamers, gelijkvloers en drempelvrij. Met 1200 m² omheinde tuin, tot 3 honden verblijven gratis
Bijzonder duurzaam
U wilt rust, ontspanning, een direct uitzicht op het water en het Flensburg Fjord en in 2 minuten op het strand zijn? Dan is ons NIEUWE, ruime houten huis precies het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Groot vakantiehuis biedt ruimte voor 2-6 personen 700m naar het natuurlijke strand
Huisje met rieten dak bij de Geltinger Birk
Rieten huisje aan de Geltinger Birk, liefdevol gerenoveerd met hoogwaardige inrichting, tuin met tuinvijver, saunahuisje, strand op nog geen 2 km.
Zeer duurzaam
Ruim vakantiehuis voor 2 - 7 personen met sauna en open haard, voor alle seizoenen, 700 m naar de Geltinger Baai, omheinde tuin. Tot 4 honden zijn welkom!
Onze "Galerie unterm Reet" is een lichte, ca. 120 m² grote flat met een groot balkon op het westen op de eerste verdieping van een rietgedekte boerderij met uitzicht op het platteland.
Zeer duurzaam
Huisje met rieten dak Landlust
Idyllisch rietgedekt vakwerkhuis uit 1850 op een afgelegen locatie met grote tuin nabij de Oostzee.
Duurzaam
Deze vakantiewoning bevindt zich in een apart huis in een deel van onze tuin. Het is comfortabel ingericht Er is een speelkamer voor kinderen. Gebruik in de tuin
klein gezellig vakantiehuis op een boerderij
Huis met zonneterras nabij de Oostzee en grote, omheinde tuin
U wilt rust, ontspanning, een direct uitzicht op het water en het Flensburg Fjord en in 2 minuten op het strand zijn? Dan is ons nieuwe, ruime houten huis precies het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Na een renovatie en volledige herinrichting in 2017 wordt het vakantiehuis nu verhuurd aan maximaal 5 personen, plus eventueel een klein kind.
Huisje met rieten dak in de wei
Ruim 200 jaar oud gezellig rietgedekt huisje van ca. 125 m² met open haard en kachel op een groot weiland met veel bomen en vijver.
Vakantiehuis Thor aan het strand van Falshöft
Vakantiehuis Thor by Huus Asgard ligt direct aan de Oostzee en biedt met 120 m², tuin en 2 terrassen volop ruimte voor 2-4 personen.
HAUS SAGA is een vrijstaand vakantiehuis direct aan de Oostzee - biedt het hoogste niveau van comfort en met 165 m² veel ruimte voor 2-4 personen.
Groot vakantieappartement voor 2-6 pers. met uitzicht op de Oostzee 700 m van het natuurlijke strand
Vakantiehuis Odin aan het strand van Falshöft
Vakantiehuis Odin biedt met 120 m², tuin en ruime terrassen veel ruimte voor 2-4 personen
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met eigen tuin waar u uw hond kunt uitlaten. Met een houtkachel voor gezellige avonden op een rustige locatie aan de rand van de natuur.
Ruim vakantiehuis, 200m van zee, idyllisch gelegen in een oude boomgaard, met uitzicht op weilanden en velden. Een plek om je goed te voelen en te ontspannen voor mens en hond.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Steinbergkirche
Duurzaam