Vakantieappartementen en huizen in Gera
Accommodaties in de buurt van Gera
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis bij de Berken aan het Zeulenrodaer Meer: 60 m², groot terras, plaats voor maximaal 5 personen.
Duurzaam
Welkom in de Zeulenroda Zee. Vanaf 2020 verhuren we nog een pas gerenoveerde bungalow voor maximaal 4 personen.
Welkom in de Zeulenroda Zee. Vanaf 2021 verhuren wij nog een pas gerenoveerde bungalow voor maximaal 4 personen.
Bungalow Oasis Vakantiehuis Time Out
Welkom in onze bungalowoase aan de Zeulenroda in Thüringen! Voor individualisten, voor natuurliefhebbers, voor iedereen die ontspanning en rust zoekt.
Gezellige vakantiebungalow voor max. 2 volwassenen en 2 kinderen met terras en kleine ligweide
Duurzaam
Welkom in de Zeulenroda Zee. Vanaf 2021 verhuren we nog een pas gerenoveerde bungalow voor maximaal 4 personen.
Welkom in de Zeulenroda Zee. Bij ons vindt u rust en ontspanning vanaf de eerste Minuut.
Vakantiehuis aan het meer met sauna en cam
Vakantiehuis direct aan het water met sauna en open haard. Gelegen in een bosrijke omgeving direct aan het Zeulenrodaer Meer in een vakantiecomplex met eigen terrein.
Zeer duurzaam
Moderne rolstoeltoegankelijke vakantiewoning met groot terras.
Zeer duurzaam
SELBSTGEMACHT gasten- en seminariehuis
"SELBSTGEMACHT" "Kleinere groep? Vanaf 10 gasten ook als variant met 6 kamers exclusief te boeken."
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning voor 7 personen in het mooie Burgenland met tuin, terras en barbecue direct aan de Saale met een prachtig uitzicht over het Saaledal
Grote vakantiewoning 160 m² max. 10 gasten
Duurzaam
Doppelhaushälfte mit großem Garten und Terrasse
Vakantiehuis in Thüringen – uw toevluchtsoord in de natuur
Vakantiebungalow in Naumburg/S. De bungalows zijn beschikbaar in verschillende groottes en bieden een woon/slaapkamer, badkamer (WC en douche), sommige met keuken/woonkamer/extra keuken.
Vakantieappartement 63 m² in Naumburg nabij de oude binnenstad met het werelderfgoed Naumburger Dom Veel mooie fietspaden langs de 2 rivieren Saale en Unstrut liggen op slechts 5 min. afstand