Vakantieappartementen en huizen in Karinthië
Vakantieappartement Klagenfurt Living 85 in Klagenfurt aan de Wörthersee, 85m², 5 kamers (2 slaapkamers, woonkamer, volledig uitgeruste keuken, eetkamer); voor 4 tot maximaal 6 personen.
Alpenuitzicht apartement Hauser 3
Luxe penthouse appartement met twee slaapkamers met airconditioning, woonkamer met slaapbank, volledig uitgeruste keuken, badkamer en zuidelijk balkon met uitzicht op de bergen.
Bijzonder duurzaam
Chalet met unieke vaste trap naar 2e etage en grote tuin met zonneterras op het ZW en zicht op de bergen en schuur en carport. 100 m van zwembad/ skipiste.
Zeer duurzaam
Ski-In / Ski-Out - nieuw hooggelegen chalet 80m naast de skipiste in het prachtige ski- en wandelgebied Klippitztörl. Op bepaalde tijdstippen skipas incl.
Zelfvoorzienend huis op Klippitztörl voor max. 14 pers.
volledig houten lodge gebouwd in 2022 met panoramisch uitzicht, 280 m van de piste met grote, lichte kamers met hoge plafonds, 2 balkons rondom, en-suite badkamers & sauna.
Vakantiehuis in St. Oswald, gemeente Eberstein. 115m² woonoppervlak, 4 kamers, max. 8 personen. Panoramisch raam in de woonkamer, zeer mooi uitzicht.