Vakantieappartementen en huizen in Königs Wusterhausen
rustig gelegen, gezellig huis met buitengewone wintertuin in een grote tuin bij Berlijn
Charmant vakantiehuis aan het meer
Vakantiehuis op een rustige en geweldige locatie aan het water niet ver van de metropool Berlijn maakt zowel actieve recreatieve vakanties als sightseeing en winkelen mogelijk.
Goed onderhouden NR- FH****Randberlin- in Königs Wusterhausen/ 3 slaapkamers, terras, ligweide, speeltuin, fietsen, rustige ligging/ dicht bij het lido, goede vervoersverbindingen
Duurzaam
Vrijstaand huis ten zuidoosten van Berlijn. De natuur voor de deur en de grote stadsmetropool binnen handbereik. Met eigen toegang tot het meer. Sauna aan het meer. Tot 8 personen.
Duurzaam
hoogwaardig huis met directe toegang tot de waterkant, snelle tijden in Berlijn - Een huis voor maximaal 6 pers. met 3 badkamers, tuin, zonneterras, fietsen, roeiboot, auto stpl.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning in Königs Wusterhausen OT Wernsdorf aan de Crossinsee
Vakantiehuis met individuele appartementen en appartementen aan de oever van het meer in het Dahme merengebied
Accommodaties in de buurt van Königs Wusterhausen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Klein huis in het groen
Vakantiewoning direct aan het meer
Vakantiewoning aan het meer in Bestensee met uitzicht over het meer, met barrelsauna voor maximaal 4 personen.
Vakantiehuis Großer Zug, met kano
Gezinsvriendelijk vakantiehuis net buiten Berlijn. Veel water, veel bos en met je eigen kano.
In ons vakantiehuis bevindt zich een modern en liefdevol ingerichte vakantiewoning van 50m² op de begane grond met terras en watertoegang tot de Dahme, grote tuin
Appartement Dahmeblick eigen toegang tot Dahme
4 appartementen op een ruim terrein tussen het Spreewald en Berlijn, directe toegang tot de Dahme, idylle tussen de Dahme en Dolgensee in Gussow. Flats kunnen worden gecombineerd of afzonderlijk
Vakantiehuis in Berlijn Neu Venedig, tussen Dämeritzsee en Müggelsee. Idyllisch en toch gunstig gelegen. Op een perceel van 1000 m².
comfortabel ingerichte vakantiewoning voor maximaal 4 personen direct aan de Zemminsee en het natuurpark, ten zuiden van Königs Wusterhausen en Berlijn
Zeer duurzaam
Comfortabel massief vakantiehuis van 80m² voor niet-rokers
Grote flat aan de Berlijnse Müggelsee
Officieel goedgekeurd: Gezellige 3-kamerwoning (120 m²), direct aan de Großer Müggelsee in Berlin-Friedrichshagen. Uitnodigend, zonnig balkon aan het meer met een fantastisch uitzicht.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Peter am Kanal Teupitz
Het pand met 750 m² en een klein huis ligt tussen Berlijn 40 km en Spreewald Tropical Island 30 km, op een klein bevaarbaar eiland bij Teupitz Groß- Köris.
Vakantiewoning aan de rand van Berlijn
Ik heb getracht het appartement zo in te richten dat het ook aan hoge eisen voldoet en mijn gasten een aantrekkelijke omgeving vinden tijdens hun welverdiende vakantie.
Comfortabel vakantiehuis met terras en zwembad
Bijzonder duurzaam
2 slaapkamers, keuken, woonkamer en douche/toilet
Luxe appartement aan het meer van Berlijn
Luxus Appartement Schilfgrün 80m² met sauna - groot terras - luxe boxspring bedden - open haard - gratis kano's - 1 x gratis parkeerplaats - tafeltennis - gratis wifi
Luxe appartement aan het meer van Berlijn
Luxe appartement Seerose, 90 m² met 2 badkamers - Sauna - kleine tuin - open haard - boxspringbedden - gratis kano's - 1 x gratis parkeerplaats - tafeltennis - gratis wifi
Duurzaam