Vakantieappartementen en huizen in La Cala de Mijas
De flat ligt in een wooncomplex, met 2 zwembaden, waarvan één voor kinderen. Het strand ligt op slechts 2 km afstand en er zijn verschillende golfbanen in de buurt.
Parterre: (keuken(oven, magnetron, afwasmachine, vriezer), woon/eetkamer, slaapkamer(3x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche(inloopdouche), wastafel, bidet)
Op de 1e etage: (keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV), slaapkamer(2x 1-pers. bed)
Parterre: (hal, woonkamer(open haard), zitkamer(stereo-installatie), keuken(fornuis(elektrisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine)
Woonkamer(TV, eettafel, zithoek, airconditioning), keuken(kachel, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed)
Accommodaties in de buurt van La Cala de Mijas
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
In de buurt van het strand ruim appartement met prachtig uitzicht op zee, deels om Afrika / Gibraltar
Luxury Apartment with Mountain Views Near Beach, Spain.
Luxe 2-kamer appartement in Mijas Costa, Spanje, met uitzicht op de bergen vlakbij het strand, geschikt voor 4 personen.
Mooie vakantiewoning in El Faro aan de Costa del Sol. Gunstig gelegen in Andalusië in Zuid-Spanje tussen Málaga en Marbella.
Mooie vakantiewoning in El Faro aan de Costa del Sol. Gunstig gelegen in Andalusië in Zuid-Spanje tussen Málaga en Marbella.
Prachtig gelegen appartement direct aan het strand tussen Marbella en Malaga kleine urbanisatie met gemeenschappelijk zwembad en een eigen dakterras Costa del Sol, Mijas Costa
Appartement in een rijhuis karakter met zwembad, balkon en een dakterras
Villa Ananda in Mijas Sierrezuela: Vakantiehuis met 441m², capaciteit voor 10 personen, 5 slaapkamers, Zwembad, tropische tuin, prieel in de tuin, parkeerplaats op het terrein.
Lichte en vriendelijke vakantiehuis met prachtige eigen tuin en een dakterras dicht bij het strand en in een rustige familie huis nederzetting.
Villa Serenidad in Mijas Las Lagunas: Vakantiehuis met 610m² leefruimte, capaciteit voor 8 personen, 4 slaapkamers.
Familievriendelijke villa met zeezicht, groot zwembad, tuin, palmbomen, BBQ, 4 slaapkamers (+ eigen badkamer), slechts 800 m van strand en stad, snel WLAN/fibra - tot 12 personen.
Duurzaam
Huis met privézwembad in prachtige palmentuin
Huis met zwembad in een prachtige palmentuin. Het huis is vrijstaand en omgeven door een muur. U kunt allemaal naar jezelf.
Appartementen in Marbella Vistamar - in het gezin vissen Zon, strand en zee -nu exclusieve hot deals Tel. 0034952833861 Informatie ook beschikbaar op
Oase van rust midden in het natuurpark van Mijas
**** NIEUWE WEBSITE ONLINE! **** Bijzondere historische molen met fantastisch uitzicht op zee voor een onvergetelijke vakantie!