Vakantieappartementen en huizen in Le Plan de la Tour
Bij St. Tropez rustig dorpshuis
Rustig gelegen dorpshuis boven in het dorp met ver uitzicht, kleine tuin met terras, 3 slaapkamers, woon-eetkamer - volledig voorzien van airconditioning 2 badkamers - 2 toiletten apart -2 eigen parkeerplaatsen!
Bijzonder duurzaam
Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, verwarming(elektrisch))
Parterre: (hal(verwarming(elektrisch)), keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups)
Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), 2x koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, verwarming(elektrisch))
Parterre: (keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(5 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups)
Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, verwarming(elektrisch))
Parterre: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, airconditioning)
Accommodaties in de buurt van Le Plan de la Tour
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mooi en comfortabel vakantiehuis (voor 6 personen) met zwembad en adembenemend uitzicht over de vallei - in het achterland van Saint-Tropez en de stranden van de Franse Rivièra.
Duurzaam
Villa met zeezicht voor gezinnen in de buurt van het strand met zwembad
Voor de wijngaarden, in het hart van de Golf van Saint Tropez, op 5 minuten van het strand, villa met 4 slaapkamers en 4 badkamers in een gerenoveerde bastide, met privé zwembad.
Ferien-Appartement Cote d'Azur
In Ste. Maxime, Cote d'Azur in de baai van St. Tropez direct aan zee op een unieke locatie, strand direct voor het huis.
Duurzaam
TOP locatie, mooi complex, rustig, gezellig, gunstig gelegen, alles wat je nodig hebt voor een geweldige vakantie
Fi, airconditioning, uitzicht op zee, in de buurt van St. Tropez, 6 personen, 2 badkamers, solarium, volledig uitgeruste keuken - met vaatwasser, parkeerplaats
ingerichte zomerhuis, 1390 m² tuin, met zwembad - voor 1 tot 12 personen - 1,2 km van de zee - 30 minuten van St Tropez met uitzicht op zee en naar het vliegveld Issambres van Les haven
Appartement met betoverend uitzicht op zee in Les Issambres, Côte d'Azur aan de legendarische kust met dromerige stranden.
Vakantiehuis in Les Issambres zeer rustig, in de buurt van St Tropez met prive zwembad en tuin, op slechts 500 meter van het strand en de Spar supermarkt. Kind en hond vriendelijk.
Duurzaam
Villa Paradies, nur 2 km vom Meer
Villa met mooi uitzicht op de zee en Saint-Tropez. Privézwembad, volledig zuidelijk gelegen. Een aangrenzend natuurreservaat nodigt uit tot wandelen, met of zonder viervoeter.