Vakantieappartementen en huizen in Marwede
Accommodaties in de buurt van Marwede
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellig vakantiehuis in de Zuidelijke Heide met 5 slaapkamers voor 9 personen
Gelegen op een kleine voormalige boerderij, deze vakantiewoning
Gezellige heidebungalow -4 pers.
Heidehuisje voor maximaal vier personen op een omheind, bijna natuurlijk bosperceel Absoluut rustig in een doodlopende straat aan de rand van het dorp. Huisdieren mogelijk.
Duurzaam
Met een fantastisch uitzicht op het platteland en de historische watermolen van Holxen biedt de vakantiewoning Mühlenblick in het centrum van Holxen ongeveer 90 m² ruimte voor maximaal 4 personen.
Duurzaam
Vakantiehuis Heide-Marie in Müden Örtze, 70m² voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
De vakantiewoning in het Haus am Wald biedt alles voor een ontspannen vakantie op een oppervlakte van ca. 40m² en met een grote tuin.
Duurzaam
1 ruime moderne vakantiewoning. 110m² voor 1-4 volwassenen. Families zijn ook welkom. Alleen huisdieren zijn niet mogelijk. We verhuren vanaf 3 nachten.
Grosszügiges Ferienhaus mit Wald
ruim huis op 19 ha bosperceel deels met park buiten elk dorp en zonder buren. Honden toegestaan in overleg.
Romantisch vakantiehuis in de Lüneburger Heide op een 19 ha groot bos- en parkperceel op een afgelegen locatie.