Vakantieappartementen en huizen in de Lüneburger Heide
Pas gerenoveerde vakantiewoning (120m²) met sauna op 1000m² grondstuk voor 4 pers. in het merengebied "Meißendorfer Teiche" in het natuurgebied Südheide voor een rustige of actieve vakantie.
Geniet van de Lüneburger Heide! Ons vakantiehuis ligt rustig in een woonwijk en is het ideale startpunt voor vele activiteiten. Pure ontspanning in een gezellige sfeer.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Elbe-Ilenpool -F****
Ontspan in alle rust. Ervaar schoonheid! Comfortabel en goed uitgerust vakantiehuis op een rustige locatie, met grote tuin, in het oosten van de Lüneburger Heide, ideaal voor 2 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen in de Lüneburger Heide, ruim, tuin; centrale ligging en toch rustig; alle inkoopmogelijkheden ter plaatse, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes
Een warm welkom Het kleine maar leuke vakantiehuis biedt genoeg ruimte voor 4 gasten en heeft 2 slaapkamers, 1 ruimtebesparende trap, 1 badkamer, 1 keuken en 1 woonkamer.
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis tot 8 personen, Lüneburg
Duurzaam
Gezellige en rustieke blokhut op een uitstekende, rustige locatie met een beschutte tuin, serre en visvijver. Vlakbij het bos in de Lüneburger Heide.
Idyllisch vakantiehuis op een groot heideveld, volledig omheind.
Duurzaam
Een ruim vakantiehuis met home cinema systeem, gezellige open haard en grote natuurlijke tuin wacht op u!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Heide-Marie in Müden Örtze, 70m² voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
10% Last minute 16-08-2026 - 30-08-2026
De dubbele voorraadschuur is gerenoveerd tot honingschuur, die ruimte biedt aan een gezin van vijf personen die hun vakantie op de Lüneburger Heide willen doorbrengen.
Zeer duurzaam
De vakantiewoning in het Haus am Wald biedt alles voor een ontspannen vakantie op een oppervlakte van ca. 40m² en met een grote tuin.
Duurzaam
Ferienwohnungen in Wald und Flur - Wohnung Flur
Vakantieappartement Flur in Lüder, 100 m², een droom in het groen met 2 slaapkamers, sauna, tuin. Ontspannen en genieten.
In Hanstedt-Nindorf in de buurt van het wildpark midden op de Lüneburger Heide, biedt het comfortabele appartement HeidiLux 2 51m².
Duurzaam
De Waldmeister vakantiewoning staat onze gasten weer "geheel verfraaid" ter beschikking!
Duurzaam
Nieuw ingerichte blokhut aan de rand van Neuenkirchen in de Lüneburger Heide in een rustige, natuurlijke omgeving nodigt uit tot ontspanning. Honden zijn hier welkom.
Vakantiewoning Erika Constabel
Comfortabele vakantiewoning tot 7 pers. 3 slaapkamers, 2 badkamers, ook geschikt voor zakenreizigers. 18 km van Celle aan de zuidelijke rand van de Lüneburger-Heide, in Wietze OT. Wieckenberg.
Duurzaam
Gezellige heidebungalow -4 pers.
Heidehuisje voor maximaal vier personen op een omheind, bijna natuurlijk bosperceel Absoluut rustig in een doodlopende straat aan de rand van het dorp. Huisdieren mogelijk.
Duurzaam
Moderne halfvrijstaande woning in Bendestorf/Nordheide. 3 slaapkamers, 2 badkamers, max. 6 pers., rust, natuur en vele recreatiemogelijkheden. Hamburg 30km verderop. Hondenoppasdienst!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis bij Soltau in een kindvriendelijke omgeving op een uitzonderlijke locatie: idyllische ligging aan de rand van het bos direct aan het eigen meer, alleen bereikbaar via een eigen pad
Haus Specht in Neuenkirchen, Lüneburger Heide, 59m², max. 5 personen, 4 kamers. Het vakantiehuis Specht is een 59 m² groot zadeldakhuis op een perceel van ca. 500 m².
Het Engelmann-Beck vakantie appartement is geschikt voor maximaal 4 personen op ca. 80m².
Duurzaam
Prachtig gelegen vakantiewoning aan de rand van het bos voor maximaal 4 personen. 2 slaapkamers, keuken met eethoek, woonkamer, badkamer met douche en bad. Terras in het groen om te ontspannen.
Gezellige vakantiewoning voor 2-4 personen. (Extra slaapbank voor 2 personen en een babybedje)Volledig ingerichte keuken, 1 badkamer, 2 slaapkamers. Contactloze overdracht
Duurzaam
Ruime vakantiewoning met eigen tuin en terras
Duurzaam