Vakantieappartementen en huizen in Partschins
Ruime vakantiewoning in Zuid-Tirol in Parcines bij Merano. Gunstig gelegen voor wandelingen, bergtochten, mountainbiken en ontspanning
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Partschins
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Modern appartement in Meran, centrale ligging, zeer rustig en zonnig moderne appartementen zorgt ervoor dat met één of twee aparte slaapkamers, mooie spa.
Bijzonder duurzaam
Zeer duurzaam
Ruime vakantiewoning op de boerderij op 1500m, met eigen terras, balkon, aparte ingang. Ideaal om het hele jaar door te ontspannen. Voor rustzoekers, natuurliefhebbers en bergliefhebbers.
Zeer duurzaam
Appartements Tratter in Mölten/Zuid-Tirol: 40m² woonoppervlak, 2-4 personen, 1 tweepersoonskamer, 1 woonkamer, balkon
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Morx Puite in Stuls: 120 m², 5 kamers, plaats voor maximaal 9 personen – uw vakantiebestemming!
Urlaub auf dem Bauernhof Hinterprosl
Vakantie op de boerderij Hinterprosl in Sarntal biedt plaats aan 5 personen in een appartement van 55m². Ontbijtbuffet kan van november tot eind april bijgeboekt worden.
Luxe villa met whirlpool, infrarood sauna, tuin en uitzicht op de Zuid-Tiroolse Dolomieten Weinstraß Bedroom 2 exclusieve badkamers Panorama Lounge 2 prachtige terrassen
appartamento Agritur nel Verde
Appartement Agriturismo in het Groen in Novella: 150m², 4 kamers, maximaal 6 personen.
Bijzonder duurzaam
Een van de meest prestigieuze locaties in Oberbozen, zeer rustig maar centraal. In een paar minuten lopen van het centrum van het dorp, het openbare zwembad, wandelen uitgangspunt
Casa Peter: helder driekamerappartement in Val di Rabbi, 58 m² met 2 balkons, maximaal 6 slaapplaatsen. Uitzicht op de Valorz watervallen, ideaal voor ontspanning en onvergetelijke herinneringen met familie en vrienden.
St. Josefhof am Kalterer See: 70m² vakantiewoning met uitzicht op het meer, ideaal voor 4 personen.
Duurzaam
Onze onlangs gerenoveerde vakantiewoningen zijn gelegen op een rustige locatie op het platteland, met een zwemmeer in de buurt, het dorp Fiè allo Sciliar kan te voet worden bereikt in slechts een paar minuten.
Bijzonder duurzaam
Ferienwohnung SiLENA in Lajen: 65 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 5 personen
Zeer duurzaam
Vakantiewoningen voor 2-6 personen met overdekt zwembad