Vakantieappartementen en huizen in de Pfalz
Ferienhaus Helmut in Leinsweiler: 80 m², 3 kamers, plaats voor 4 personen – Uw vakantie in de Pfalz!
Zeer duurzaam
Ferienhaus Tanja in Leinsweiler: 80 m², 3 kamers, plaats voor 4 personen – uw vakantie in de Pfalz!
Zeer duurzaam
Het unieke vakantiehuis in de West-Palts met veel ruimte voor familie en sociale bijeenkomsten.
LandLust Wendel "2" met seminarwoning
Vakantiehuis ensemble tot 18 personen, Voor gezellige avonden en creatieve weekenden, familiebijeenkomsten, vriendenbijeenkomsten
Gezellig dakhuis * midden in het natuurpark Pfälzerwald * ruime woon-eetkamer * drie slaapkamers (7 bedden) * twee badkamers met douche * overdekt terras
PFALZCARD - Het 260 m² grote FH in het Pfälzerwald met veel ruimte voor familie- en gezellige bijeenkomsten, exclusieve uitrusting voor 8 pers. incl. fietsgarage. (Wandelgroepen tot 12 p.)
17% Last minute 13-05-2026 - 16-05-2026
Vakantiehuis bij de kloostermuur
Gerenoveerd oud herenhuis op een rustige locatie.
Duurzaam
Vakantiehuis Sonnenberg in Obrigheim, 60 m² woonoppervlak, max. capaciteit: 4, 2 kamers. Modern wonen met historische details in een liefdevol gerenoveerde schuur.
Bijzonder duurzaam
Ontspannen in het hart van de Pfalz aan de Dt. Weinstrasse
Ons gezellige huis met ruimte voor maximaal 5 personen is gelegen op een zuidelijke helling direct aan de rand van het bos tussen de kastanjebomen. Achter het vakantiehuis kun je direct beginnen met wandelen.
Zeer duurzaam
Haus Trifelsland in Wernersberg: 100 m², 3 kamers, plaats voor 6 gasten – uw vakantie in de Pfalz!
Duurzaam
Vakantieappartement "Zum Weinberg" in Großkarlbach: ruimte voor tot 4 personen (niet-rokers), 65m², 1 woonkamer, 1 slaapkamer, inbouwkeuken, badkamer, terras met mediterrane tuin.
Zeer duurzaam
Wie zou zijn vakantie niet willen doorbrengen op een wijngaard te midden van de wijnranken? Droom er niet langer over, laat het uitkomen in Ruppertsberg.
4**** comfort op ~200m² - met fitnessruimte, thuisbioscoop, biljart, tafelvoetbal etc. - huisdieren gratis!
Duurzaam
Ferienhaus am Sägmühlweiher 21b
Gezellig, zeer rustig gelegen vakantiehuis in Ludwigswinkel voor maximaal 5 personen
Bij Wissembourg (F) een rustig gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos. Prachtig fiets- en wandelpad direct voor het huis. Op een rustige idyllische locatie.
U houdt van de natuur op een locatie dicht bij de natuur ? Onze uil wacht al op u...
Vakantiehuis 'Am Wachtfels' in Wernersberg, met 2 slaapkamers, tuin, overdekt terras, tot 5 personen, wifi, kinderen welkom.
Duurzaam
FH in het Pfälzerwald met veel ruimte voor families en gezellige groepen, hoogwaardige uitrusting.
26% Last minute 13-05-2026 - 17-05-2026
Mooi, gerenoveerd vakantiehuis in het dorp Darstein
Vakantiehuis op 4000 m² omheind perceel. Ideaal voor gezinnen met kinderen, hondenbezitters. Prachtig gelegen in het bos, met goede vervoersverbindingen. Geen verkeerslawaai
Ferienhaus unterm Mühlenfelsen
Geniet van uw vakantie in ons comfortabel ingerichte vakantiehuis in een rustige, gezellige sfeer.
Duurzaam
Ferienhaus in Edenkoben mit eigenem, abgeschlossenem Garten
Vakantiehuis in Edenkoben, Rijnland-Palts, met 50m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen en 3 slaapkamers.
Zeer duurzaam