Vakantieappartementen en huizen in Piemonte
Appartement met privéparkeerplaats, groot terras en toplocatie in Cannobio.
Idyllische vakantiehuis in een mooie woonwijk in de buurt van Luino aan het Lago-Maggiore. In het centrum heeft een zwembad en een kinderbad, een tennisbaan, minigolf, restaurant, speeltuin.
Huis met tuin en zwembad
ALPE CAVALLACCIO - Holiday Cabin
Natuurlijke oase in het bos, boven het Lago Maggiore, een familie paradijs!
Zeer duurzaam
In 2018 nieuw gebouwd vakantiehuis met fantastisch uitzicht op het meer en grote privétuin bij het meer
Vakantiewoningen op een zuidelijke helling met prachtig uitzicht op het meer.
Duurzaam
Large + exclusief appartement, 300m van het meer, fantastisch uitzicht op zee en een panoramisch uitzicht! Ideaal voor gezinnen, huisdieren toegestaan.
Casa Belvedere aan het Lago Maggiore
Casa Belvedere is gelegen in de buurt van Germignaga Luino op de Lombardische oever van het Lago Maggiore. De 2-4 personen biedt een prachtig uitzicht op het meer met moderne meubels.
Exclusief appartement in het historische villa direct aan het meer in het centrum van Cannobio, met een prachtig uitzicht
Exclusieve vakantiehuis met sauna voor eenmalig gebruik, met een prachtig uitzicht, terrassen, tuin, toegang tot het meer 2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken met vaatwasser en een woonkamer met open haard
20% Last minute
Casa Dolce Vita aan het Lago Maggiore
Casa Dolce Vita maakt indruk met een prachtig uitzicht op het meer Lago Maggiore. De 2-4 is modern, uitgerust pas gerenoveerd en in een rustige locatie.
Vakantiewoning ISOLA BELLA in Cannobio aan het Lago Maggiore, 120m², 2 kamers, max. 4 personen.
Fantastisch vakantiehuis met mooie, grote tuin, barbecue, zwembad. 3 slaapkamers voor in totaal 5 personen. Gezellige woonkamer met pelletkachel, TV. Kitchenette,
Villa Allegria op een panoramische locatie
Prachtig ingericht huis. 400 m naar het dorp op 30 km van Barolo 75 km van de zee. Natuurlijke oase voor fijnproevers, Rustzoekers, wijnliefhebbers, cultuur, natuurliefhebbers en wandelaars
C’ERA UNA VOLTA - Vakantiewoning in Baveno aan het Lago Maggiore, voor maximaal 4 personen.
2-6 personen, 180 m² leefruimte, 2 terrassen op het zuiden, 2 + 1 slaapkamers, dt SFBC, Pool, Lawn -. Meadow - Bos 5 ha
Duurzaam
EXCLUSIEF House z. Sole gebruik direct aan het meer / water 2 Seeterassen / boei / Air, Wifi een eigen toegang tot het meer, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 4 terrassen, voor maximaal 6 personen.
Vrijstaande oude boerderij op een afgelegen locatie, genesteld in een bloeiende en geurige tuin op een panoramische locatie, de hele dag zonnig.
Duurzaam
Appartement met uitzicht op zee met buitensauna. mooiste baai van het meer, de zon tot 's avonds na 21 uur Dalende vlakke strand, met een zeer schone water
Zeer duurzaam
Het Palazzo ligt op 20 km van Ascona en op 9 km van Verbania op een zuidelijke helling, perfect afgestemd op de zon. Vanuit het huis en het hele perceel heeft u een droom run.
Villa Pigera in Leggiuno: 300 m² woonoppervlak, 4 kamers, plaats voor maximaal 8 personen – nu boeken!