Vakantieappartementen en huizen in Rennsteig
Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud
Volledig ingerichte vakantiewoning voor 2-7 personen bij de Inselsberg met 110 m² woonoppervlak in een schilderachtige omgeving omgeven door bergen (Großer Inselsberg).
Onze vakantiewoning ligt dicht bij het bos in Floh-Seligenthal OT Kleinschmalkalden, op de 1e verdieping van ons huis en is bereikbaar via een aparte ingang.
Duurzaam
Finnhütten Hohe Klinge / Trusetal
2 vakantiehuisjes, Finn huisje met edel-uriger uitrusting, dromerig uitzicht op balkon en terras, rondom bergweiden, bijna op de top van de berg, dicht bij het bos, wandelpaden beginnen bij het huis
Bijzonder duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis op zeer rustige locatie aan de rand van het bos met omheind terrein
Zeer duurzaam
Haus Waldberg in Unterschonau: vakantiehuis met 220m² woonruimte, 5 slaapkamers, 2 badkamers, max. 10 personen en 2 baby's.
Vakantiewoning 50/60 m² voor maximaal 2 - (4) personen, reiswieg kan worden verstrekt en is hier beschikbaar (zonder kinderbeddengoed) Optioneel kan een extra slaapkamer worden geboekt.
Duurzaam
Gezellig en comfortabel vakantiehuis met hoogwaardige uitrusting
Klein huisje voor optimaal 2, max. 4 pers. Voor 3 & 4 steile trap Roken graag buiten Kleine keuken & douche/WC Hond mogelijk 1 ander appartement met "fewolessingpark" googlen
Duurzaam
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Thüringer Woud
Vakantiehuis Froschkönig am Otterbach
Het vakantiehuis ligt aan het einde van het dorp Langenhain, niet ver van de weg, omgeven door weiden en bossen, ca. 1,5 km van het Kneipp-kuuroord Bad Tabarz, Rennsteig , Großer Inselsberg 5 km
⭐️⭐️⭐️ Logierhaus An der Truse
4 sterren DTV classificatie Juweel in het Thüringer Woud, Rennsteig, hoogwaardig ingericht vakantiehuis van 85 m² in een historisch vakwerkhuis in het centrum van Trusetal
Duurzaam
Vakantiewoning Suhl OT Goldlauter
Voor uw volgende vakantie bieden wij u een comfortabel en gezellig ingericht appartement voor maximaal 6 personen in het groene hart van Duitsland in het Thüringer Woud.
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos op een rustige locatie
Appartement op de bovenverdieping van een vrijstaand huis
Gezellig familievriendelijk vakantiehuis voor maximaal 8 personen, 3 aparte slaapkamers, 1 kinderkamer met slaapbank, grote woonkamer met open haard, eetkeuken, 2 badkamers
Gezellige vakantiewoning in Suhl voor maximaal 4 personen met woon/eetkamer, slaapkamer, badkamer met douche en bad, WLAN
Ferienhaus Nr. 6, Pohle-Schellenberg
Vakantiehuis nr. 6 in Friedrichroda-Finsterbergen, 75m², 3 kamers, voor 6 personen.
Duurzaam
Vakantiehuizen Familie Förster, Alwin
Het vakantiehuis Förster in Goldlauter-Heidersbach ligt direct aan de rand van het bos en biedt prachtige accommodatie voor een ontspannende vakantie.
-20% Korting 20-06-2025 - 31-08-2025
Vrijstaand vakantiehuis Het vakantiehuis "Axel" werd in december 2019 geclassificeerd door de Duitse Vereniging voor Toerisme en kreeg 3 sterren voor zijn uitstekende faciliteiten.
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis voor 35 personen op de Rennsteig. 10 appartementen: elk 2 slaapkamers, woonkamer met kitchenette, gratis WLAN, met buitenruimte & kleine speeltuin.
Vakantiehuis Katzenstein in Oberschönau - een idyllisch bergdorp midden in het mooie Thüringer Woud vlakbij het legendarische Rennsteig.
Vakantiehuizen Familie Förster, Selma
Vakantiehuis op idyllische rustige locatie in Goldlauter-Heidersbach, direct aan de bosrand gelegen, voor 2 tot 4 personen, grote tuin & terras aanwezig
-20% Korting 20-06-2025 - 31-08-2025
Bezoek ons in het Thüringer Woud in onze vakantiewoning. Tot 5 vakantiegangers vinden hier ruimte op 64 m², met balkon, sauna, barbecueplaats