Vakantieappartementen en huizen in Triana
Accommodaties in de buurt van Triana
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Benamargosa
Duurzaam
Vakantiehuis met privé zwembad WIFI + houten pizza-oven Andalusië
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
La Perla Andaluza: Vakantiehuis in Alcaucin, Costa del Sol, 120 m², 3 kamers, plaats voor 5 personen.
Apartamento La Vida, Centro Málaga
Dit gezellige appartement in de historische oude binnenstad van Málaga ligt op slechts 600 m van het Picasso-gebouw. Het heeft 76m2 woonruimte en is van alle gemakken voorzien.
Exclusieve vakantie: afgelegen ligging, uitzicht op zee, privézwembad, 2 slaapkamers, 2 en-suite bad
Bijzonder duurzaam
Appartement Baviera Golf in Caleta de Vélez: 89 m², 2 kamers, plaats voor 4 personen – boek nu!
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Casa Mariëtte: vakantiehuis in Caleta de Velez, Costa del Sol, 90m2, 1 kamer, max. 4 personen.
Zeer duurzaam
liefdevol ingericht vakantieappartement voor 2 personen met groot zwembad (5 x 10 m), zwembadterras, ontbijtterras en uitzicht op de zee.