Vakantieappartementen en huizen in Zuid-Kennemerland
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Villa Alexander: stijlvol en luxueus 6 personen
Duurzaam
***Vrijstaande huis/ ideaal gelegen/ 2 min. van het strand/ zonnenterras /optioneel parkeren/ gratis WIFI ***
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Nieuw, luxe, modern en groot (65m2) appartement - opgeleverd in 2023 - voor 2 tot 4 personen, van alle gemakken voorzien, gelegen op 2 min. loopafstand van het strand en duinen.
Zee en Z0 - 2 Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylde 3 kamer appartement.
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
Ruime kampeerplaats nabij Landgoed Vogelenzang, midden in het groen. Geniet van rust, natuur en goede voorzieningen zoals zwembad, sanitair en brasserie.
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Dit huis voor 4 tot 6 personen bevindt zich op de tweede verdieping van onze prachtige villa in het groene hart van Zandvoort. Rondom is een grote tuin en parkeren is gratis.
@54 *Luxe Wohnung mit frei Parken*
@54 *Luxe appartement met gratis parkeren* in Zandvoort: 37m², 2 kamers, ruimte voor 4 personen en gratis parkeren.
Duurzaam
Appartement centrum en het strand
Moderne flat met eigen tuin. Airconditioning. Gezinnen 2+2/3. Vaatwasser, wasmachine. Laadstation EV. Duinen en strand. Gratis parkeren.
Appartement Kerkplein 7A Zandvoort
Luxe appartement centrum het Centrum voor max. 4 personen
Villa Cosy Central met Jacuzzi
Villa Cosy Central in Heemstede, uw perfecte vakantiehuis, vlakbij Zandvoort en Haarlem.
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Happy Home in Zandvoort: 85 m², 2 kamers, max. 4 personen.
3 kamers met eigen parkeerplaats verdieping vindt
Back to basic kamperen tijdens het F1 weekend nabij Landgoed Vogelenzang. Kampeerplaats voor max. 4 personen zonder elektra, met toegang tot sanitair en parkfaciliteiten.
Deze zonnige studio voor 2-4 personen, ligt midden in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.
Ontsnap naar rust en natuur bij MarinaPark Residentie Bloemendaal, gelegen nabij Landgoed Vogelenzang tussen bos en kust.