Vakantieappartementen en huizen in Zuid-Kennemerland
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Nieuw, luxe, modern en groot (65m2) appartement - opgeleverd in 2023 - voor 2 tot 4 personen, van alle gemakken voorzien, gelegen op 2 min. loopafstand van het strand en duinen.
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
Zee en Z0 - 2 Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylde 3 kamer appartement.
***Vrijstaande huis/ ideaal gelegen/ 2 min. van het strand/ zonnenterras /optioneel parkeren/ gratis WIFI ***
Dit huis voor 4 tot 6 personen bevindt zich op de tweede verdieping van onze prachtige villa in het groene hart van Zandvoort. Rondom is een grote tuin en parkeren is gratis.
Moderne flat met eigen tuin. Airconditioning. Gezinnen 2+2/3. Vaatwasser, wasmachine. Laadstation EV. Duinen en strand. Gratis parkeren.
Ontsnap naar rust en natuur bij MarinaPark Residentie Bloemendaal, gelegen nabij Landgoed Vogelenzang tussen bos en kust.
Villa Alexander: stijlvol en luxueus 6 personen
Loftwoning in zeer rustige buurt tegen het centrum. 2 verdiepingen
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Reumann Ferienappartment Schelp 47
Cozy Family Apartment * Privé terras * en * gratis * Parkeren: De Schelp 47 (max. 4 pers.)
@54 *Luxe Wohnung mit frei Parken*
@54 *Luxe appartement met gratis parkeren* in Zandvoort: 37m², 2 kamers, ruimte voor 4 personen en gratis parkeren.
3 kamers met eigen parkeerplaats verdieping vindt
Appartement Kerkplein 7A Zandvoort
Luxe appartement centrum het Centrum voor max. 4 personen
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Happy Home in Zandvoort: 85 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Ferienhaus Fischerhaus Zandvoort
Wij hebben een heerlijk vakantiehuis met een eigen terras tot uw beschikking. Het ligt in het centrum van Zandvoort, maar toch heel rustig gelegen in het idyllische Garten Hof.
Back to basic kamperen tijdens het F1 weekend nabij Landgoed Vogelenzang. Kampeerplaats voor max. 4 personen zonder elektra, met toegang tot sanitair en parkfaciliteiten.
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
Deze zonnige studio voor 2-4 personen, ligt midden in het centrum van Zandvoort, op 100 meter van de gezellige terrasjes en in 5 minuten je loopt op het strand.