1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met hond in Armissan
Accommodaties in de buurt van Armissan
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mooie grote villa (91m2) naast Naturschutzgebit strand 800m
Mooie, goed uitgeruste, gelijkvloerse vakantiewoning met grote, mediterrane tuin in Narbonne-Plage
Duurzaam
Ferienhaus Manfred Baier in Salles d’Aude: 90 m², 2 kamers, plaats voor 5 personen in Occitanië.
Duurzaam
Vakantiehuis met zeezicht, airconditioning en gratis wifi. Omheind perceel. Honden welkom. De garage behoort vanaf 2026 niet meer tot de huur.
Zeer duurzaam
Lavendelzaal/ W Lan/privé zwembad
Cottage in Narbonne-Plage, met uitzicht op zee, 6 minuten lopen van het strand, honden toegestaan, gratis W Lan, privé zwembad, fiets, wandel- en fietstochten in de cottage.
Bijzonder duurzaam
Mooie en rustig gelegen vakantiewoning (met WIFI) in Narbonne Plage voor 5/6 personnen op 200 m van het strand.
Uitstekend uitgerust vakantiehuis dicht bij het strand met omheind, groot terras. Ideaal voor een gezinsvakantie aan het strand met 4-5 personen. Gratis wifi.
Duurzaam
Vakantiehuis met prachtig uitzicht in Narbonne Plage, gemeenschappelijk zwembad, internet
Prachtige villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, strand 250m
Rustig gelegen vakantiehuis in Narbonne Plage - met gedeeld zwembad en WiFi - Mooi uitzicht over het natuurgebied La Clape