16 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Costa Calma
Stijlvolle bungalov surf & chill
Comfortabele bungalow-stijl chill met uitzicht op de Atlantische Oceaan, op slechts 600 meter van het mooie zandstrand van Sotavento goed onderhouden complex met zwembad nodigt alle.
Comfortabele bungalow gratis wifi zwembad
Comfortabele elegant. bungalov ontspannen in stijl, op slechts 650 meter van het mooie zandstrand van Sotavento
Flat Aloha , gelegen op korte loopafstand van het prachtige zandstrand van Sotavento, in een goed onderhouden complex , met een groot zwembad.
De "Casa Rosada" ligt direct aan het strand met privétoegang tot het strand in Costa Calma - geweldig, groot zonneterras met gedeeltelijk uitzicht op zee en WiFi-toegang.
Villa herlichen een panoramisch uitzicht op zee van de Atlantische Oceaan van Fuerteventura / Costa Calma.
Villa herlichen een panoramisch uitzicht op zee van de Atlantische Oceaan van Costa Calma.
Appartement voor 1-3 personen. Strand met uitzicht op zee
Appartement bij het strand met uitzicht op zee
Vakantiewoning Casa Carmen Sol in Costa Calma, 1 slaapkamer en 2 terrassen met zeezicht
Flat met 1 slaapkamer en grote slaapbank in de woonkamer. 2 badkamers!
Appartement PEDRO III - A16: 42 m², 1 kamer, voor 2 personen in Costa Calma – perfecte uitje!