103 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Egmond aan Zee
Vakantie-appartement Strandhuis Jula in Egmond: 55m², 4 personen, 2 kamers, dicht bij het strand.
Duurzaam
Het huisje is mooi en comfortabel ingericht en heeft een grote omheinde tuin. Mooie, rustige locatie, 2 fietsen zijn beschikbaar.
Appartement SEA is een volledig gemeubileerd onlangs gerenoveerd Feriehuis in strand Ibiza stijl met uitzicht op zee.
Ons appartement heeft een eigen ingang en
Vakantiehuis Aan de Kust in Egmond aan Zee: 40m², 4 personen, 1 slaapkamer, vlakbij het strand.
Zomerhuis Zeewind, Egmond aan Zee
"ZEEWIND" is een gezellig vakantiehuis op slechts 100 m van het strand en de zee en 20 m van de duinen verwijderd.
Volledig ingerichte zomerwoning, gelegen dichtbij het Strand en Duin. Bestaande uit Entree, Douche en Toilet, Woonkamer en separate Keuken. Boven 2 slaapkamers. Gratis WIFI-WLAN.
10% Vroeg 26-09-2026 - 02-10-2026
NIEUW Luxe, gezellige vakantiewoning in het hart van Egmond aan Zee - 250 meter van het strand - 2 slaapkamers - 4 pers. - een balkon met tuinmeubilair
Luxe, gezellige vakantiewoning in het hart van Egmond aan Zee, op slechts 350 meter van het strand!
Gezellige studio | Strand 16 |
Modern en gezellig studio in de buurt van het strand, de duinen en het charmante centrum
7% Vroeg 11-10-2026 - 31-10-2026
Tuinhuis / Gartenhaus, vrijstaand
Het tuinhuisje staat achter het huis, op 20 meter afstand van ons appartement. Als u aan zee geweest bent, ontspant u op het terras met een mooi glas bier of wijn.
Comfortabel enl sfeervol ingericht vakantiehuis voor 2 personen. 2 fietsen staan kostenloos tot uw beschikking. Landelijke ligging en gelegen dichtbij het strand!
Welkom! Deze gezellige hoekwoning 'Zo fijn kan het zijn' is gelegen op slechts 500 meter van het centrum van Castricum. Het strand bereikt op een afstand van 5 km.
Glücklich am Meer Suite de Luxe 2P
Luxe suite, 2 p, vloerverwarming, 100 m naar het strand, grote badkamer met bad
Zeer duurzaam
Luxus Apartment für 4 Personen
Appartement 4P, elke slaapkamer 1 badkamer, vloerverwarming, 150 meter van het strand
Zeer duurzaam
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Gelijkvloers, groot uitzicht op vuurtoren, parkeerplaats, zonnig terras in het centrum maar rustig, strand dichtbij
Een ruim en geriefelijk appartement op de tweede etage van de Sterflat aan de zuidzijde. Het appartement bied uitzicht op zee en de gezellige Boulevard van Egmond aan Zee.
Kustlijn Vakantiewoning (echt een droomhuis) in Egmond ligt in een kleinschalig woonpark, geschikt voor 6 personen en een baby. 3 slaapkamers, ideaal voor een gezinsvakantie.
Duurzaam
Luxe en comfortabele vakantiewoning gelegen in Castricum geschikt voor 4 personen. De ligging is prachtig, met uitzicht op de duinen. Dichtbij het strand en tegenover de duinen.
Dit appartement bevindt zich op de derde etage van de Sterflat. Het appartement is comfortabel ingericht en is geschikt voor 2 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Egmond aan Zee
Gr. Vakantiehuis 6P, 3 Slaapkamers, omheinde tuin, 150 m van het strand, 2 honden toegestaan
Duurzaam
Gelukkig aan zee voor 4 personen
Vakantiehuis 4P, 2 slpk, priv parkeerplaats, 150 meter van het strand, omheinde tuin
Duurzaam