128 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Egmond aan Zee
Gelijkvloers, groot uitzicht op vuurtoren, parkeerplaats, zonnig terras in het centrum maar rustig, strand dichtbij
-10% Korting 09-11-2025 - 19-12-2025
Volledig ingerichte zomerwoning, gelegen dichtbij het Strand en Duin. Bestaande uit Entree, Douche en Toilet, Woonkamer en separate Keuken. Boven 2 slaapkamers. Gratis WIFI-WLAN.
-15% Korting 08-11-2025 - 19-12-2025
Ons appartement heeft een eigen ingang en
Comfortabel enl sfeervol ingericht vakantiehuis voor 2 personen. 2 fietsen staan kostenloos tot uw beschikking. Landelijke ligging en gelegen dichtbij het strand!
Vakantiehuis Zeeduif, Egmond aan Zee, Perfecte locatie voor een vakantie aan zee, strand en de duinen.
Zomerhuis Zeewind, Egmond aan Zee
"ZEEWIND" is een gezellig vakantiehuis op slechts 100 m van het strand en de zee en 20 m van de duinen verwijderd.
Nieuw gerenoveerd vakantieappartement Moana1 direct achter het strand, omheind terras, privéparkeerplaats, fietsenstalling, centrum in minder dan 5 minuten te voet bereikbaar.
Luxe, gezellige vakantiewoning in het hart van Egmond aan Zee, op slechts 350 meter van het strand!
Een fantastisch en gezellig appartement op de 4e verdieping van het appartementengebouw "Zonnehoek". Met prachtig uitzicht op zee.
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
NIEUW Luxe, gezellige vakantiewoning in het hart van Egmond aan Zee - 250 meter van het strand - 2 slaapkamers - 4 pers. - een balkon met tuinmeubilair
Moana3 mit Meerblick und Parkplatz
Moana3: lichte vakantiewoning in Egmond aan Zee, zeezicht, direct achter het strand, parkeerplaats, fietsenstalling.
Welkom! Deze gezellige hoekwoning 'Zo fijn kan het zijn' is gelegen op slechts 500 meter van het centrum van Castricum. Het strand bereikt op een afstand van 5 km.
Het huisje is mooi en comfortabel ingericht en heeft een grote omheinde tuin. Mooie, rustige locatie, 2 fietsen zijn beschikbaar.
Vakantiehuis Aan de Kust in Egmond aan Zee: 40m², 4 personen, 1 slaapkamer, vlakbij het strand.
Vakantiehuis 't Heilige Pad in Egmond aan Zee, 56m² voor max 4 pers, 2 kamer.
-10% Korting 18-11-2025 - 17-12-2025
Gezellige studio | Strand 16 |
Prachtige moderne studio vlakbij mooie centrum van Egmond aan Zee. Heerlijk om te verblijven en van het strand & mooie duinen te genieten.
Luxus Apartment für 4 Personen
nieuw appartement,4 pers,elke slaapkamer eigen badkamer,gratis wifi,vloerverwarming,100 meter van het strand,op 2 verdiepingen,keuken met vaatwasser,oven+micro combi,nespresso,tv met duitse pogr
Zeer duurzaam
Een gezellig zomerhuis op 200 meter van het strand en de duinen.
Op de 10e en hoogste verdieping van het appartementengebouw Sterflat bevindt zich appartement nr. 261 met een prachtig uitzicht over de boulevard, de Noordzee en de duinen in Rijswijk.
Een prachtig appartement op de vierde verdieping van het appartementengebouw "Kennedyflat". Direct aan Kennedy Boulevard en met fantastisch uitzicht op zee.
Goed ingericht, aantrekkelijk en vooral schoon en netjes gezinsvriendelijk vakantiehuis voor 4 Pers. ligt op 500 mtr van de zee, duinen en winkels