152 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond aan het IJsselmeer
Vakantiehuis Hus Leeuwerik in Lemmer met 110 vierkante meter woonoppervlakte, 2 kamers en ruimte voor 6 personen.
Vakantiehuis Plattedijk 1.0 in Lemmer, Friesland. Hip en retro, 70 m², voor maximaal 4 personen.
"Haus Tureluur" in Lemmer: vakantiehuis met 110 m² woonoppervlakte, 2 kamers, 4 personen. Strand in de buurt. 1 huisdier welkom.
Bungalows aan het water met aanlegsteiger voor 4 personen Paradijs voor watersportliefhebbers, zeilen, varen, vissen of fietsen. Breng uw eigen boot mee of huur er een.
Wasserparadies 12 mtr. Jetty thuis 4-6 P. strand dichtbij
Aan het water gelegen bungalow met steiger, zonnig gelegen met hoekperceel. Ideaal vakantiehuis voor zeil-, fiets- of visvakanties.
Comfortabele vakantiebungalow in een rustig park en dichtbij het strand. Veel privacy, volledig omheind.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger direct bij het huis. Prachtige tuin met zon- en windscherm en 10 meter lange aanlegsteiger. 3 slaapkamers en huisdieren zijn toegestaan. Dichtbij het strand.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger direct bij het huis. Prachtige tuin met zon- en windscherm en 10 meter lange aanlegsteiger. 3 slaapkamers en huisdieren zijn toegestaan. Dichtbij het strand.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger. Grote tuin met zon- en windbeschutting en aanlegsteiger van 10 meter. 3 slaapkamers en huisdieren toegestaan. Strand in de buurt.
gezellig huisje in een van de mooiste vakantieparken in Nederland - direct aan het IJsselmeer. 100 m² 6 pers., 3 slaapkamers, een woonkamer, een eigen aanlegsteiger, WiFi, 3x satelliet-tv
-20% Korting 18-10-2025 - 25-10-2025
Vrijstaand chalet aan het water met aanlegsteiger in park de Brekken.
Vakantiehuis - Prachtig uitzicht -
Ontwerp Cottage op het IJsselmeer met een prachtig uitzicht, direct aan het water met een eigen aanlegsteiger, tuinen en veel zon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, draadloze, open haard, 2 parkeerplaatsen
-20% Korting 08-10-2025 - 01-11-2025
Duurzaam
Huren Luxe Houseboat in en op het water in watersportdorp Heeg!
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.
"Hus Klomke" in Lemmer: Vakantiehuis met 90 m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen, 2 kamers.
Ferienvilla "The comfy cottage-on-sea"
Vakantievilla "Het gezellige huisje-op-zee" in Makkum, Friesland - direct aan het Ijsselmeer - biedt ruimte aan 4 personen, twee terrassen en een tuin met eigen aanlegsteiger.
-10% Korting 25-10-2025 - 31-10-2025
Bungalow aan het water met aanlegsteiger in Marinapark Aquaronde.
Vakantiehuis aan het water met 10 meter aanlegsteiger direct bij het huis. Boot kan mee op vakantie of een klein bootje erbij huren. Strand dichtbij.