166 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond aan het IJsselmeer
Plattedijk 4.0 Eenvoud en Knus
Vakantiehuis Plattedijk 4.0 in Lemmer, Friesland, 65m², max. 4 personen, 2 kamers. Honden toegestaan.
FH Zanddrijver met prachtig uitzicht / Buiten-whirlpool en buitensauna / Vakantie in Friesland!
20% Last minute 24-03-2026 - 27-03-2026
Bungalow aan het strand van Lemmer aan het IJsselmeer 6 personen, huisdier toegestaan.
Wasserparadies 12 mtr. Jetty thuis 4-6 P. strand dichtbij
Ferienhaus in Medemblik, Ijsselmeer
20% Actie 24-03-2026 - 26-03-2026
Modern vakantiehuis Makkum IJsselmeer geschakelde villa direct aan het water met eigen steiger
Ontspan in deze luxe 4-persoons villa met een ruime tuin én een privé dakterras met ligstoelen voor eindeloos genieten in de buitenlucht.
Pas gerenoveerd bungalow op het IJsselmeer Friesland met grote slaapkamers en een eigen parkeerplaats!
Bungalows aan het water met aanlegsteiger voor 4 personen Paradijs voor watersportliefhebbers, zeilen, varen, vissen of fietsen. Breng uw eigen boot mee of huur er een.
"Haus Tureluur" in Lemmer: vakantiehuis met 110 m² woonoppervlakte, 2 kamers, 4 personen. Strand in de buurt. 1 huisdier welkom.
Geniet van een luxe 4-persoons villa vlak bij het water, met twee slaapkamers, twee badkamers en een zonnige tuin met loungeset.
Ankerplatz Makkum ⚓️☀️ / 6 P (+) - Sauna Outdoor
Vakantiehuis met serre met sauna en eigen steiger direct aan het water Beoordelingen tot nu toe op Traum-Ferienwohnungen.de zie -> ankerplatz-makkum.de
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.
Huren Luxe Houseboat in en op het water in watersportdorp Heeg!
Vakantiehuis aan het water met 10 meter aanlegsteiger direct bij het huis. Boot kan mee op vakantie of een klein bootje erbij huren. Strand dichtbij.
"Hus Klomke" in Lemmer: Vakantiehuis met 90 m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen, 2 kamers.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger. Grote tuin met zon- en windbeschutting en aanlegsteiger van 10 meter. 3 slaapkamers en huisdieren toegestaan. Strand in de buurt.
Vakantiehuis direct aan het water met 10 meter lange aanlegsteiger 3 slaapkamers, voor 5 personen, toplocatie aan de hoofdkanaal, Wifi Eigen boot meebrengen of een boot erbij huren? Strand dichtbij.
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.
Comfortabele vakantiebungalow in een rustig park en dichtbij het strand. Veel privacy, volledig omheind.
Vrijstaand chalet aan het water met aanlegsteiger in park de Brekken.