50 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Lemmer
Pas gerenoveerd bungalow op het IJsselmeer Friesland met grote slaapkamers en een eigen parkeerplaats!
Heerlijke vakantiebungalow aan meer
Uw hond is welkom! Gezellige sfeervolle vrijstaande bungalow ideaal op rustig & verkeersluw park.
Bungalow aan het water met aanlegsteiger in Marinapark Aquaronde.
"Hus Klomke" in Lemmer: Vakantiehuis met 90 m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen, 2 kamers.
Halfvrijstaand vakantiehuis met tuin rondom, 10 meter eigen aanlegsteiger bij het huis en dicht bij het strand.
Comfortabele vakantiebungalow in een rustig park en dichtbij het strand. Veel privacy, volledig omheind.
Vakantiehuis aan het water met 10 meter aanlegsteiger direct bij het huis. Boot kan mee op vakantie of een klein bootje erbij huren. Strand dichtbij.
Luxe vakantiehuis met eigen aanlegsteiger. Smaakvol ingericht voor een ontspannen vakantie met het gezin of met vrienden. Twee slaapkamers voor maximaal 4 personen.
Plattedijk 2.0 Lekker Ontspannen
In ons vakantiehuis Plattedijk 2.0 kunt u genieten van een ontspannen vakantie met de hond en het hele gezin.
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.
Bungalow aan het strand van Lemmer aan het IJsselmeer 6 personen, huisdier toegestaan.
Huren Luxe Houseboat in en op het water in watersportdorp Heeg!
Plattedijk 4.0 Eenvoud en Knus
Vakantiehuis Plattedijk 4.0 in Lemmer, Friesland, 65 m², max. 4 personen, 2 kamers.
Bungalow aan het water met aanlegsteiger, 4 personen dichtbij het strand
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger. Grote tuin met zon- en windbeschutting en aanlegsteiger van 10 meter. 3 slaapkamers en huisdieren toegestaan. Strand in de buurt.
Aan het water gelegen bungalow met steiger, zonnig gelegen met hoekperceel. Ideaal vakantiehuis voor zeil-, fiets- of visvakanties.
Vakantiehuis direct aan het water met 10 meter lange aanlegsteiger 3 slaapkamers, voor 5 personen, toplocatie aan de hoofdkanaal, Wifi Eigen boot meebrengen of een boot erbij huren? Strand dichtbij.
Vrijstaand chalet aan het water met aanlegsteiger in park de Brekken.
Plattedijk 3.0 Een Oase van Rust
Plattedijk 3.0 is een vakantiehuis dicht bij het strand met panoramisch uitzicht, waar uw trouwe viervoeter zeer welkom is.
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.
"Haus Tureluur" in Lemmer: vakantiehuis met 110 m² woonoppervlakte, 2 kamers, 4 personen. Strand in de buurt. 1 huisdier welkom.
Wasserparadies 12 mtr. Jetty thuis 4-6 P. strand dichtbij